Kdo je to?
Kdo je to, byl Spammer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Spammer? Lidé, zločin

Kdo je to Spammer?

Co znamená a jaký je význam slova Spammer?

Spammer je tvůrce a šiřitel spamu, nevyžádaného sdělení, které se hromadně šíří prostřednictvím internetu. Z původního výskytu v mailové komunikaci se spam rozšířil i do dalších částí komunikace v internetu.
Spammer svou činností zahlcuje a zpomaluje výkon počítače a adresáty obtěžuje. Proto byla činnosti spammerů výrazně omezena zákony.Kdo je to, byl Spammer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Spammer? Lidé, zločin

Definici slova Spammer můžete sdílet s kolegy na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Pixel? Vzpomněli byste si co označuje výraz Filipovka? Znáte termín Minecraft? Znáte termín Šumajstr?

Klíčová slova: synonymum, popis, pojem, vysvětlení, etymologie, význam slova, původ slova, význam, termín, popis, Spammer, přesný význam, formulace, slovo, zločin, význam pojmu

Pojem Spammer je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Spammer zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít frázi Spammer ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Spammer ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Spammer ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Spammer ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Spammer například v Microsoft Bing, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Spammer

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Spammer? Kdo to byl Spammer? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Spammer? Definice pojmu Spammer patří do sekce zločin. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, termín, heslo, výraz například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v zločin.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.