Kdo je to?
Kdo je to, byl Spammer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Spammer? Lidé, zločin

Kdo je to Spammer?

Co znamená a jaký je význam slova Spammer?

Spammer je tvůrce a šiřitel spamu, nevyžádaného sdělení, které se hromadně šíří prostřednictvím internetu. Z původního výskytu v mailové komunikaci se spam rozšířil i do dalších částí komunikace v internetu.
Spammer svou činností zahlcuje a zpomaluje výkon počítače a adresáty obtěžuje. Proto byla činnosti spammerů výrazně omezena zákony.Kdo je to, byl Spammer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Spammer? Lidé, zločin

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Spammer? s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Potaš? Vzpomněli byste si co znamená slovo Stipendium? Znáte termín Triak? Víte co je Vepřovice?

Klíčová slova: slovo, význam slova, lexikon, synonymum, přesný význam, informace, Spammer, vysvětlení, význam, kdo to je, význam pojmu, co je to Spammer?, heslo, pojem, přesný výraz, definice

Pojem Spammer je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat výraz Spammer ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Spammer v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat pojem Spammer ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Spammer ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Spammer například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Vysvětlení významu slova Spammer, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Spammer? Kdo to byl Spammer? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Spammer? Definice pojmu Spammer je v kategorii zločin. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, heslo, text, pojem např. ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Spammer i jinde než v sekci než v zločin.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.