Kdo je to?
Kdo je to Spammer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Spammer? Lidé, zločin

Kdo je to Spammer?

Co znamená a jaký je význam slova Spammer?

Spammer je tvůrce a šiřitel spamu, nevyžádaného sdělení, které se hromadně šíří prostřednictvím internetu. Z původního výskytu v mailové komunikaci se spam rozšířil i do dalších částí komunikace v internetu.
Spammer svou činností zahlcuje a zpomaluje výkon počítače a adresáty obtěžuje. Proto byla činnosti spammerů výrazně omezena zákony.Kdo je to Spammer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Spammer? Lidé, zločin

Sdílejte tuto stránku se slovem Spammer s partnery, kolegy a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Pamatujete si definici pojmu Magnetická rezonance? Vzpomněli byste si co označuje výraz Lymfa? Znáte termín Implementace? Znáte termín Půvab?

Klíčová slova: Spammer, co znamená, zločin, wiki, původ slova, formulace, informace, zločin, etymologie, význam slova, slovo, termín, lexikon, přesný význam, pojem, heslo

Pojem Spammer je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Spammer

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Spammer ve Wikimedia Commons

Hledat termín Spammer ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo Spammer ve vyhledávači Yahoo

Hledat slovo Spammer ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Spammer ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Spammer například v Google obrázcích, v Google překladači, ve Wikipedii, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Spammer

Nyní již víte Kdo je to Spammer? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Spammer? Definice pojmu Spammer se nachází v kategorii Zločin

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít pojem, slovo, termín, výraz třeba v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v zločin.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.