Kdo je to?
Kdo je to, byl Spammer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Spammer? Lidé, zločin

Kdo je to Spammer?

Co znamená a jaký je význam slova Spammer?

Spammer je tvůrce a šiřitel spamu, nevyžádaného sdělení, které se hromadně šíří prostřednictvím internetu. Z původního výskytu v mailové komunikaci se spam rozšířil i do dalších částí komunikace v internetu.
Spammer svou činností zahlcuje a zpomaluje výkon počítače a adresáty obtěžuje. Proto byla činnosti spammerů výrazně omezena zákony.Kdo je to, byl Spammer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Spammer? Lidé, zločin

Sdílejte tuto stránku se slovem Spammer s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Magnetická rezonance? Rozumíte pojmu Předdůchod? Znáte termín Piedestal? Znáte pojem Nepasterizované pivo?

Klíčová slova: etymologie, kdo to je, přesný výraz, formulace, pojem, význam slova, vysvětlení, heslo, co je to Spammer?, popis, přesný význam, termín, definice, význam pojmu, odborný výraz, původ slova

Pojem Spammer je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Vyhledat pojem Spammer ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít frázi Spammer ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Spammer ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Spammer ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Spammer například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Spammer

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Spammer? Kdo to byl Spammer? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Spammer? Definice pojmu Spammer je v kategorii zločin. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete též zkusit najít pojem, slovo, termín, výraz třeba v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci zločin.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.