Kdo je to?
Kdo je to, byl Spammer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Spammer? Lidé, zločin

Kdo je to Spammer?

Co znamená a jaký je význam slova Spammer?

Spammer je tvůrce a šiřitel spamu, nevyžádaného sdělení, které se hromadně šíří prostřednictvím internetu. Z původního výskytu v mailové komunikaci se spam rozšířil i do dalších částí komunikace v internetu.
Spammer svou činností zahlcuje a zpomaluje výkon počítače a adresáty obtěžuje. Proto byla činnosti spammerů výrazně omezena zákony.Kdo je to, byl Spammer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Spammer? Lidé, zločin

Budeme rádi, pokud budete definici slova Spammer sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Potaš? Znáte pojem Entizol? Znáte termín Triak? Vzpomenete si na definici slova Azalka?

Klíčová slova: informace, heslo, etymologie, definice, termín, Spammer, zločin, pojem, původ slova, popis, synonymum, formulace, význam slova, vysvětlení, co znamená, přesný výraz

Pojem Spammer je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Spammer v následujících vyhledávačích

Hledejte bez špehování slovo Spammer ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Spammer ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Spammer ve Wikipedii

Hledat pojem Spammer ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Spammer například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Co znamená Spammer? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Spammer? Kdo to byl Spammer? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Spammer? Definice pojmu Spammer se nachází v kategorii zločin. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v zločin.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.