Kdo je to?
Kdo je to, byl Emigrant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Emigrant? Lidé, politika

Kdo je to Emigrant?

Co znamená a jaký je význam slova Emigrant?

Emigrant je ten, kdo pod určitým tlakem – politickým, sociálním či z vlastního rozhodnutí opustí zemi svého původu a přestěhuje se do jiného států. Jedná tak tedy dobrovolně.
Emigranty mohou být uprchlíci, kteří by ve své zemi mohli být nebo jsou pronásledováni, a v hostitelské zemi požádají o azyl. Emigranti političtí nebo ekonomičtí podléhají zákonu o pobytu cizinců a nesplňují podmínky pro udělení azylu.Kdo je to, byl Emigrant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Emigrant? Lidé, politika

Tento text (Emigrant) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Praganda? Vzpomněli byste si co znamená slovo Instagram? Víte co je Alkoholismus? Víte co je Acylpyrin?

Klíčová slova: pojem, politika, význam pojmu, vysvětlení, původ slova, etymologie, termín, lexikon, definice, co je to Emigrant?, synonymum, slovo, Emigrant, popis, formulace, přesný výraz

Pojem Emigrant je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat výraz Emigrant ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Emigrant na Google.cz

Najít termín Emigrant v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat pojem Emigrant ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Emigrant například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Co znamená Emigrant? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Emigrant? Kdo to byl Emigrant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Emigrant? Definice pojmu Emigrant je v sekci politika. Sepsáno redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít výraz, definici, slovo, termín kupříkladu na české Wikipedii, kde naleznete delší popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než politika).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.