Kdo je to?
Kdo je to, byl Emigrant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Emigrant? Lidé, politika

Kdo je to Emigrant?

Co znamená a jaký je význam slova Emigrant?

Emigrant je ten, kdo pod určitým tlakem – politickým, sociálním či z vlastního rozhodnutí opustí zemi svého původu a přestěhuje se do jiného států. Jedná tak tedy dobrovolně.
Emigranty mohou být uprchlíci, kteří by ve své zemi mohli být nebo jsou pronásledováni, a v hostitelské zemi požádají o azyl. Emigranti političtí nebo ekonomičtí podléhají zákonu o pobytu cizinců a nesplňují podmínky pro udělení azylu.Kdo je to, byl Emigrant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Emigrant? Lidé, politika

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Emigrant s blízkými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Praganda? Znáte pojem Tamaryšek? Víte co je Alkoholismus? Vzpomenete si na definici slova Prohazovačka?

Klíčová slova: popis, slovo, informace, formulace, význam slova, přesný význam, wiki, odborný výraz, význam pojmu, význam, termín, politika, přesný výraz, původ slova, pojem, Emigrant

Pojem Emigrant je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Emigrant zkuste tyto odkazy

Najít výraz Emigrant na Google.cz

Vyhledat výraz Emigrant ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Emigrant ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Emigrant na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Emigrant například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Emigrant

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Emigrant? Kdo to byl Emigrant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Emigrant? Definice pojmu Emigrant patří do sekce politika. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste též najít pojem, výraz, termín, heslo řekněme třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci politika.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.