Kdo je to?
Kdo je to, byl Emigrant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Emigrant? Lidé, politika

Kdo je to Emigrant?

Co znamená a jaký je význam slova Emigrant?

Emigrant je ten, kdo pod určitým tlakem – politickým, sociálním či z vlastního rozhodnutí opustí zemi svého původu a přestěhuje se do jiného států. Jedná tak tedy dobrovolně.
Emigranty mohou být uprchlíci, kteří by ve své zemi mohli být nebo jsou pronásledováni, a v hostitelské zemi požádají o azyl. Emigranti političtí nebo ekonomičtí podléhají zákonu o pobytu cizinců a nesplňují podmínky pro udělení azylu.Kdo je to, byl Emigrant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Emigrant? Lidé, politika

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Emigrant? s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Pomelo? Znáte definici termínu Discord? Víte co je Arabeska? Pamatujete si definici pojmu Libreto?

Klíčová slova: vysvětlení, přesný význam, synonymum, význam, definice, termín, kdo to je, Emigrant, lexikon, wiki, význam pojmu, odborný výraz, význam slova, kdo je Emigrant?, politika, co je to Emigrant?

Pojem Emigrant je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Najít slovo Emigrant ve vyhledávači Qwant

Hledat frázi Emigrant ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Emigrant ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Emigrant ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Emigrant například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Emigrant

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Emigrant? Kdo to byl Emigrant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Emigrant? Definice pojmu Emigrant je v kategorii politika. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, heslo, text, pojem dejme tomu například ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než politika).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.