Kdo je to?
Kdo je to Emigrant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Emigrant? Lidé, politika

Kdo je to Emigrant?

Jaký je význam slova Emigrant? Co to znamená?

Emigrant je ten, kdo pod určitým tlakem – politickým, sociálním či z vlastního rozhodnutí opustí zemi svého původu a přestěhuje se do jiného států. Jedná tak tedy dobrovolně.
Emigranty mohou být uprchlíci, kteří by ve své zemi mohli být nebo jsou pronásledováni, a v hostitelské zemi požádají o azyl. Emigranti političtí nebo ekonomičtí podléhají zákonu o pobytu cizinců a nesplňují podmínky pro udělení azylu.Kdo je to Emigrant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Emigrant? Lidé, politika

Líbí se vám definice kdo je to Emigrant? Pak se podělte s vašimi známými a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si na význam slova Kazuistika? Vzpomněli byste si co označuje výraz Květná neděle? Víte co je Bronz? Znáte termín Sublimace?

Klíčová slova: význam, termín, pojem, heslo, popis, přesný výraz, definice, etymologie, informace, politika, původ slova, co znamená, lexikon, odborný výraz, Emigrant, wiki

Pojem Emigrant je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat slovo Emigrant v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Emigrant ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Emigrant ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít slovo Emigrant ve Wikipedii

Najít výraz Emigrant ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Emigrant například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Emigrant

Právě jste zjistili Kdo je to Emigrant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Emigrant? Definice pojmu Emigrant je v kategorii Politika

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se též vyhledat informace pojem, výraz,termín, heslo například v české Wikipedii, kde můžete najít delší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie politika.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.