Kdo je to?
Kdo je to Emigrant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Emigrant? Lidé, politika

Kdo je to Emigrant?

Jaký je význam slova Emigrant? Co to znamená?

Emigrant je ten, kdo pod určitým tlakem – politickým, sociálním či z vlastního rozhodnutí opustí zemi svého původu a přestěhuje se do jiného států. Jedná tak tedy dobrovolně.
Emigranty mohou být uprchlíci, kteří by ve své zemi mohli být nebo jsou pronásledováni, a v hostitelské zemi požádají o azyl. Emigranti političtí nebo ekonomičtí podléhají zákonu o pobytu cizinců a nesplňují podmínky pro udělení azylu.Kdo je to Emigrant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Emigrant? Lidé, politika

Definici slova Emigrant můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si na význam slova Kazuistika? Znáte definici termínu Římský kmín? Víte co je Dělitel? Pamatujete si definici pojmu Temperament?

Klíčová slova: termín, slovo, vysvětlení, heslo, význam pojmu, informace, přesný výraz, etymologie, odborný výraz, přesný výraz, popis, původ slova, význam slova, wikipedie, význam, přesný význam

Pojem Emigrant je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat pojem Emigrant v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Emigrant na Youtube

Hledat termín Emigrant na Google obrázcích

Hledat slovo Emigrant ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Emigrant ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Emigrant například ve fulltextu Yahoo.com, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Emigrant

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Emigrant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Emigrant? Definice pojmu Emigrant je v kategorii Politika

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Doporučujeme taktéž hledat informace pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu například ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Emigrant i jinde než v sekci než v politika.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.