Kdo je to?
Kdo je to Marie Rottrová? Životopis Marie Rottrová, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Marie Rottrová?

Kdo je to Marie Rottrová? Stručný životopis

Marie Rottrová je zpěvačka, textařka, skladatelka, klavíristka a také moderátorka, často přezdívaná Lady soul. Rodiče byli hudebníci, přesto Marie Rottrová začala pracovat jako úřednice. Po hudební soutěži mladých talentů se začala její kariéra rozvíjet. Vystupovala v televizi, zpívala s různými kapelami, až zakotvila v hudební skupině Flamingo. Poté spolupracovala s řadou orchestrů a kvalitními textaři. V televizi moderovala pořad Divadélko po věží a dále natáčela sólové písně i duety s nejpopulárnějšími zpěváky.
Kariéru Marie Rottrové přerušily osobní a zdravotní problémy a vývoj ve společnosti. Na pódia se vrátila v roce 2005 a pořádá i úspěšné vánoční koncerty.Kdo je to Marie Rottrová? Životopis Marie Rottrová, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní data o osobě Marie Rottrová

Národnost: česká
Datum narození: 13. listopadu 1941
Místo narození: Ostrava-Hrušov

Tento text (Marie Rottrová) můžete samozřejmě sdílet se známými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Kostní dřeň? Znáte definici termínu Žardiniéra? Vzpomněli byste si co znamená slovo Ofsajd? Pamatujete si definici pojmu Tanin?

Klíčová slova: původ slova, význam slova, termín, hudba, informace, heslo, přesný význam, popis, Marie Rottrová, formulace, přesný výraz, definice, odborný výraz, etymologie, co znamená, slovo

Pojem Marie Rottrová je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Najít výraz Marie Rottrová ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Marie Rottrová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Marie Rottrová ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Marie Rottrová ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Marie Rottrová například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Marie Rottrová

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Marie Rottrová? Kdo to byl Marie Rottrová? Kdy se narodil Marie Rottrová? Kde se narodil Marie Rottrová? Marie Rottrová je v kategorii hudba. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Marie Rottrová dejme tomu třeba na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Marie Rottrová i v jiné kategorii než je hudba.