Kdo je to?
Kdo je to Marie Rottrová? Životopis Marie Rottrová, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Marie Rottrová?

Kdo je to Marie Rottrová? Stručný životopis

Marie Rottrová je zpěvačka, textařka, skladatelka, klavíristka a také moderátorka, často přezdívaná Lady soul. Rodiče byli hudebníci, přesto Marie Rottrová začala pracovat jako úřednice. Po hudební soutěži mladých talentů se začala její kariéra rozvíjet. Vystupovala v televizi, zpívala s různými kapelami, až zakotvila v hudební skupině Flamingo. Poté spolupracovala s řadou orchestrů a kvalitními textaři. V televizi moderovala pořad Divadélko po věží a dále natáčela sólové písně i duety s nejpopulárnějšími zpěváky.
Kariéru Marie Rottrové přerušily osobní a zdravotní problémy a vývoj ve společnosti. Na pódia se vrátila v roce 2005 a pořádá i úspěšné vánoční koncerty.Kdo je to Marie Rottrová? Životopis Marie Rottrová, lidé, osobnosti z hudba

Základní informace o osobě Marie Rottrová

Národnost: česká
Datum narození: 13. listopadu 1941
Místo narození: Ostrava-Hrušov

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Marie Rottrová? s vašimi kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Podstatné jméno? Znáte termín Smalt? Vzpomněli byste si co znamená slovo Struma? Víte, co je to Železná opona?

Klíčová slova: heslo, původ slova, lexikon, informace, synonymum, wiki, popis, Marie Rottrová, kdo to je, vysvětlení, odborný výraz, formulace, kdo je Marie Rottrová?, význam, popis, co znamená

Pojem Marie Rottrová je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít slovo Marie Rottrová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Marie Rottrová ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Marie Rottrová na Google.cz

Zkusit najít slovo Marie Rottrová ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Marie Rottrová například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je Marie Rottrová? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Marie Rottrová? Kdo to byl Marie Rottrová? Kdy se narodil Marie Rottrová? Kde se narodil Marie Rottrová? Marie Rottrová je v sekci hudba. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Marie Rottrová dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Marie Rottrová i v jiné kategorii než je hudba.