Kdo je to?
Kdo je to Marie Rottrová? Životopis Marie Rottrová, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Marie Rottrová?

Kdo je to Marie Rottrová? Stručný životopis

Marie Rottrová je zpěvačka, textařka, skladatelka, klavíristka a také moderátorka, často přezdívaná Lady soul. Rodiče byli hudebníci, přesto Marie Rottrová začala pracovat jako úřednice. Po hudební soutěži mladých talentů se začala její kariéra rozvíjet. Vystupovala v televizi, zpívala s různými kapelami, až zakotvila v hudební skupině Flamingo. Poté spolupracovala s řadou orchestrů a kvalitními textaři. V televizi moderovala pořad Divadélko po věží a dále natáčela sólové písně i duety s nejpopulárnějšími zpěváky.
Kariéru Marie Rottrové přerušily osobní a zdravotní problémy a vývoj ve společnosti. Na pódia se vrátila v roce 2005 a pořádá i úspěšné vánoční koncerty.Kdo je to Marie Rottrová? Životopis Marie Rottrová, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní informace o osobě Marie Rottrová

Národnost: česká
Datum narození: 13. listopadu 1941
Místo narození: Ostrava-Hrušov

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Marie Rottrová sdílet s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Podstatné jméno? Pamatujete si definici pojmu Bloatware? Vzpomněli byste si co znamená slovo Struma? Vzpomněli byste si co znamená slovo Hilterapie?

Klíčová slova: kdo je Marie Rottrová?, původ slova, pojem, odborný výraz, slovo, heslo, lexikon, popis, Marie Rottrová, přesný výraz, informace, význam slova, definice, význam, termín, co je to Marie Rottrová?

Pojem Marie Rottrová je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Marie Rottrová

Hledat pojem Marie Rottrová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat slovo Marie Rottrová ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Marie Rottrová na Google.cz

Hledat frázi Marie Rottrová ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Marie Rottrová například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Biografie, životopis, kdo je to Marie Rottrová?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Marie Rottrová? Kdo to byl Marie Rottrová? Kdy se narodil Marie Rottrová? Kde se narodil Marie Rottrová? Marie Rottrová patří do sekce hudba. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Marie Rottrová dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Marie Rottrová i v jiné kategorii než je hudba.