Kdo je to?
Kdo je to Marie Rottrová? Životopis Marie Rottrová, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Marie Rottrová?

Kdo je to Marie Rottrová? Stručný životopis

Marie Rottrová je zpěvačka, textařka, skladatelka, klavíristka a také moderátorka, často přezdívaná Lady soul. Rodiče byli hudebníci, přesto Marie Rottrová začala pracovat jako úřednice. Po hudební soutěži mladých talentů se začala její kariéra rozvíjet. Vystupovala v televizi, zpívala s různými kapelami, až zakotvila v hudební skupině Flamingo. Poté spolupracovala s řadou orchestrů a kvalitními textaři. V televizi moderovala pořad Divadélko po věží a dále natáčela sólové písně i duety s nejpopulárnějšími zpěváky.
Kariéru Marie Rottrové přerušily osobní a zdravotní problémy a vývoj ve společnosti. Na pódia se vrátila v roce 2005 a pořádá i úspěšné vánoční koncerty.Kdo je to Marie Rottrová? Životopis Marie Rottrová, lidé, osobnosti z hudba

Základní údaje o osobě Marie Rottrová

Národnost: česká
Datum narození: 13. listopadu 1941
Místo narození: Ostrava-Hrušov

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Marie Rottrová s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Investice? Vzpomenete si na definici slova Goji? Vzpomněli byste si co znamená slovo Ovulace? Vzpomněli byste si na význam slova Zubrovka?

Klíčová slova: význam, popis, kdo to je, hudba, wiki, etymologie, lexikon, synonymum, pojem, původ slova, termín, přesný výraz, definice, kdo je Marie Rottrová?, co znamená, Marie Rottrová

Pojem Marie Rottrová je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Marie Rottrová ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Marie Rottrová ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Marie Rottrová ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Marie Rottrová ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Marie Rottrová například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Marie Rottrová

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Marie Rottrová? Kdo to byl Marie Rottrová? Kdy se narodil Marie Rottrová? Kde se narodil Marie Rottrová? Marie Rottrová se nachází v sekci hudba. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Marie Rottrová dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Marie Rottrová i v jiné kategorii než je hudba.