Kdo je to?
Kdo je to, byl Reportér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Reportér? Lidé, novináři

Kdo je to Reportér?

Jaký je význam slova Reportér? Co to znamená?

Reportér je publicista – zpravodajec, který vytváří reportáže. Jedná se původně o žurnalistická díla, tvoří se však i reportáže rozhlasové, televizní, internetové a jiné. Reportér se zabývá nějakou skutečností, popisuje ji a současně se k ní vyjadřuje. Jeho postoj může reportáž značně ovlivnit. Musí si všímat detailů a být věcný, přesný a měl by si zachovat určitou objektivitu. Vychází z konkrétních znalostí, které sám přímo získá na místě děje.
Může být pozorovatelem nebo přímým účastníkem. Pro větší zajímavost může používat i další formy a postupy, např. interview.Kdo je to, byl Reportér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Reportér? Lidé, novináři

Sdílejte tuto stránku se slovem Reportér s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Debaras? Vzpomenete si na definici slova Cloudové úložiště? Vzpomenete si na definici slova Curling? Vzpomněli byste si na význam slova Pohanka?

Klíčová slova: kdo to je, význam pojmu, význam slova, formulace, popis, lexikon, Reportér, vysvětlení, přesný význam, co znamená, informace, popis, význam, kdo je Reportér?, odborný výraz, pojem

Pojem Reportér je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Vyhledat heslo Reportér ve Wikislovníku

Hledat frázi Reportér na Google.cz

Zkusit najít slovo Reportér ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Reportér na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Reportér například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Co znamená Reportér? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Reportér? Kdo to byl Reportér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Reportér? Definice pojmu Reportér je v sekci novináři. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, definici, text, výraz dejme tomu třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než novináři.