Kdo je to?
Kdo je to, byl Reportér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Reportér? Lidé, novináři

Kdo je to Reportér?

Jaký je význam slova Reportér? Co to znamená?

Reportér je publicista – zpravodajec, který vytváří reportáže. Jedná se původně o žurnalistická díla, tvoří se však i reportáže rozhlasové, televizní, internetové a jiné. Reportér se zabývá nějakou skutečností, popisuje ji a současně se k ní vyjadřuje. Jeho postoj může reportáž značně ovlivnit. Musí si všímat detailů a být věcný, přesný a měl by si zachovat určitou objektivitu. Vychází z konkrétních znalostí, které sám přímo získá na místě děje.
Může být pozorovatelem nebo přímým účastníkem. Pro větší zajímavost může používat i další formy a postupy, např. interview.Kdo je to, byl Reportér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Reportér? Lidé, novináři

Zaujalo vás slovo, termín Reportér? Potom se podělte s kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín P2P? Víte, co je to Obrok? Vzpomenete si na definici slova Silikon? Rozumíte pojmu Očkování?

Klíčová slova: wiki, termín, kdo to je, popis, lexikon, přesný význam, význam, Reportér, odborný výraz, etymologie, co znamená, novináři, vysvětlení, slovo, formulace, význam pojmu

Pojem Reportér je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Reportér

Zkusit najít frázi Reportér ve Wikislovníku

Najít pojem Reportér ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Reportér ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Reportér ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Reportér například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Co znamená Reportér? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Reportér? Kdo to byl Reportér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Reportér? Definice pojmu Reportér se nachází v kategorii novináři. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu například v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání odborného pojmu Reportér i v jiné kategorii než je sekce novináři.