Kdo je to?
Kdo je Barbora Vyskočilová? Životopis Barbora Vyskočilová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Barbora Vyskočilová

Kdo je Barbora Vyskočilová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Herečka Barbora Vyskočilová se narodila 17. května 1983 v Mostě, nicméně prakticky celé své dětství prožila v Litoměřicích. Po úspěšném složení maturitní zkoušky na tamním gymnáziu zamířila na DAMU. Tam se pod vedením Ondřeje Pavelky věnovala studiu alternativního herectví a loutkoherectví.
Už během svých studijních let si zahrála Vendulku v inscenaci s názvem Procitnutí jara, Helenu v Shakespearově Snu noci svatojánské a matku v Krvavé svatbě.
První filmovou roli získala Barbora Vyskočilová ještě coby studentka, když dostala možnost zahrát si Evu v televizním filmu Hypermarket z roku 2007. V roce 2015 se objevila ještě v amatérském filmu Barman není vrah.
Televizní diváci však mohou Barboru znát také díky její roli v nekonečné Ulici, v rodinné komedii Proč bychom se netopili, v komediálním seriálu Ohnivý kuře a v kriminálním thrilleru Specialisté.
Seriálových rolí má Vyskočilová málo, filmových ještě méně. Důvod je prostý. Zaměřuje se na divadelní prkna. V minulosti měli diváci možnost vidět Barboru v A studiu Rubín, v Divadle DISK, v Divadle NaHraně, v ProDivadle, v Národním divadle, ve Švandově divadle, v Divadle v Řeznické, v Divadle Minor či na pražské scéně Geisslers Hofcomoedianten.
V současné době je doma ve Studiu Ypsilon, kde vystupuje v inscenacích Škaredá středa aneb Teta z Halifaxu a Babička se vrací čili Dichtung und Wahrheit. Vidět ji můžete také v představení Lady Oskar činohry Divadla Kalich.
Barbora Vyskočilová je dvojnásobnou maminkou. Starší dcera dostala jméno Edda.Kdo je Barbora Vyskočilová? Životopis Barbora Vyskočilová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Barbora Vyskočilová

Národnost: česká
Datum narození: 17. května 1983
Místo narození: Most

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Barbora Vyskočilová s vašimi známými a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Ischias? Pamatujete si definici pojmu Nulový vodič? Víte, co je to Bezúčelová hypotéka? Vzpomněli byste si co znamená slovo Soundbar?

Klíčová slova: osobnost, wikipedie, herectví, lexikon, Barbora Vyskočilová, místo narození, životopis, vysvětlení, zajímavosti, osobnosti, život, kdy se narodila Barbora Vyskočilová?, wiki, národnost, popis, Barbora Vyskočilová

Pojem Barbora Vyskočilová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Barbora Vyskočilová

Najít výraz Barbora Vyskočilová ve Wikipedii

Hledat pojem Barbora Vyskočilová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Barbora Vyskočilová ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat pojem Barbora Vyskočilová ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Barbora Vyskočilová ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Barbora Vyskočilová například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Barbora Vyskočilová

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Barbora Vyskočilová? Kdy se narodila Barbora Vyskočilová? Kde se narodila Barbora Vyskočilová? Barbora Vyskočilová se nachází v sekci Herectví

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste též najít informace osobnost, osobu, člověka Barbora Vyskočilová dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Barbora Vyskočilová i v jiné kategorii než je herectví.