Kdo je to?
Kdo je Lukáš Langmajer? Životopis Lukáš Langmajer, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Lukáš Langmajer

Kdo je Lukáš Langmajer? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Lukáš Langmajer je český herec, bratr Jiřího Langmajer, který má na kontě rovněž mnoho filmových rolí. Navzdory čtrnáctiletému věkovému rozdílu svoji vzájemnou podobu nezapřou. Lukáš začal své sklony k herectví už velmi brzy. Bylo mu pouhých třináct, když se poprvé postavil na prkna, která znamenají svět.
Čelí své dospívání se k jakékoli manuální práci stavěl vždy velmi odmítavě. Dodnes se nepovažuje za příliš zručného. I toto přesvědčení jej nakonec dovedlo k herecké profesi.
Velmi dlouho bylo jeho domovskou scénou Plzeňské divadlo, před lety však přesídlil do Českých Budějovic.
Jeho první filmovou rolí byl podvodníček Jirka v oblíbené romantické komedii zasazené do prostředí Pálavských vrchů Bobule. V této roli se Langmajer objevil i v obou navazujících dílech 2Bobule a 3Bobule.
V roce 2011 si střihla roli číšníka v romantické komedii Román pro muže a v roce následujícím jej mohli diváci vidět ve sportovn í komedii Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka v režii Jana Prušinovského. V tomto snímku se postava Lukáše Langmajer jmenovala Tonda Nádeník a zahrál si po boku Ondřeje Vetchého, Miroslava Krobota, Davida Novotného, Luďka Soboty a dalších.
Do jedné z hlavních rolí obsadil Lukáše i režisér Zdeněk Troška. Vybral si jej do trilogie Babovřesky, kde Langmajer vdechl život faráři Petru Šoustalovi. V roce 2016 si Langmajer zahrál ve snímku Musíme se sejít, o rok později se objevil ve Špindlu.
Za sebou má však také bohatou sbírku seriálových rolí. Možná jej znáte z Ordinace v růžové zahradě, Okresního přeboru, Setkání s hvězdou, Základky nebo Sanitky 2 pravděpodobně si jej ovšem vybavíte z Vinařů, Slunečné či Dobrých zpráv.
Malou roličku si střihla také po boku Veroniky Khek Kubařové ve videoklipu Moje milá interpreta Marka Ztraceného.
Zúčastnil se natáčení mnoha zábavných televizních pořadů jako jsou Zázraky přírody, Show Jana Krause, Partička, Vtip za stovku!, Pevnost Boyard nebo Můj muž to dokáže. Objevil se také v pořadu Ukaž káru. Auta miluje a věnuje se závodům v rallye. V minulosti se účastnil závodu Škoda Octavia Cup.
Je ženatý a s manželkou Lucií má dvě děti. Starší syn dostal jméno Mikuláš a mladší dcera Magdalena Mária.Kdo je Lukáš Langmajer? Životopis Lukáš Langmajer, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Hlavní data o osobě Lukáš Langmajer

Národnost: česká
Datum narození: 25. Srpna 1980
Místo narození: Plzeň

Sdílejte tuto stránku s osobností Lukáš Langmajer s jinými osobami na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Znáte pojem Přísloví? Víte co je Taxonomie? Pamatujete si definici pojmu Chiliasmus? Vzpomněli byste si co označuje výraz Řecký jogurt?

Klíčová slova: místo narození, wiki, herectví, biografie, narození, zajímavosti, osobnosti, kdo je Lukáš Langmajer?, informace, životopis, datum narození, kde se narodil Lukáš Langmajer?, herectví, kdy se narodil Lukáš Langmajer?, život, vysvětlení

Pojem Lukáš Langmajer je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Lukáš Langmajer lze najít v následujících zdrojích

Hledat frázi Lukáš Langmajer ve vyhledávači Yahoo

Hledejte bez špehování slovo Lukáš Langmajer ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Lukáš Langmajer v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat heslo Lukáš Langmajer na Google obrázcích

Hledat frázi Lukáš Langmajer ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Lukáš Langmajer například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v metavyhledávači Info.com, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Životopis, kdo je Lukáš Langmajer? Stručná biografie

Teďka už zajisté víte Kdo je to Lukáš Langmajer? Kdy se narodil Lukáš Langmajer? Kde se narodil Lukáš Langmajer? Lukáš Langmajer je v kategorii Herectví

Kategorie herectví, zrzka modelka, lukáš Langmajer, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Lukáš Langmajer kupříkladu na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Lukáš Langmajer i v jiné kategorii než je herectví.