Kdo je to?
Kdo je Natálie Grossová? Životopis Natálie Grossová, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Natálie Grossová

Kdo je Natálie Grossová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Natálie Grossová, dcera expremiéra a exministra vnitra Stanislava Grosse a Šárky Grossové, je herečka a zpěvačka. Používá přezdívku Naty. Zpívá v muzikálech a stepuje a hraje v televizních seriálech – např. v Přístavu TV Prima v roli zhýčkaného městského děvčete.
V muzikálu Bídníci ztvárnila Natálie Grossová postavu Cosette a vystupovala také v muzikálech na pražské Brodway.Kdo je Natálie Grossová? Životopis Natálie Grossová, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Hlavní data o osobě Natálie Grossová

Národnost: česká
Datum narození: 28. 9. 2002
Místo narození: Praha

Sdílejte tuto stránku s osobností Natálie Grossová s vašimi sledujícími na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co znamená slovo Hydrosféra? Víte co je Morfologie? Víte, co je to Predikce? Vzpomněli byste si co označuje výraz Benchmark?

Klíčová slova: osobnost, biografie, Natálie Grossová, kdy se narodila Natálie Grossová?, životopis, Natálie Grossová, lexikon, hudba, vysvětlení, kdo je Natálie Grossová?, místo narození, wikipedie, národnost, zajímavosti, datum narození, život

Pojem Natálie Grossová je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Natálie Grossová

Hledat frázi Natálie Grossová ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Natálie Grossová ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat výraz Natálie Grossová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Natálie Grossová na Youtube

Najít výraz Natálie Grossová ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Natálie Grossová například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Natálie Grossová

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Natálie Grossová? Kdy se narodila Natálie Grossová? Kde se narodila Natálie Grossová? Natálie Grossová patří do kategorie Hudba

Kategorie hudba, harmonium, natálie Grossová, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též najít informace osobnost, osobu, člověka Natálie Grossová řekněme například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Natálie Grossová i v jiné kategorii než je hudba.