Kdo je to?
Kdo je to Automechanik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Automechanik? Lidé, profese

Kdo je to Automechanik?

Co znamená a jaký je význam slova Automechanik?

Automechanik je osoba, která provádí diagnostiku, opravy a další činnosti potřebné k provozu automobilů či obecně motorových vozidel.
Automechanik musí být schopný provádět standardní údržbu a servis vozu, diagnostikovat problémy s vozidlem a provádět opravy tak, aby bylo motorové vozidlo pojízdné a bezpečné.
Automechanik může pracovat jako zaměstnanec opravárenské dílny, jako zaměstnanec společnosti provozující řadu vlastních vozů a podobně, ale také jako OSVČ.
Obor automechanik lze vystudovat, k samostatnému výkonu této profese je pak obvykle potřebná také praxe, díky které automechanik získá dostatečné zkušenosti.Kdo je to Automechanik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Automechanik? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Automechanik? Potom se podělte se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co označuje výraz Hraška? Pamatujete si definici pojmu Transakční analýza? Znáte pojem Špejchar? Vzpomněli byste si co znamená slovo Próza?

Klíčová slova: termín, slovo, informace, profese, lexikon, pojem, vysvětlení, profese, přesný výraz, synonymum, wikipedie, wiki, význam, odborný výraz, co znamená, definice

Pojem Automechanik je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Automechanik lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat výraz Automechanik v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat výraz Automechanik ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít frázi Automechanik ve Wikipedii

Najít termín Automechanik ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Automechanik na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Automechanik například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve fulltextu Yahoo.com nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Co znamená Automechanik? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už víte Kdo je to Automechanik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Automechanik? Definice pojmu Automechanik se nachází v kategorii Profese

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Pečlivě jsme prošli a zkontrolovali všechny naše texty. Přesto se však může stát, že zde objevíte chybu nebo překlep. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít informace pojem, slovo, termín, výrazdejme tomu například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než profese).