Kdo je to?
Kdo je to Automechanik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Automechanik? Lidé, profese

Automechanik

Jaký je význam slova Automechanik? Co to znamená?

Automechanik je osoba, která provádí diagnostiku, opravy a další činnosti potřebné k provozu automobilů či obecně motorových vozidel.
Automechanik musí být schopný provádět standardní údržbu a servis vozu, diagnostikovat problémy s vozidlem a provádět opravy tak, aby bylo motorové vozidlo pojízdné a bezpečné.
Automechanik může pracovat jako zaměstnanec opravárenské dílny, jako zaměstnanec společnosti provozující řadu vlastních vozů a podobně, ale také jako OSVČ.
Obor automechanik lze vystudovat, k samostatnému výkonu této profese je pak obvykle potřebná také praxe, díky které automechanik získá dostatečné zkušenosti.Kdo je to Automechanik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Automechanik? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Automechanik? s vašimi kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co označuje výraz Kazuistika? Pamatujete si definici pojmu Půlnoční mše? Znáte pojem Cenný papír? Vzpomněli byste si co znamená slovo Software?

Klíčová slova: popis, přesný význam, informace, co znamená, Automechanik, profese, wiki, původ slova, slovo, přesný výraz, význam slova, definice, wikipedie, lexikon, heslo, etymologie

Pojem Automechanik je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Automechanik lze najít v následujících zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Automechanik ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Automechanik ve Wikipedii

Najít výraz Automechanik na Google.cz

Hledat videa s názvem Automechanik na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Automechanik ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Automechanik například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Co znamená Automechanik? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Automechanik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Automechanik? Definice pojmu Automechanik je v sekci Profese

Kategorie profese, barista, automechanik, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace obsažené na našich webových stránkách byly pečlivě zkontrolovány. I přesto však nepřebíráme odpovědnost za případné chyby. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Aktuální informace lze většinou nalézt pojem, slovo, termín, definici dejme tomu třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto hledat termín Automechanik hledat i v jiných kategoriích (než profese).