Kdo je to?
Kdo je to Elton John? Životopis Elton John, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Elton John?

Kdo je to Elton John? Stručný životopis

Elton John je proslulý anglický zpěvák, komponista a klavírista. Jeho vlastní jméno je Reginald Kenneth Dwight. Patří k nejslavnějším homosexuálně zaměřeným umělcům.
Elton John má klasické hudební vzdělání, první větší komerční úspěchy zaznamenal nejdříve v Americe, další alba ho pak vynesla na špičku žebříčků popularit i v Anglii. Nejprodávanější skladbou je píseň Candle In The Wind, kterou věnoval princezně Dianě. Má svou hvězdu na Hollywoodském chodníku slávy, je nositelem řady ocenění, včetně titulu Sir.Kdo je to Elton John? Životopis Elton John, lidé, osobnosti z hudba

Základní informace o osobě Elton John

Národnost: britská
Datum narození: 25. března 1947
Místo narození: Londýn

Líbí se stručný životopis s osobou Elton John? Pak se podělte s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Babí léto? Víte, co je to Hlaholice? Pamatujete si definici pojmu Okultismus? Rozumíte pojmu Advent?

Klíčová slova: pojem, kdo to je, vysvětlení, popis, odborný výraz, co je to Elton John?, formulace, wiki, definice, termín, původ slova, přesný význam, slovo, význam, kdo je Elton John?, Elton John

Pojem Elton John je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Elton John ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Elton John na Youtube

Hledat heslo Elton John ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat pojem Elton John ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Elton John například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Elton John?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Elton John? Kdo to byl Elton John? Kdy se narodil Elton John? Kde se narodil Elton John? Elton John je v kategorii hudba. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Elton John dejme tomu například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Elton John i v jiné kategorii než je hudba.