Kdo je to?
Kdo je to Elton John? Životopis Elton John, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Elton John?

Kdo je to Elton John? Stručný životopis

Elton John je proslulý anglický zpěvák, komponista a klavírista. Jeho vlastní jméno je Reginald Kenneth Dwight. Patří k nejslavnějším homosexuálně zaměřeným umělcům.
Elton John má klasické hudební vzdělání, první větší komerční úspěchy zaznamenal nejdříve v Americe, další alba ho pak vynesla na špičku žebříčků popularit i v Anglii. Nejprodávanější skladbou je píseň Candle In The Wind, kterou věnoval princezně Dianě. Má svou hvězdu na Hollywoodském chodníku slávy, je nositelem řady ocenění, včetně titulu Sir.Kdo je to Elton John? Životopis Elton John, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní data o osobě Elton John

Národnost: britská
Datum narození: 25. března 1947
Místo narození: Londýn

Tento text (Elton John) můžete samozřejmě sdílet se známými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Skolióza? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kroket? Pamatujete si definici pojmu Debetní karta? Víte co je Karanténa?

Klíčová slova: heslo, kdo to je, definice, etymologie, odborný výraz, informace, popis, co je to Elton John?, kdo je Elton John?, synonymum, lexikon, přesný význam, formulace, co znamená, původ slova, význam

Pojem Elton John je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat videa s názvem Elton John na Youtube

Vyhledat heslo Elton John ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat pojem Elton John na Google.cz

Zkusit najít frázi Elton John v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Elton John například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Elton John

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Elton John? Kdo to byl Elton John? Kdy se narodil Elton John? Kde se narodil Elton John? Elton John je v kategorii hudba. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Elton John např. na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Elton John i v jiné kategorii než je hudba.