Kdo je to?
Kdo je to Školní asistent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Školní asistent? Lidé, Školství

Kdo je to Školní asistent?

Jaký je význam slova Školní asistent? Co to znamená?

Školní asistent je nepedagogický pracovník ve školství. Jeho úkolem je poskytovat žákům nepedagogickou podporu, pracovat s komunitou na škole i s prostředím v rodinách a spolupracovat na organizaci volnočasových aktivit.
Často dochází k záměně s profesí asistent pedagoga. Asistent pedagoga je však pedagogický pracovník a je přidělen ke konkrétnímu žákovi, který má speciální vzdělávací potřeby. Oproti němu působí školní asistent v celé třídě, nebo dokonce škole a nesoustředí se na konkrétní žáky, jeho působení je spíše obecné.
Školní asistent se může objevit jak na základních a středních, tak v mateřských školách.Kdo je to Školní asistent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Školní asistent? Lidé, Školství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Školní asistent s partnery, kolegy a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte pojem Polníček? Vzpomněli byste si co označuje výraz Chřipka? Pamatujete si definici pojmu Total Commander? Znáte termín Ringo?

Klíčová slova: wiki, heslo, etymologie, přesný výraz, popis, wikipedie, původ slova, přesný výraz, definice, pojem, význam, Školství, Školní asistent, formulace, význam slova, synonymum

Pojem Školní asistent je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Školní asistent

Zkusit najít Školní asistent ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Školní asistent ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Školní asistent ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat výraz Školní asistent ve Wikipedii

Vyhledat slovo Školní asistent v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Školní asistent například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Školní asistent, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Školní asistent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Školní asistent? Definice pojmu Školní asistent patří do sekce Školství

Text vytvořen pro server Superia.cz. Neručíme za úplnost, správnost, přesnost ani aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Doporučujeme vyhledat informace výraz, text, termín, pojem řekněme například v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v Školství.