Kdo je to?
Kdo je to Školní asistent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Školní asistent? Lidé, Školství

Kdo je to Školní asistent?

Jaký je význam slova Školní asistent? Co to znamená?

Školní asistent je nepedagogický pracovník ve školství. Jeho úkolem je poskytovat žákům nepedagogickou podporu, pracovat s komunitou na škole i s prostředím v rodinách a spolupracovat na organizaci volnočasových aktivit.
Často dochází k záměně s profesí asistent pedagoga. Asistent pedagoga je však pedagogický pracovník a je přidělen ke konkrétnímu žákovi, který má speciální vzdělávací potřeby. Oproti němu působí školní asistent v celé třídě, nebo dokonce škole a nesoustředí se na konkrétní žáky, jeho působení je spíše obecné.
Školní asistent se může objevit jak na základních a středních, tak v mateřských školách.Kdo je to Školní asistent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Školní asistent? Lidé, Školství

Líbí se vám definice kdo je to Školní asistent? Pak se podělte s jinými lidmi na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Znáte pojem Kelvin? Vzpomněli byste si co znamená slovo Orgonit? Pamatujete si definici pojmu Embosovaná platební karta? Víte co je Gangréna?

Klíčová slova: lexikon, Školství, synonymum, pojem, původ slova, Školní asistent, popis, význam slova, význam, etymologie, co znamená, význam pojmu, přesný význam, Školní asistent, slovo, heslo

Pojem Školní asistent je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Najít termín Školní asistent ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Školní asistent ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Školní asistent ve vyhledávači Yahoo

Hledat videa s názvem Školní asistent na Youtube

Najít výraz Školní asistent ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Školní asistent například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Školní asistent

Právě jste zjistili Kdo je to Školní asistent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Školní asistent? Definice pojmu Školní asistent je v kategorii Školství

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete se pokusit také najít informace pojem, výraz, termín, heslo například v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text. Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie Školství.