Kdo je to?
Kdo je to Školní asistent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Školní asistent? Lidé, Školství

Školní asistent

Jaký je význam slova Školní asistent? Co to znamená?

Školní asistent je nepedagogický pracovník ve školství. Jeho úkolem je poskytovat žákům nepedagogickou podporu, pracovat s komunitou na škole i s prostředím v rodinách a spolupracovat na organizaci volnočasových aktivit.
Často dochází k záměně s profesí asistent pedagoga. Asistent pedagoga je však pedagogický pracovník a je přidělen ke konkrétnímu žákovi, který má speciální vzdělávací potřeby. Oproti němu působí školní asistent v celé třídě, nebo dokonce škole a nesoustředí se na konkrétní žáky, jeho působení je spíše obecné.
Školní asistent se může objevit jak na základních a středních, tak v mateřských školách.Kdo je to Školní asistent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Školní asistent? Lidé, Školství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Školní asistent s kamarády na společených (komunitních, sociálních) webech jako je Facebook, Reddit, síť X (Twitter) nebo Pinterest.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Znáte pojem Sborovna? Vzpomněli byste si co označuje výraz Muzikoterapie? Pamatujete si definici pojmu Snář? Znáte termín Investice?

Klíčová slova: přesný výraz, informace, formulace, pojem, synonymum, etymologie, Školství, přesný význam, význam pojmu, definice, původ slova, odborný výraz, popis, přesný výraz, termín, co znamená

Pojem Školní asistent je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat videa s názvem Školní asistent na Youtube

Zkusit najít termín Školní asistent ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Školní asistent ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít výraz Školní asistent ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Školní asistent v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Školní asistent například v Google obrázcích, v Lingea slovnících, ve fulltextu Yahoo.com, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Vysvětlení významu slova Školní asistent, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Školní asistent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Školní asistent? Definice pojmu Školní asistent se nachází v sekci Školství

Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz. Žádným způsobem neručíme za informace nebo obsah uvedený na těchto internetových stránkách. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Čerstvé informace hledejte výraz, termín, heslo, výraznapř. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je Školství.