Kdo je to?
Kdo je to Školní asistent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Školní asistent? Lidé, Školství

Kdo je to Školní asistent?

Co znamená a jaký je význam slova Školní asistent?

Školní asistent je nepedagogický pracovník ve školství. Jeho úkolem je poskytovat žákům nepedagogickou podporu, pracovat s komunitou na škole i s prostředím v rodinách a spolupracovat na organizaci volnočasových aktivit.
Často dochází k záměně s profesí asistent pedagoga. Asistent pedagoga je však pedagogický pracovník a je přidělen ke konkrétnímu žákovi, který má speciální vzdělávací potřeby. Oproti němu působí školní asistent v celé třídě, nebo dokonce škole a nesoustředí se na konkrétní žáky, jeho působení je spíše obecné.
Školní asistent se může objevit jak na základních a středních, tak v mateřských školách.Kdo je to Školní asistent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Školní asistent? Lidé, Školství

Líbí se vám definice kdo je to Školní asistent? Pak se podělte s kolegy na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Znáte pojem Outlet? Pamatujete si definici pojmu Ortodoncie? Pamatujete si definici pojmu Kompilace? Vzpomněli byste si co znamená slovo Hypnóza?

Klíčová slova: význam slova, informace, vysvětlení, Školství, etymologie, termín, přesný výraz, slovo, heslo, co znamená, Školní asistent, lexikon, Školní asistent, definice, přesný význam, popis

Pojem Školní asistent je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Vyhledat pojem Školní asistent ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít heslo Školní asistent ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Školní asistent na Youtube

Vyhledat slovo Školní asistent na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Školní asistent například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Školní asistent

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Školní asistent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Školní asistent? Definice pojmu Školní asistent se nachází v kategorii Školství

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, výraz řekněme třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Školství).