Kdo je to?
Kdo je to, byl Velkostatkář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Velkostatkář? Lidé, historie

Kdo je to Velkostatkář?

Jaký je význam slova Velkostatkář? Co to znamená?

Zemědělský termín velkostatkář označuje osobu vlastnící statek s výměrou přes 100 hektarů zemědělské plochy (velkostatek). Ve středověku velkostatky patřily šlechtě, která měla soudní a správní moc nad poddanými, kteří na území velkostatku žili. To platilo až do roku 1848 kdy bylo zrušeno poddanství. Po pozemkové reformě po 1. světové válce bylo mnoho velkostatků v Československu rozparcelováno.Kdo je to, byl Velkostatkář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Velkostatkář? Lidé, historie

Zaujalo vás slovo, termín Velkostatkář? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu IQ? Víte co je Twoo? Znáte definici termínu Acerola? Vzpomněli byste si co označuje výraz Syrovátka?

Klíčová slova: význam pojmu, Velkostatkář, význam slova, informace, slovo, kdo to je, přesný výraz, etymologie, formulace, co je to Velkostatkář?, původ slova, historie, vysvětlení, popis, heslo, odborný výraz

Pojem Velkostatkář je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Velkostatkář lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat termín Velkostatkář na Google.cz

Hledat videa s názvem Velkostatkář na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Velkostatkář ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Velkostatkář v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Velkostatkář například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Vysvětlení významu slova Velkostatkář, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Velkostatkář? Kdo to byl Velkostatkář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Velkostatkář? Definice pojmu Velkostatkář se nachází v sekci historie. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu např. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít komplexní popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než historie.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.