Kdo je to?
Kdo je Libuše Vojtková? Životopis Libuše Vojtková, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Libuše Vojtková

Kdo je Libuše Vojtková? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Tanečnice Libuše Vojtková se narodila 26. listopadu 1980 ve Žďáře nad Sázavou jako Lucie Haraštová. Otec ji vedl ke stolnímu tenisu, maminka ji však podpořila v tanečním snu. Díky tomu mohla Libuše ve čtrnácti letech nastoupit na pražskou Konzervatoř Jaroslava Ježka, kde se věnovala modernímu tanci.
Vůbec poprvé vystupovala ve filmu v romantické hudební komedii Filipa Renče Rebelové v roce 2001 a od té doby vystupovala převážně v muzikálech. Byla součástí muzikálu Angelika, Hrabě Monte Christo, Drákula, Kleopatra, Tři mušketýři, Golem aj.).
Na pódiu se pravidelně objevovala také v rámci skupiny Moniky Absolonové.
V současné době se již tanci nevěnuje. Na vině je nejen mateřství ale také zdravotní stav Libuše a její problémy se zády.
Poprvé byla Libuše vdaná dva roky za zpěváka Daniela Hůlku.
V srpnu 2006 se Libuše na nádvoří zámku v Průhonicích provdala za hudebníka a frontmana kapely Kabát Josefa Vojtka. Ani toto manželství však příliš dlouho nevydrželo. Už po dvou letech se rozpadlo. Rocker údajně svou ženu opustil i přesto, že měli manželé doma jen tříměsíčního syna Matyáše. S odstupem času si ale bývalí partneři dokázali vytvořit hezký fungující přátelský vztah, který udržují i kvůli jejich synovi. Matyáš bojuje se zákeřnou nemoci – diabetem prvního typu.
Až své třetí manželství považuje Libuše za skutečně šťastné. Jejím současným manželem je Zdeněk Rohlíček, syn herečky Evy Hruškové, kterou mohou diváci znát například Popelku ze stejnojmenné pohádky Vlasty Janečkové z roku 1969. Manželé spolu mají dceru Elinku, která se narodila na jaře 2018.Kdo je Libuše Vojtková? Životopis Libuše Vojtková, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní informace o osobě Libuše Vojtková

Národnost: česká
Datum narození: 26. listopadu 1980
Místo narození: Žďár nad Sázavou

Líbí se stručný životopis s osobou Libuše Vojtková? Pak se podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si na význam slova Daň z nemovitosti? Víte, co je to Bypass? Víte co je Abakus? Rozumíte pojmu Emoce?

Klíčová slova: biografie, národnost, kdy se narodila Libuše Vojtková?, osobnosti, informace, wikipedie, místo narození, životopis, herectví, Libuše Vojtková, kdo je Libuše Vojtková?, zajímavosti, herectví, wiki, Libuše Vojtková, popis

Pojem Libuše Vojtková je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Libuše Vojtková zkuste tyto odkazy

Zkusit najít termín Libuše Vojtková v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat výraz Libuše Vojtková ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Libuše Vojtková ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Libuše Vojtková ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Libuše Vojtková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Libuše Vojtková například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Libuše Vojtková

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Libuše Vojtková? Kdy se narodila Libuše Vojtková? Kde se narodila Libuše Vojtková? Libuše Vojtková se nachází v sekci Herectví

Kategorie herectví, vlnky skořicové, libuše Vojtková, ilustrační obrázek

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za eventuální chyby v textech. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete též zkusit najít informace osobnost, osobu, člověka Libuše Vojtková např. v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Libuše Vojtková i v jiné kategorii než je herectví.