Kdo je to?
Kdo je Petra Nesvačilová? Životopis Petra Nesvačilová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Petra Nesvačilová

Kdo je Petra Nesvačilová? Životopis, informace, biografie, herectví

Petra Nesvačilová je česká herečka a režisérka.
Vystudovala dokumentaristiku na FAMU.
Herecky debutovala v divadle Na Zábradlí, divadelní diváci ji dále mohli vidět například ve Studiu Dva nebo v Ungeltu.
V roce 2007 si zahrála jednu z hlavních rolí v road-movie Pusinky a hned v následujícím roce se představila ve snímku František je děvkař. V roce 2009 se objevila třeba v dramatech Lištičky nebo Protektor. Dále hrála například v životopisném snímku Já, Olga Hepnarová (2016), v dramatu Úsměvy smutných mužů (2018) anebo ve filmech Havel či Bábovky (2020).
Jako režisérka dokumentů na sebe výrazně upozornila v roce 2011 filmem Řekni, kde ti Němci jsou, věnovaném proměnám vztahů mezi Čechy a Němci. V roce 2016 pak následoval kritikou dobře přijímaný snímek Zákon Helena. Nesvačilová se také věnuje režírování krátkometrážních filmů a hudebních klipů.Kdo je Petra Nesvačilová? Životopis Petra Nesvačilová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Petra Nesvačilová

Národnost: česká
Datum narození: 2. prosince 1985
Místo narození: Tábor

Zaujala vás biografie osobnosti Petra Nesvačilová? Potom se podělte s kamarády na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Pamatujete si definici pojmu Capín? Vzpomněli byste si na význam slova Lambliáza? Znáte termín Babí léto? Znáte definici termínu Pryskyřice?

Klíčová slova: kdo je Petra Nesvačilová?, vysvětlení, herectví, biografie, kde se narodila Petra Nesvačilová?, místo narození, osobnost, Petra Nesvačilová, kdy se narodila Petra Nesvačilová?, wikipedie, životopis, osobnosti, život, datum narození, informace, wiki

Pojem Petra Nesvačilová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat výraz Petra Nesvačilová ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Petra Nesvačilová na Google obrázcích

Hledat frázi Petra Nesvačilová ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Petra Nesvačilová ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Petra Nesvačilová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Petra Nesvačilová například ve fulltextu Yahoo.com, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Petra Nesvačilová?

Právě jste zjistili Kdo je to Petra Nesvačilová? Kdy se narodila Petra Nesvačilová? Kde se narodila Petra Nesvačilová? Petra Nesvačilová je v kategorii Herectví

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou být některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Aktuální informace lze většinou nalézt osobnost, osobu, člověka Petra Nesvačilová kupř. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petra Nesvačilová i v jiné kategorii než je herectví.