Kdo je to?
Kdo je Denis Gaidoš? Životopis Denis Gaidoš, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Denis Gaidoš

Kdo je Denis Gaidoš? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, novináři

Denis Gaidoš je český redaktor a novinář, známý především ze zpravodajského kanálu České televize.
Denis Gaidoš se po celou kariéru pohybuje v médiích, primárně v televizích. Začínal na TV Barrandov jako řadový reportér. Poté se přesunul do ČT, kde poněkud změnil dráhu své kariéry a stal se součástí ranní show České televize Dobré ráno, kterou provázel jako jeden z moderátorů.
Zhruba po roce však ČT opustil a přešel do TV Metropol, kde pracoval jako šéfredaktor a z pozice programového ředitele toto médium i vedl.
Rok 2015 pro něj byl rokem návratu k České televizi i k redaktorské profesi. Působil jako vedoucí redaktor v Událostech v regionech, později začal pracovat na vedoucí pozici pro region Severovýchod.Kdo je Denis Gaidoš? Životopis Denis Gaidoš, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Základní informace o osobě Denis Gaidoš

Národnost: česká

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Denis Gaidoš? s dalšími lidmi na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova Mešní víno? Pamatujete si definici pojmu Enkaustika? Vzpomněli byste si co znamená slovo Hepatitida? Vzpomněli byste si co znamená slovo Voál?

Klíčová slova: osobnost, novináři, zajímavosti, novináři, národnost, kdo je Denis Gaidoš?, lexikon, Denis Gaidoš, biografie, wikipedie, informace, osobnosti, vysvětlení, životopis, Denis Gaidoš, popis

Pojem Denis Gaidoš je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Denis Gaidoš

Vyhledat termín Denis Gaidoš ve Wikislovníku

Hledat výraz Denis Gaidoš ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Denis Gaidoš ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Denis Gaidoš v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat výraz Denis Gaidoš ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Denis Gaidoš například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, v metavyhledávači Info.com, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Životopis, kdo je Denis Gaidoš? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Denis Gaidoš? Denis Gaidoš se nachází v sekci Novináři

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu se mohou v textech vyskytovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete se pokusit také najít informace osobnost, osobu, člověka Denis Gaidoš třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Denis Gaidoš i v jiné kategorii než je novináři.