Kdo je to?
Kdo je to Šimon Pánek? Životopis Šimon Pánek, lidé, osobnosti z politika

Kdo je to Šimon Pánek?

Kdo je to Šimon Pánek? Stručný životopis

Šimon Pánek je ředitel a manažer humanitární organizace Člověk v tísni. Je také jejím spoluzakladatelem. Jako studentský předák byl také v roce 1989 aktivním účastníkem Sametové revoluce a i nadále působí jako politický aktivista. Byl studentem oboru biologie Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy, školu však nedokončil. Humanitární činnosti se věnoval již před revolucí, kdy zorganizoval sbírku na pomoc postiženým zemětřesením v Arménii. V roce 1989 byl členem Koordinačního stávkového výboru studentů VŠ a také zástupcem studentů v Občanském fóru a později členem týmu Václava Havla. Podílel se na založení informační agentury Epicentrum, která zprostředkovávala zpravodajství z oblastí, postižených katastrofami a krizemi.
V dalších letech se věnoval práci v Nadaci Lidových novin, v Kanceláři prezidenta republiky a v produkci filmů. Za svou činnost byl několikrát oceněn - medailí Za zásluhy, Evropan roku a Cenu paměti národa.Kdo je to Šimon Pánek? Životopis Šimon Pánek, lidé, osobnosti z politika

Hlavní data o osobě Šimon Pánek

Národnost: česká
Datum narození: 27. prosince 1967
Místo narození: Praha

Tento text (Šimon Pánek) můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Switch? Vzpomněli byste si co znamená slovo Amazon? Vzpomněli byste si co znamená slovo Elektronická evidence tržeb? Víte co je Syfilis?

Klíčová slova: vysvětlení, heslo, přesný výraz, popis, termín, význam slova, původ slova, význam, popis, přesný význam, Šimon Pánek, definice, wiki, synonymum, co je to Šimon Pánek?, slovo

Pojem Šimon Pánek je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Šimon Pánek ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Šimon Pánek ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Šimon Pánek ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Šimon Pánek v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Šimon Pánek například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Životopis, kdo je Šimon Pánek? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Šimon Pánek? Kdo to byl Šimon Pánek? Kdy se narodil Šimon Pánek? Kde se narodil Šimon Pánek? Šimon Pánek je v sekci politika. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Šimon Pánek kupříkladu na české Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Šimon Pánek i v jiné kategorii než je politika.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.