Kdo je to?
Kdo je to Šimon Pánek? Životopis Šimon Pánek, lidé, osobnosti z politika

Kdo je to Šimon Pánek?

Kdo je to Šimon Pánek? Stručný životopis

Šimon Pánek je ředitel a manažer humanitární organizace Člověk v tísni. Je také jejím spoluzakladatelem. Jako studentský předák byl také v roce 1989 aktivním účastníkem Sametové revoluce a i nadále působí jako politický aktivista. Byl studentem oboru biologie Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy, školu však nedokončil. Humanitární činnosti se věnoval již před revolucí, kdy zorganizoval sbírku na pomoc postiženým zemětřesením v Arménii. V roce 1989 byl členem Koordinačního stávkového výboru studentů VŠ a také zástupcem studentů v Občanském fóru a později členem týmu Václava Havla. Podílel se na založení informační agentury Epicentrum, která zprostředkovávala zpravodajství z oblastí, postižených katastrofami a krizemi.
V dalších letech se věnoval práci v Nadaci Lidových novin, v Kanceláři prezidenta republiky a v produkci filmů. Za svou činnost byl několikrát oceněn - medailí Za zásluhy, Evropan roku a Cenu paměti národa.Kdo je to Šimon Pánek? Životopis Šimon Pánek, lidé, osobnosti z politika

Základní informace o osobě Šimon Pánek

Národnost: česká
Datum narození: 27. prosince 1967
Místo narození: Praha

Líbí se stručný životopis s osobou Šimon Pánek? Pak se podělte s vašimi kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Legenda? Vzpomenete si na definici slova Smalt? Vzpomněli byste si co znamená slovo Sousloví? Vzpomněli byste si na význam slova Zeolit?

Klíčová slova: původ slova, slovo, termín, popis, definice, pojem, vysvětlení, etymologie, význam pojmu, synonymum, přesný význam, přesný výraz, formulace, význam, Šimon Pánek, kdo to je

Pojem Šimon Pánek je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Šimon Pánek v následujících vyhledávačích

Zkusit najít frázi Šimon Pánek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Šimon Pánek ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Šimon Pánek ve Wikipedii

Vyhledat heslo Šimon Pánek ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Šimon Pánek například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Životopis, kdo je Šimon Pánek? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Šimon Pánek? Kdo to byl Šimon Pánek? Kdy se narodil Šimon Pánek? Kde se narodil Šimon Pánek? Šimon Pánek je v sekci politika. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Šimon Pánek dejme tomu například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Šimon Pánek i v jiné kategorii než je politika.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.