Kdo je to?
Kdo je to Šimon Pánek? Životopis Šimon Pánek, lidé, osobnosti z politika

Kdo je to Šimon Pánek?

Kdo je to Šimon Pánek? Stručný životopis

Šimon Pánek je ředitel a manažer humanitární organizace Člověk v tísni. Je také jejím spoluzakladatelem. Jako studentský předák byl také v roce 1989 aktivním účastníkem Sametové revoluce a i nadále působí jako politický aktivista. Byl studentem oboru biologie Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy, školu však nedokončil. Humanitární činnosti se věnoval již před revolucí, kdy zorganizoval sbírku na pomoc postiženým zemětřesením v Arménii. V roce 1989 byl členem Koordinačního stávkového výboru studentů VŠ a také zástupcem studentů v Občanském fóru a později členem týmu Václava Havla. Podílel se na založení informační agentury Epicentrum, která zprostředkovávala zpravodajství z oblastí, postižených katastrofami a krizemi.
V dalších letech se věnoval práci v Nadaci Lidových novin, v Kanceláři prezidenta republiky a v produkci filmů. Za svou činnost byl několikrát oceněn - medailí Za zásluhy, Evropan roku a Cenu paměti národa.Kdo je to Šimon Pánek? Životopis Šimon Pánek, lidé, osobnosti z politika

Hlavní informace o osobě Šimon Pánek

Národnost: česká
Datum narození: 27. prosince 1967
Místo narození: Praha

Popis osobnosti Šimon Pánek můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Switch? Znáte termín Nirvána? Vzpomněli byste si co znamená slovo Elektronická evidence tržeb? Víte, co je to Dceřiná společnost?

Klíčová slova: přesný význam, wiki, původ slova, co je to Šimon Pánek?, pojem, informace, význam, význam slova, popis, etymologie, politika, co znamená, vysvětlení, přesný výraz, odborný výraz, slovo

Pojem Šimon Pánek je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Šimon Pánek lze najít v následujících zdrojích

Hledat termín Šimon Pánek ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít Šimon Pánek ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Šimon Pánek ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Šimon Pánek na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Šimon Pánek například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v Google překladači.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Šimon Pánek?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Šimon Pánek? Kdo to byl Šimon Pánek? Kdy se narodil Šimon Pánek? Kde se narodil Šimon Pánek? Šimon Pánek patří do sekce politika. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Šimon Pánek kupř. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Šimon Pánek i v jiné kategorii než je politika.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.