Kdo je to?
Kdo je Těhotnej kuchař? Životopis Těhotnej kuchař, osobnosti, slavný člověk z kategorie přezdívky

Těhotnej kuchař

Kdo je Těhotnej kuchař? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, přezdívky

Online tvůrce, jeho na internetu najdete pod přezdívkou Těhotnej kuchař, se vlastním jménem jmenuje Jaroslav Vajgl. Narodil se 11. července 1975 v Nymburce, dnes však žije v Čelákovicích.
V roce 2022 byl oceněn Křišťálovou lupou. Vytváří videorecepty, které přidává na sociální sítě jako je YouTube, Instagram, Facebook a TikTok.
K online tvorbě se dostal díky pandemii Covid-19 v roce 2021, kdy z legrace začal natáčet vařící videa. Za pouhé dva roky nasbíral úctyhodný milion sledujících na TikToku, Instagramu, Facebooku a YouTube. Dle svých slov nikdy nečekal, že podle jeho návodů skutečně budou lidé vařit.
Býval pokerovým hráčem a majitelem kasina. Kvůli celosvětové pandemii však musel zůstat doma.
Věnuje se především české kuchyni. Vaří běžná jídla a vyhraňuje se proti zdravé kuchyni a všem „dietářům“. Není tak divu, že má u českého publika úspěch.
V květnu 2023 vyšla první kuchařka Těhotného kuchaře s titulem Cháluj líp! V této kuchařce jsou recepty na běžná jídla jako například míchaná vajíčka, vejce na slanině, utopence, smaženky, bramborák, česnečku, zelňačku, svíčkovou, kuře na paprice, mac and cheese, sendvič s roastbeefem, těstovinový salát, trhané vepřové, domácí majonézu, Tiramisu nebo domácí vaječňák. Navíc jsou recepty doplněné o zábavné ilustrace a peprné komentáře.
Ještě v listopadu téhož roku vydalo nakladatelství TK books druhý díl Cháluj ještě líp! Podle Jaroslava Vajgla jsou tyto dvě kuchařky jediné dvě kuchařské knihy, které doma potřebujete mít. Vedle barevných ilustrací přibyl u každého receptu i QR kód s odkazem na videorecept, který vaření ještě výrazně zjednodušuje.
V říjnu 2023 pomohl Těhotnej kuchař manulům z brněnské zoo k novému bydlení. Na den si vyzkoušel práci chovatele, načež vybídl své fanoušky, aby na bydlení kočkovitým šelmám přispěli. Zoo tak v rekordním čase získala statisíce korun na stavbu nového pavilonu.Kdo je Těhotnej kuchař? Životopis Těhotnej kuchař, osobnosti, slavný člověk z kategorie přezdívky

Hlavní data o osobě Těhotnej kuchař

Národnost: česká
Datum narození: 11. července 1975
Místo narození: Nymburk

Tento text (Těhotnej kuchař) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si na význam slova Alibaba? Víte co je Internet? Víte co je Popeleční středa? Vzpomněli byste si co označuje výraz Yield?

Klíčová slova: wikipedie, život, kdo je Těhotnej kuchař?, popis, datum narození, Těhotnej kuchař, přezdívky, biografie, osobnost, kde se narodil Těhotnej kuchař?, národnost, místo narození, vysvětlení, lexikon, přezdívky, informace

Pojem Těhotnej kuchař je v kategorii Přezdívky, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Těhotnej kuchař doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat heslo Těhotnej kuchař v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Těhotnej kuchař na Google.cz

Zkusit najít termín Těhotnej kuchař ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Těhotnej kuchař ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Těhotnej kuchař ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Těhotnej kuchař například v Google obrázcích, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Těhotnej kuchař?

Teď už víte Kdo je to Těhotnej kuchař? Kdy se narodil Těhotnej kuchař? Kde se narodil Těhotnej kuchař? Těhotnej kuchař patří do kategorie Přezdívky

Kategorie přezdívky, klaun holka, těhotnej kuchař, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Na informace uvedené na těchto stránkách neposkytujeme záruku. Texty mohou obsahovat nepřesnosti a chyby za které se předem omlouváme. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Vyzkoušejte nalézt informace osobnost, osobu, člověka Těhotnej kuchař řekněme třeba na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Těhotnej kuchař i v jiné kategorii než je přezdívky.