Kdo je to?
Kdo je to Docent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Docent? Lidé, Školství

Docent

Jaký je význam slova Docent? Co to znamená?

Docent je vědecká hodnost, titul, který mohou získat vysokoškolští pedagogové po splnění habilitace. Titulu docent předchází v hierarchii titul odborný asistent. Vyšším titulem je profesor.Kdo je to Docent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Docent? Lidé, Školství

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s blízkými na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Znáte termín Exekuce? Víte co je Deficit? Vzpomenete si na definici slova Ionizace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Spotřební zboží?

Klíčová slova: informace, termín, etymologie, Školství, co znamená, lexikon, význam pojmu, odborný výraz, původ slova, heslo, přesný význam, přesný výraz, popis, formulace, význam slova, Docent

Pojem Docent je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat výraz Docent na Google obrázcích

Zkusit najít heslo Docent ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Docent ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Docent ve Wikipedii

Najít termín Docent ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Docent například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Yahoo.com nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Docent

Právě jste zjistili Kdo je to Docent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Docent? Definice pojmu Docent se nachází v kategorii Školství

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost jakýchkoliv informací a dokumentů umístěných na webových stránkách. Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Vyzkoušejte nalézt informace výraz, slovo, definici, termín třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Ke každému slovo může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Školství.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.