Kdo je to?
Kdo je to, byl Docent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Docent? Lidé, Školství

Kdo je to Docent?

Co znamená a jaký je význam slova Docent?

Docent je vědecká hodnost, titul, který mohou získat vysokoškolští pedagogové po splnění habilitace. Titulu docent předchází v hierarchii titul odborný asistent. Vyšším titulem je profesor.Kdo je to, byl Docent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Docent? Lidé, Školství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Docent? s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Privatizace? Vzpomněli byste si co znamená slovo Idealismus? Vzpomenete si na definici slova Nota bene? Víte co je Oolong?

Klíčová slova: popis, význam, popis, formulace, heslo, pojem, Školství, synonymum, původ slova, definice, etymologie, význam pojmu, co je to Docent?, přesný význam, lexikon, kdo je Docent?

Pojem Docent je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Docent

Hledejte bez špehování slovo Docent ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Docent na Google.cz

Najít termín Docent ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi Docent ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Docent například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Docent, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Docent? Kdo to byl Docent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Docent? Definice pojmu Docent je v kategorii Školství. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se též vyhledat výraz, heslo, text, pojem řekněme například ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Docent v jiné sekci než Školství.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.