Kdo je to?
Kdo je to Docent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Docent? Lidé, Školství

Kdo je to Docent?

Co znamená a jaký je význam slova Docent?

Docent je vědecká hodnost, titul, který mohou získat vysokoškolští pedagogové po splnění habilitace. Titulu docent předchází v hierarchii titul odborný asistent. Vyšším titulem je profesor.Kdo je to Docent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Docent? Lidé, Školství

Sdílejte tuto stránku se slovem Docent s vašimi známými a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte termín Privatizace? Znáte termín Deus ex machina? Vzpomenete si na definici slova Nota bene? Víte, co je to Oškrt?

Klíčová slova: heslo, informace, význam slova, termín, Školství, co znamená, původ slova, význam, slovo, wikipedie, Docent, vysvětlení, formulace, význam pojmu, přesný výraz, synonymum

Pojem Docent je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat frázi Docent na Google.cz

Najít termín Docent ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Docent ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Docent ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Docent například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Docent

Nyní již víte Kdo je to Docent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Docent? Definice pojmu Docent je v kategorii Školství

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít výraz, heslo, text, pojem například v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Docent i v jiných kategoriích (než Školství).

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.