Kdo je to?
Kdo je to, byl Docent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Docent? Lidé, Školství

Kdo je to Docent?

Co znamená a jaký je význam slova Docent?

Docent je vědecká hodnost, titul, který mohou získat vysokoškolští pedagogové po splnění habilitace. Titulu docent předchází v hierarchii titul odborný asistent. Vyšším titulem je profesor.Kdo je to, byl Docent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Docent? Lidé, Školství

Tento text (Docent) můžete sdílet se známými na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Předdůchod? Víte co je Burleska? Vzpomenete si na definici slova Singltrek? Vzpomněli byste si co označuje výraz BOZP?

Klíčová slova: informace, přesný význam, slovo, kdo to je, heslo, přesný výraz, význam, pojem, wiki, původ slova, odborný výraz, formulace, význam pojmu, definice, popis, lexikon

Pojem Docent je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít pojem Docent ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Docent ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Docent v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít slovo Docent na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Docent například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Vysvětlení významu slova Docent, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Docent? Kdo to byl Docent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Docent? Definice pojmu Docent je v kategorii Školství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete též zkusit najít pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Docent i jinde než v sekci než v Školství.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.