Kdo je to?
Kdo je to Docent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Docent? Lidé, Školství

Kdo je to Docent?

Co znamená a jaký je význam slova Docent?

Docent je vědecká hodnost, titul, který mohou získat vysokoškolští pedagogové po splnění habilitace. Titulu docent předchází v hierarchii titul odborný asistent. Vyšším titulem je profesor.Kdo je to Docent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Docent? Lidé, Školství

Zaujala vás definice slova Docent? Pak se o tuto stránku podělte s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Znáte termín Privatizace? Vzpomenete si na definici slova Proforma faktura? Vzpomenete si na definici slova Nota bene? Vzpomněli byste si na význam slova Tělesný trest?

Klíčová slova: termín, význam, formulace, Docent, Školství, slovo, pojem, heslo, definice, popis, synonymum, odborný výraz, původ slova, Docent, význam pojmu, přesný výraz

Pojem Docent je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledejte bez špehování slovo Docent ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Docent ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Docent na Youtube

Zkusit najít termín Docent na Google obrázcích

Najít výraz Docent ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Docent například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Docent

Nyní již víte Kdo je to Docent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Docent? Definice pojmu Docent je v kategorii Školství

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Aktuální informace lze většinou nalézt výraz, heslo, text, pojem dejme tomu například v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání odborného pojmu Docent i v jiné kategorii než je sekce Školství.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.