Kdo je to?
Kdo je to, byl Docent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Docent? Lidé, Školství

Kdo je to Docent?

Co znamená a jaký je význam slova Docent?

Docent je vědecká hodnost, titul, který mohou získat vysokoškolští pedagogové po splnění habilitace. Titulu docent předchází v hierarchii titul odborný asistent. Vyšším titulem je profesor.Kdo je to, byl Docent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Docent? Lidé, Školství

Líbí se vám definice kdo je to Docent? Pak se podělte s vašimi přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Předdůchod? Vzpomenete si na definici slova Feat? Vzpomenete si na definici slova Singltrek? Vzpomněli byste si na význam slova Cytologie?

Klíčová slova: kdo je Docent?, definice, původ slova, formulace, význam, Docent, heslo, přesný výraz, etymologie, co je to Docent?, slovo, pojem, význam slova, kdo to je, Školství, wiki

Pojem Docent je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Docent lze najít v následujících zdrojích

Zkusit najít slovo Docent ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Docent ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Docent ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Docent ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Docent například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Docent

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Docent? Kdo to byl Docent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Docent? Definice pojmu Docent je v kategorii Školství. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít pojem, definici, text, výraz kupř. v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Docent i v jiné sekci než v Školství.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.