Kdo je to?
Kdo je to, byl Docent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Docent? Lidé, Školství

Kdo je to Docent?

Co znamená a jaký je význam slova Docent?

Docent je vědecká hodnost, titul, který mohou získat vysokoškolští pedagogové po splnění habilitace. Titulu docent předchází v hierarchii titul odborný asistent. Vyšším titulem je profesor.Kdo je to, byl Docent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Docent? Lidé, Školství

Tento text (Docent) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Předdůchod? Víte co je Kurzíva? Vzpomenete si na definici slova Offsetová hypotéka? Vzpomněli byste si co označuje výraz Pneumotorax?

Klíčová slova: původ slova, vysvětlení, co znamená, význam slova, heslo, pojem, wiki, přesný výraz, definice, popis, formulace, význam, co je to Docent?, synonymum, kdo je Docent?, Docent

Pojem Docent je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit najít slovo Docent ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Docent ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Docent ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Docent ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Docent například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Co znamená Docent? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Docent? Kdo to byl Docent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Docent? Definice pojmu Docent je v sekci Školství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se také najít pojem, termín, výraz, heslo kupříkladu v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Školství.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.