Kdo je to?
Kdo je to, byl Docent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Docent? Lidé, Školství

Kdo je to Docent?

Co znamená a jaký je význam slova Docent?

Docent je vědecká hodnost, titul, který mohou získat vysokoškolští pedagogové po splnění habilitace. Titulu docent předchází v hierarchii titul odborný asistent. Vyšším titulem je profesor.Kdo je to, byl Docent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Docent? Lidé, Školství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Docent s blízkými na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Předdůchod? Vzpomenete si na definici slova Výchova? Vzpomenete si na definici slova Offsetová hypotéka? Vzpomněli byste si na význam slova Freska?

Klíčová slova: etymologie, slovo, pojem, odborný výraz, význam pojmu, kdo to je, popis, co znamená, informace, popis, přesný výraz, lexikon, význam slova, Docent, wiki, původ slova

Pojem Docent je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít Docent ve Wikislovníku

Najít výraz Docent ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Docent ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Docent v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Docent například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Docent

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Docent? Kdo to byl Docent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Docent? Definice pojmu Docent patří do sekce Školství. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v Školství.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.