Kdo je to?
Kdo je to Mikuláš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Mikuláš? Lidé, křesťanství

Kdo je to Mikuláš?

Jaký je význam slova Mikuláš? Co to znamená?

Mikuláš je mytická postava spojená s předvánočním časem, kdy chodí do rodin a rozdává dětem dárky. Objevuje se v předvečer svátku sv. Mikuláše, tedy 5. prosince, a je doprovázen andělem a čertem. Sv. Mikuláš byl skutečnou postavou. Tento myrský biskup byl známý štědrostí a pomocný všem, kteří potřebovali podporu, proslul i jako zastánce víry a obhájce lidí, kteří byli nespravedlivě obviněni. Mezi lidmi byl velice oblíbený a byl spojován s mnoha zázraky.
Mikuláš patří k nejváženějším svatým křesťanského náboženství. Je také patronem mnoha profesí, států či měst- např. námořníků, obchodníků, dětí, právníků, Ruska, Amsterdamu a dalších.Kdo je to Mikuláš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Mikuláš? Lidé, křesťanství

Zaujalo vás slovo, termín Mikuláš? Potom se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Determinant? Znáte definici termínu Ban? Víte, co je to FileZilla? Pamatujete si definici pojmu Klevela?

Klíčová slova: informace, definice, význam slova, popis, heslo, formulace, co znamená, význam, wiki, synonymum, původ slova, význam pojmu, etymologie, wikipedie, slovo, přesný výraz

Pojem Mikuláš je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít pojem Mikuláš na Google.cz

Zkusit najít termín Mikuláš ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Mikuláš ve Wikipedii

Zkusit najít výraz Mikuláš ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Mikuláš například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Mikuláš, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Mikuláš? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mikuláš? Definice pojmu Mikuláš je v kategorii Křesťanství

Napsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, text, definici, např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než křesťanství.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?