Kdo je to?
Kdo je to, byl Mikuláš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mikuláš? Lidé, křesťanství

Kdo je to Mikuláš?

Jaký je význam slova Mikuláš? Co to znamená?

Mikuláš je mytická postava spojená s předvánočním časem, kdy chodí do rodin a rozdává dětem dárky. Objevuje se v předvečer svátku sv. Mikuláše, tedy 5. prosince, a je doprovázen andělem a čertem. Sv. Mikuláš byl skutečnou postavou. Tento myrský biskup byl známý štědrostí a pomocný všem, kteří potřebovali podporu, proslul i jako zastánce víry a obhájce lidí, kteří byli nespravedlivě obviněni. Mezi lidmi byl velice oblíbený a byl spojován s mnoha zázraky.
Mikuláš patří k nejváženějším svatým křesťanského náboženství. Je také patronem mnoha profesí, států či měst- např. námořníků, obchodníků, dětí, právníků, Ruska, Amsterdamu a dalších.Kdo je to, byl Mikuláš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mikuláš? Lidé, křesťanství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Mikuláš sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Adenom? Vzpomenete si na definici slova Okroška? Víte, co je to Amarant? Vzpomněli byste si na význam slova Kauce?

Klíčová slova: kdo je Mikuláš?, synonymum, význam slova, wiki, termín, etymologie, přesný význam, slovo, přesný výraz, popis, definice, původ slova, heslo, formulace, co znamená, Mikuláš

Pojem Mikuláš je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Najít slovo Mikuláš ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Mikuláš na Youtube

Najít termín Mikuláš ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít Mikuláš na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Mikuláš například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Vysvětlení významu slova Mikuláš, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Mikuláš? Kdo to byl Mikuláš? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mikuláš? Definice pojmu Mikuláš se nachází v sekci křesťanství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto hledat termín Mikuláš hledat i v jiných kategoriích (než křesťanství).

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?