Kdo je to?
Kdo je to, byl Mikuláš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mikuláš? Lidé, křesťanství

Kdo je to Mikuláš?

Jaký je význam slova Mikuláš? Co to znamená?

Mikuláš je mytická postava spojená s předvánočním časem, kdy chodí do rodin a rozdává dětem dárky. Objevuje se v předvečer svátku sv. Mikuláše, tedy 5. prosince, a je doprovázen andělem a čertem. Sv. Mikuláš byl skutečnou postavou. Tento myrský biskup byl známý štědrostí a pomocný všem, kteří potřebovali podporu, proslul i jako zastánce víry a obhájce lidí, kteří byli nespravedlivě obviněni. Mezi lidmi byl velice oblíbený a byl spojován s mnoha zázraky.
Mikuláš patří k nejváženějším svatým křesťanského náboženství. Je také patronem mnoha profesí, států či měst- např. námořníků, obchodníků, dětí, právníků, Ruska, Amsterdamu a dalších.Kdo je to, byl Mikuláš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mikuláš? Lidé, křesťanství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Mikuláš? s vašimi kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Adenom? Pamatujete si definici pojmu Pískový cukr? Víte, co je to Amarant? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kořen slova?

Klíčová slova: termín, lexikon, informace, význam slova, etymologie, původ slova, popis, odborný výraz, definice, co je to Mikuláš?, vysvětlení, přesný výraz, kdo to je, význam, co znamená, kdo je Mikuláš?

Pojem Mikuláš je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledejte bez špehování slovo Mikuláš ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Mikuláš na Google.cz

Hledat frázi Mikuláš ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Mikuláš ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Mikuláš například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v Google překladači.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Co znamená Mikuláš? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Mikuláš? Kdo to byl Mikuláš? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mikuláš? Definice pojmu Mikuláš je v sekci křesťanství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, termín, výraz, heslo kupříkladu ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie křesťanství.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?