Kdo je to?
Kdo je to, byl Omezenec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Omezenec? Lidé, hanlivé

Kdo je to Omezenec?

Jaký je význam slova Omezenec? Co to znamená?

Omezenec, jinak také ignorant, zabedněnec, hlupák, tupec, nevzdělanec, šosák je člověk, který nemá dostatečné vzdělání a rozhled, je také málo rozumově rozvinutý.
Jde o hanlivé označení pro omezeného a těžko poučitelného člověka, který se chová úzkoprse a má často zpátečnické názory. Omezenec bývá také umíněný, trucovitý a často je v opozici.Kdo je to, byl Omezenec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Omezenec? Lidé, hanlivé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Omezenec sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Reality show? Víte, co je to Streptokok? Vzpomněli byste si co označuje výraz Přečin? Rozumíte pojmu Sloučenina?

Klíčová slova: synonymum, kdo to je, Omezenec, odborný výraz, definice, pojem, popis, termín, co je to Omezenec?, význam, popis, vysvětlení, formulace, slovo, hanlivé, informace

Pojem Omezenec je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Omezenec zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat slovo Omezenec ve Wikipedii

Hledat pojem Omezenec ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Omezenec ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Omezenec ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Omezenec například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Omezenec? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Omezenec? Kdo to byl Omezenec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Omezenec? Definice pojmu Omezenec se nachází v kategorii hanlivé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste též hledat výraz, text, termín, pojem třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než hanlivé).