Kdo je to?
Kdo je to Pošuk? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pošuk? Lidé, hanlivé

Kdo je to Pošuk?

Jaký je význam slova Pošuk? Co to znamená?

Slovo pošuk má původ ve výrazu šukat, což je výraz, který dříve označoval nikoliv směšné pohyby praktikované při pohlavním styku, ale jednalo se o bezcílné, zmatené pobíhání, těkání v nějakém prostoru. Z toho vyplývá, že pošuk je zmatený člověk chovající se nelogicky, nepochopitelně až výstředně. Nazveme-li někoho pošukem, naznačujeme tím, že pravděpodobnou příčinou jeho podivného chování je nějaké duševní onemocnění. Jednoduše řečeno, považujeme ho za nekorektně řečeno blázna a pomatence.


Kdo je to Pošuk? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pošuk? Lidé, hanlivé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Pošuk s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Pamatujete si definici pojmu Prohlášení o shodě? Vzpomněli byste si co označuje výraz Adorace? Znáte termín Frappé? Znáte termín Kolísavý tlak?

Klíčová slova: termín, význam slova, Pošuk, wiki, popis, původ slova, lexikon, synonymum, vysvětlení, význam, slovo, pojem, Pošuk, přesný výraz, wikipedie, hanlivé

Pojem Pošuk je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít termín Pošuk ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Pošuk ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Pošuk ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pošuk ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Pošuk na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Pošuk například v Google obrázcích, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Pošuk

Právě jste zjistili Kdo je to Pošuk? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pošuk? Definice pojmu Pošuk se nachází v kategorii Hanlivé

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Přes veškerou pečlivost mohou texty chyby. Za případné faktické nebo pravopisné chyby se dopředu omlouváme.Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete též zkusit najít informace výraz, slovo, definici, termín řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Hanlivé).