Kdo je to?
Kdo je to Pošuk? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pošuk? Lidé, hanlivé

Kdo je to Pošuk?

Co znamená a jaký je význam slova Pošuk?

Slovo pošuk má původ ve výrazu šukat, což je výraz, který dříve označoval nikoliv směšné pohyby praktikované při pohlavním styku, ale jednalo se o bezcílné, zmatené pobíhání, těkání v nějakém prostoru. Z toho vyplývá, že pošuk je zmatený člověk chovající se nelogicky, nepochopitelně až výstředně. Nazveme-li někoho pošukem, naznačujeme tím, že pravděpodobnou příčinou jeho podivného chování je nějaké duševní onemocnění. Jednoduše řečeno, považujeme ho za nekorektně řečeno blázna a pomatence.


Kdo je to Pošuk? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pošuk? Lidé, hanlivé

Líbí se vám definice kdo je to Pošuk? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Pamatujete si definici pojmu Prohlášení o shodě? Znáte definici termínu Charta 77? Znáte termín Šídlo? Pamatujete si definici pojmu Den Země?

Klíčová slova: vysvětlení, Pošuk, co znamená, termín, definice, formulace, přesný výraz, slovo, popis, synonymum, hanlivé, heslo, pojem, informace, přesný výraz, přesný význam

Pojem Pošuk je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Pošuk

Zkusit najít Pošuk v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít frázi Pošuk ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Pošuk ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Pošuk na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Pošuk například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Vysvětlení významu slova Pošuk, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Pošuk? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pošuk? Definice pojmu Pošuk je v kategorii Hanlivé

Text vytvořen pro server Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se také najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste hledat odborný výraz Pošuk i v jiné sekci než je kategorie hanlivé.