Kdo je to?
Kdo je to Weeb? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Weeb? Lidé, záliby

Weeb

Jaký je význam slova Weeb? Co to znamená?

Weeb je člověk, který se hluboce zajímá o japonské anime a obecně japonskou kulturu.
Anime je označení pro druh animované japonské tvorby, která se stala samostatným žánrem. Rozvíjela se v průběhu 20. století a vrcholu zájmu začala dosazovat s rozvojem internetu.
Weeb je velký fanoušek právě tohoto druhu umění. Tito lidé vytvářejí silně propojené komunity (často mezinárodního charakteru), fanouškovské festivaly, často i sbírají různé sběratelské materiály a předměty.Kdo je to Weeb? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Weeb? Lidé, záliby

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s ostatnímina různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Rozumíte pojmu Gumolano? Vzpomněli byste si na význam slova Seborea? Znáte definici termínu Byreta? Znáte definici termínu Exploze?

Klíčová slova: Weeb, pojem, odborný výraz, vysvětlení, synonymum, přesný výraz, popis, wikipedie, definice, termín, záliby, heslo, wiki, etymologie, informace, slovo

Pojem Weeb je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat slovo Weeb v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat heslo Weeb ve vyhledávači Yahoo

Najít výraz Weeb ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít pojem Weeb ve Wikislovníku

Najít termín Weeb na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Weeb například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, v metavyhledávači Info.com nebo v Google překladači.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Weeb

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Weeb? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Weeb? Definice pojmu Weeb se nachází v kategorii Záliby

Text napsán pro Superia.cz. Pečlivě jsme prošli a zkontrolovali všechny naše texty. I přesto je možné, že jsme některou chybu přehlédli. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste též najít informace výraz, slovo, definici, termín řekněme třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Weeb hledat i v jiných kategoriích (než záliby).