Kdo je to?
Kdo je to Weeb? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Weeb? Lidé, záliby

Kdo je to Weeb?

Jaký je význam slova Weeb? Co to znamená?

Weeb je člověk, který se hluboce zajímá o japonské anime a obecně japonskou kulturu.
Anime je označení pro druh animované japonské tvorby, která se stala samostatným žánrem. Rozvíjela se v průběhu 20. století a vrcholu zájmu začala dosazovat s rozvojem internetu.
Weeb je velký fanoušek právě tohoto druhu umění. Tito lidé vytvářejí silně propojené komunity (často mezinárodního charakteru), fanouškovské festivaly, často i sbírají různé sběratelské materiály a předměty.Kdo je to Weeb? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Weeb? Lidé, záliby

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Weeb s partnery, kolegy a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Rozumíte pojmu Sublime Text? Vzpomněli byste si co označuje výraz Celiakie? Znáte definici termínu Databáze? Znáte termín Warfarin?

Klíčová slova: význam slova, přesný význam, přesný výraz, wikipedie, Weeb, etymologie, popis, wiki, význam, informace, pojem, záliby, odborný výraz, co znamená, Weeb, synonymum

Pojem Weeb je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Vyhledat pojem Weeb na Google.cz

Hledat heslo Weeb ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Weeb ve Wikislovníku

Vyhledat termín Weeb ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít Weeb ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Weeb například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Google překladači.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Co znamená Weeb? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Weeb? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Weeb? Definice pojmu Weeb je v kategorii Záliby

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se také najít informace pojem, text, definici, kupříkladu v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v záliby.