Kdo je to?
Kdo byl Lyndon Johnson? Životopis Lyndon Johnson, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Lyndon Johnson

Kdo byl Lyndon Johnson? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, politici

Lyndon Johnson, celým jménem Lyndon Baines Johnson, byl 36. prezidentem USA. Byl zvolen za Demokratickou stranu. Prezidentskou přísahu složil na palubě Air Force One, nastoupil totiž do úřadu po vražd Johna F. Kennedyho. O rok později zvítězil i v regulérních prezidentských volbách.
Lyndon Johnson nařídil bombardovat Vietnam, za jeho vlády vrcholily rasové nepokoje, byl snížen národní dluh a byla zrušena rasová opatření pro imigraci.Kdo byl Lyndon Johnson? Životopis Lyndon Johnson, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Hlavní informace o osobě Lyndon Johnson

Národnost: USA
Datum narození: 27. srpna 1908
Místo narození: Stonewall
Datum úmrtí: 22. ledna 1973

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Lyndon Johnson sdílet s jinými osobami na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Znáte pojem Prank? Vzpomněli byste si co označuje výraz Evakuace? Pamatujete si definici pojmu Trafika? Znáte termín Šestinedělí?

Klíčová slova: zajímavosti, kdo to je, život, popis, informace, wikipedie, osobnosti, politici, národnost, politici, místo narození, wiki, lexikon, osobnost, vysvětlení, datum úmrtí

Pojem Lyndon Johnson je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat výraz Lyndon Johnson na Google obrázcích

Vyhledat pojem Lyndon Johnson ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Lyndon Johnson ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Lyndon Johnson ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Lyndon Johnson ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Lyndon Johnson například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Životopis, kdo je Lyndon Johnson? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo byl Lyndon Johnson? Kdy se narodil Lyndon Johnson? Kde se narodil Lyndon Johnson? Kdy zemřel Lyndon Johnson? Lyndon Johnson je v kategorii Politici

Kategorie politici, brunet politik, lyndon Johnson, ilustrační obrázek

Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz. Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste též najít informace osobnost, osobu, člověka Lyndon Johnson dejme tomu v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Lyndon Johnson i v jiné kategorii než je politici.