Kdo je to?
Kdo je to Bacilonosič? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bacilonosič? Lidé, lékařství

Bacilonosič

Co znamená a jaký je význam slova Bacilonosič?

Bacilonosič je člověk, který se sobě i svému okolí jeví jako zdravý, ale přesto je nakažený nějakým přenosným onemocněním. Přestože takový člověk netrpí žádnými příznaky, je infekční a přenáší nemoc mezi další lidi. Může se jednat o krátkodobé přenášení infekce, ale i dlouhodobé, které způsobuje problémy hlavně bacilonosičově nejbližšímu okolí. Bacilonosičství se nejčastěji týká bakterií, běžně se s ním setkáváme například v případě salmonely; známý je také příklad tyfu.



Kdo je to Bacilonosič? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bacilonosič? Lidé, lékařství

Tento text (Bacilonosič) můžete sdílet s přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte definici termínu Omluvný list? Víte co je Infarkt? Vzpomněli byste si co označuje výraz Spořič obrazovky? Vzpomněli byste si co označuje výraz Inteligence?

Klíčová slova: wikipedie, lékařství, vysvětlení, wiki, význam slova, synonymum, co znamená, Bacilonosič, přesný výraz, informace, lékařství, význam pojmu, pojem, přesný význam, původ slova, etymologie

Pojem Bacilonosič je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Bacilonosič doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít pojem Bacilonosič ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Bacilonosič na Youtube

Najít termín Bacilonosič v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Bacilonosič ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Bacilonosič ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Bacilonosič například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Bacilonosič

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Bacilonosič? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bacilonosič? Definice pojmu Bacilonosič patří do kategorie Lékařství

Kategorie lékařství, medik, bacilonosič, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste hledat informace výraz, slovo, definici, slovíčko například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie lékařství.