Kdo je to?
Kdo je Vlasta Parkanová? Životopis Vlasta Parkanová, osobnosti, slavná žena z kategorie politici

Vlasta Parkanová

Kdo je Vlasta Parkanová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, politici

Vlasta Parkanová je politička, absolventka Právnické fakulty UK. Má titul JUDr., pracovala především jako podniková právnička. Dříve patřila do ODA a KDU-ČSL, nyní je členkou TOP 09. Byla poslankyní Parlamentu ČR, 1. místopředsedkyní vlády, ministryní obrany, ministryní spravedlnosti a místopředsedkyní Poslanecké sněmovny PČR.
Po obviněních a vyšetřování policií byla Vlasta Parkanová zbavena imunity a na funkci rezignovala.Kdo je Vlasta Parkanová? Životopis Vlasta Parkanová, osobnosti, slavná žena z kategorie politici

Základní údaje o osobě Vlasta Parkanová

Národnost: česká
Datum narození: 21. listopadu 1951
Místo narození: Praha

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Vlasta Parkanová s vašimi přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Ebrieta? Pamatujete si definici pojmu Romance? Víte, co je to Zimní čas? Vzpomněli byste si co znamená slovo Karaoke?

Klíčová slova: místo narození, wiki, národnost, Vlasta Parkanová, politici, Vlasta Parkanová, datum narození, politici, kde se narodila Vlasta Parkanová?, informace, osobnosti, kdo je Vlasta Parkanová?, osobnost, wikipedie, kdy se narodila Vlasta Parkanová?, lexikon

Pojem Vlasta Parkanová je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat videa s názvem Vlasta Parkanová na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Vlasta Parkanová ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Vlasta Parkanová na Google obrázcích

Vyhledat termín Vlasta Parkanová ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Vlasta Parkanová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Vlasta Parkanová například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Vlasta Parkanová?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Vlasta Parkanová? Kdy se narodila Vlasta Parkanová? Kde se narodila Vlasta Parkanová? Vlasta Parkanová je v kategorii Politici

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost či přesnost obsahu webových stránek. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Vyzkoušejte nalézt informace osobnost, osobu, člověka Vlasta Parkanová dejme tomu například v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Vlasta Parkanová i v jiné kategorii než je politici.