Kdo je to?
Kdo je to Jan Macháček? Životopis Jan Macháček, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Jan Macháček?

Kdo je to Jan Macháček? Stručný životopis

Jan Macháček je žurnalista, muzikant a jako signatář Charty 77 byl také disidentem. Své články publikoval především v Hospodářských novinách a týdeníku Respekt, kde byl nejdříve spoluzakladatelem, redaktorem a pak šéfredaktorem, později v Lidových novinách. Zde se zabýval hlavně analýzou a hodnocením politických a ekonomických událostí.
Jan Macháček předsedá také správní radě Institutu pro politiku a společnost. V hudbě je populární jako člen skupiny Garáž, kde vystupuje jako kytarista.Kdo je to Jan Macháček? Životopis Jan Macháček, lidé, osobnosti z novináři

Základní údaje o osobě Jan Macháček

Národnost: česká
Datum narození: 2. června 1965
Místo narození: Praha

Zaujala vás biografie osobnosti Jan Macháček? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Přečin? Víte co je Verifikace? Znáte pojem Vitráž? Vzpomněli byste si co označuje výraz Arbitráž?

Klíčová slova: kdo to je, kdo je Jan Macháček?, novináři, etymologie, význam, co znamená, lexikon, formulace, odborný výraz, význam pojmu, přesný význam, wiki, informace, heslo, co je to Jan Macháček?, význam slova

Pojem Jan Macháček je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Jan Macháček v následujících zdrojích

Najít slovo Jan Macháček ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Jan Macháček ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jan Macháček ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Jan Macháček ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Jan Macháček například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jan Macháček

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Jan Macháček? Kdo to byl Jan Macháček? Kdy se narodil Jan Macháček? Kde se narodil Jan Macháček? Jan Macháček se nachází v sekci novináři. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Jan Macháček např. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Macháček i v jiné kategorii než je novináři.