Kdo je to?
Kdo je to Jan Macháček? Životopis Jan Macháček, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Jan Macháček?

Kdo je to Jan Macháček? Stručný životopis

Jan Macháček je žurnalista, muzikant a jako signatář Charty 77 byl také disidentem. Své články publikoval především v Hospodářských novinách a týdeníku Respekt, kde byl nejdříve spoluzakladatelem, redaktorem a pak šéfredaktorem, později v Lidových novinách. Zde se zabýval hlavně analýzou a hodnocením politických a ekonomických událostí.
Jan Macháček předsedá také správní radě Institutu pro politiku a společnost. V hudbě je populární jako člen skupiny Garáž, kde vystupuje jako kytarista.Kdo je to Jan Macháček? Životopis Jan Macháček, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní informace o osobě Jan Macháček

Národnost: česká
Datum narození: 2. června 1965
Místo narození: Praha

Popis osobnosti Jan Macháček můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Ekumenická bohoslužba? Víte co je Softshell? Znáte pojem Voál? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kyselina mléčná?

Klíčová slova: přesný výraz, význam slova, formulace, informace, odborný výraz, termín, přesný význam, vysvětlení, heslo, lexikon, novináři, kdo je Jan Macháček?, popis, co je to Jan Macháček?, synonymum, původ slova

Pojem Jan Macháček je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Jan Macháček lze najít v následujících zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Jan Macháček ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Jan Macháček ve Wikipedii

Vyhledat výraz Jan Macháček ve Wikislovníku

Najít heslo Jan Macháček na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Jan Macháček například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Biografie, životopis, kdo je to Jan Macháček?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Jan Macháček? Kdo to byl Jan Macháček? Kdy se narodil Jan Macháček? Kde se narodil Jan Macháček? Jan Macháček patří do sekce novináři. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Jan Macháček kupř. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Macháček i v jiné kategorii než je novináři.