Kdo je to?
Kdo je to Krupař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Krupař? Lidé, historie

Kdo je to Krupař?

Jaký je význam slova Krupař? Co to znamená?

Krupař byl prodejce, kterému patřil obchod s moukou a souvisejícími produkty. Tento člověk nakupoval mouku od mlynáře, tu pak ve svém obchodě nabízel zákazníkům. Kromě mouky nabízel také další obilniny, například proso nebo jáhly.
Název krupař pochází od slova kroupa. Kroupy jsou obalů zbavená zrna obilovin. Protože jsou celozrnné, jsou v nich obsaženy i klíčky a dostatek vlákniny. V minulosti byly velice ceněné a byly denní součástí potravy, jsou velmi výživné a dají se z nich vařit syté kaše.Kdo je to Krupař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Krupař? Lidé, historie

Budeme rádi, pokud budete definici slova Krupař sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Rozumíte pojmu Ačokča? Znáte definici termínu Kampus? Znáte definici termínu Hybridní válka? Pamatujete si definici pojmu Tajfun?

Klíčová slova: pojem, původ slova, termín, přesný výraz, co znamená, Krupař, lexikon, Krupař, wiki, definice, význam slova, popis, historie, heslo, význam pojmu, historie

Pojem Krupař je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Krupař lze najít v následujících zdrojích

Zkusit najít pojem Krupař ve Wikipedii

Hledat frázi Krupař ve vyhledávači Qwant

Hledat frázi Krupař ve vyhledávači Yahoo

Najít pojem Krupař ve Wikislovníku

Najít termín Krupař na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Krupař například v Microsoft Bing, v Google překladači, v Google obrázcích, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Co znamená Krupař? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Krupař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Krupař? Definice pojmu Krupař patří do sekce Historie

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete se pokusit také najít výraz, text, termín, pojem dejme tomu třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Historie).