Kdo je to?
Kdo je to, byl Krupař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Krupař? Lidé, historie

Kdo je to Krupař?

Jaký je význam slova Krupař? Co to znamená?

Krupař byl prodejce, kterému patřil obchod s moukou a souvisejícími produkty. Tento člověk nakupoval mouku od mlynáře, tu pak ve svém obchodě nabízel zákazníkům. Kromě mouky nabízel také další obilniny, například proso nebo jáhly.
Název krupař pochází od slova kroupa. Kroupy jsou obalů zbavená zrna obilovin. Protože jsou celozrnné, jsou v nich obsaženy i klíčky a dostatek vlákniny. V minulosti byly velice ceněné a byly denní součástí potravy, jsou velmi výživné a dají se z nich vařit syté kaše.Kdo je to, byl Krupař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Krupař? Lidé, historie

Definici slova Krupař můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Cesmína? Znáte definici termínu Právní norma? Znáte definici termínu Čubrica? Pamatujete si definici pojmu Epilátor?

Klíčová slova: co znamená, etymologie, přesný výraz, význam pojmu, kdo to je, původ slova, kdo je Krupař?, informace, definice, historie, Krupař, odborný výraz, pojem, wiki, význam, termín

Pojem Krupař je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat heslo Krupař ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Krupař ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Krupař ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Krupař ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Krupař například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Krupař, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Krupař? Kdo to byl Krupař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Krupař? Definice pojmu Krupař se nachází v sekci historie. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít výraz, text, termín, pojem dejme tomu třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v historie.