Kdo je to?
Kdo je to, byl Krupař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Krupař? Lidé, historie

Kdo je to Krupař?

Jaký je význam slova Krupař? Co to znamená?

Krupař byl prodejce, kterému patřil obchod s moukou a souvisejícími produkty. Tento člověk nakupoval mouku od mlynáře, tu pak ve svém obchodě nabízel zákazníkům. Kromě mouky nabízel také další obilniny, například proso nebo jáhly.
Název krupař pochází od slova kroupa. Kroupy jsou obalů zbavená zrna obilovin. Protože jsou celozrnné, jsou v nich obsaženy i klíčky a dostatek vlákniny. V minulosti byly velice ceněné a byly denní součástí potravy, jsou velmi výživné a dají se z nich vařit syté kaše.Kdo je to, byl Krupař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Krupař? Lidé, historie

Budeme rádi, pokud budete definici slova Krupař sdílet s přáteli a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Ačokča? Vzpomněli byste si co označuje výraz Whiskey? Znáte definici termínu Online hra? Znáte termín Tundra?

Klíčová slova: termín, synonymum, význam pojmu, co znamená, co je to Krupař?, přesný význam, pojem, kdo je Krupař?, popis, etymologie, definice, heslo, formulace, význam, přesný výraz, lexikon

Pojem Krupař je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít výraz Krupař ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít Krupař v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat pojem Krupař na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Krupař ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Krupař například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve videích na Youtube, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Co znamená Krupař? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Krupař? Kdo to byl Krupař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Krupař? Definice pojmu Krupař se nachází v kategorii historie. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste hledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Krupař v jiné sekci než historie.