Kdo je to?
Kdo je to, byl Krupař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Krupař? Lidé, historie

Kdo je to Krupař?

Jaký je význam slova Krupař? Co to znamená?

Krupař byl prodejce, kterému patřil obchod s moukou a souvisejícími produkty. Tento člověk nakupoval mouku od mlynáře, tu pak ve svém obchodě nabízel zákazníkům. Kromě mouky nabízel také další obilniny, například proso nebo jáhly.
Název krupař pochází od slova kroupa. Kroupy jsou obalů zbavená zrna obilovin. Protože jsou celozrnné, jsou v nich obsaženy i klíčky a dostatek vlákniny. V minulosti byly velice ceněné a byly denní součástí potravy, jsou velmi výživné a dají se z nich vařit syté kaše.Kdo je to, byl Krupař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Krupař? Lidé, historie

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Krupař? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Polarizační brýle? Znáte definici termínu Krásná literatura? Znáte definici termínu Filipika? Pamatujete si definici pojmu Kamenec?

Klíčová slova: přesný význam, historie, informace, význam slova, wiki, termín, popis, slovo, co je to Krupař?, význam pojmu, původ slova, Krupař, formulace, přesný výraz, popis, synonymum

Pojem Krupař je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Najít slovo Krupař ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Krupař na Youtube

Hledat frázi Krupař v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Krupař ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Krupař například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Vysvětlení významu slova Krupař, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Krupař? Kdo to byl Krupař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Krupař? Definice pojmu Krupař je v kategorii historie. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste též hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než historie).