Kdo je to?
Kdo je to Disident? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Disident? Lidé, politika

Kdo je to Disident?

Jaký je význam slova Disident? Co to znamená?

Slovem disident označujeme člověka, který je odpůrcem politického režimu v totalitních, nedemokratických státech a aktivně a nenásilně proti němu bojuje. Disidenti bývají za svou činnost trestání vězením nebo i smrtí. Komunita disidentů bývá označována jako disent.Kdo je to Disident? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Disident? Lidé, politika

Definici slova Disident můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si na význam slova Recyklace? Znáte definici termínu Krevní obraz? Víte co je SWIFT? Pamatujete si definici pojmu EPC?

Klíčová slova: Disident, vysvětlení, termín, význam pojmu, synonymum, odborný výraz, politika, etymologie, definice, heslo, wiki, Disident, formulace, význam, pojem, lexikon

Pojem Disident je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Disident doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat heslo Disident ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Disident ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Disident ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít slovo Disident ve Wikipedii

Hledat frázi Disident na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Disident například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Yahoo.com, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Disident

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Disident? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Disident? Definice pojmu Disident je v kategorii Politika

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Čerstvé informace hledejte pojem, výraz, termín, heslo kupř. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Radíme vám proto hledat slovo Disident i v jiné části webu než je kategorie politika.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.