Kdo je to?
Kdo je to Disident? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Disident? Lidé, politika

Kdo je to Disident?

Jaký je význam slova Disident? Co to znamená?

Slovem disident označujeme člověka, který je odpůrcem politického režimu v totalitních, nedemokratických státech a aktivně a nenásilně proti němu bojuje. Disidenti bývají za svou činnost trestání vězením nebo i smrtí. Komunita disidentů bývá označována jako disent.Kdo je to Disident? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Disident? Lidé, politika

Tento text (Disident) můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si na význam slova Recyklace? Pamatujete si definici pojmu Nadzvuková rychlost? Víte co je SWIFT? Vzpomněli byste si co znamená slovo Krendle?

Klíčová slova: popis, formulace, Disident, Disident, definice, heslo, informace, wikipedie, význam slova, původ slova, etymologie, co znamená, přesný výraz, slovo, termín, lexikon

Pojem Disident je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít Disident ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Disident na Youtube

Hledat frázi Disident ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Disident na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Disident například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Disident

Nyní již víte Kdo je to Disident? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Disident? Definice pojmu Disident se nachází v kategorii Politika

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Doporučujeme vyhledat pojem, slovo, termín, výraz například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text. Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Politika).

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.