Kdo je to?
Kdo je to, byl Disident? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Disident? Lidé, politika

Kdo je to Disident?

Jaký je význam slova Disident? Co to znamená?

Slovem disident označujeme člověka, který je odpůrcem politického režimu v totalitních, nedemokratických státech a aktivně a nenásilně proti němu bojuje. Disidenti bývají za svou činnost trestání vězením nebo i smrtí. Komunita disidentů bývá označována jako disent.Kdo je to, byl Disident? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Disident? Lidé, politika

Zaujalo vás slovo, termín Disident? Potom se podělte s blízkými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Repůjčka? Znáte pojem Underground? Víte co je PageRank? Vzpomenete si na definici slova Invektiva?

Klíčová slova: synonymum, slovo, etymologie, popis, politika, původ slova, kdo je Disident?, vysvětlení, co je to Disident?, kdo to je, význam slova, význam pojmu, přesný význam, co znamená, informace, Disident

Pojem Disident je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít pojem Disident ve Wikipedii

Hledat frázi Disident ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Disident ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Disident ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Disident například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Disident

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Disident? Kdo to byl Disident? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Disident? Definice pojmu Disident patří do sekce politika. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste též najít pojem, výraz, termín, heslo řekněme třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než politika).

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.