Kdo je to?
Kdo je to Disident? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Disident? Lidé, politika

Kdo je to Disident?

Jaký je význam slova Disident? Co to znamená?

Slovem disident označujeme člověka, který je odpůrcem politického režimu v totalitních, nedemokratických státech a aktivně a nenásilně proti němu bojuje. Disidenti bývají za svou činnost trestání vězením nebo i smrtí. Komunita disidentů bývá označována jako disent.Kdo je to Disident? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Disident? Lidé, politika

Líbí se vám definice kdo je to Disident? Pak se podělte s blízkými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si na význam slova Recyklace? Vzpomněli byste si co označuje výraz LAN? Víte co je SWIFT? Znáte termín Konvolut?

Klíčová slova: význam slova, synonymum, původ slova, Disident, přesný výraz, lexikon, Disident, termín, politika, pojem, informace, odborný výraz, popis, přesný výraz, definice, politika

Pojem Disident je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Vyhledat termín Disident v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat výraz Disident ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Disident na Google.cz

Hledat videa s názvem Disident na Youtube

Hledat pojem Disident ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Disident například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Yahoo.com, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Disident

Právě jste zjistili Kdo je to Disident? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Disident? Definice pojmu Disident je v kategorii Politika

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Při tvorbě obsahu (textů a obrázků) bylo postupováno s maximální péčí, ale přesto nelze zcela vyloučit možnost výskytu chyb. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat informace pojem, výraz,termín, heslo dejme tomu například v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než politika).

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.