Kdo je to?
Kdo je to, byl Disident? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Disident? Lidé, politika

Kdo je to Disident?

Jaký je význam slova Disident? Co to znamená?

Slovem disident označujeme člověka, který je odpůrcem politického režimu v totalitních, nedemokratických státech a aktivně a nenásilně proti němu bojuje. Disidenti bývají za svou činnost trestání vězením nebo i smrtí. Komunita disidentů bývá označována jako disent.Kdo je to, byl Disident? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Disident? Lidé, politika

Sdílejte tuto stránku se slovem Disident s přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Rešerše? Znáte definici termínu Osifikace? Víte co je Silverlight? Pamatujete si definici pojmu Revolvingový úvěr?

Klíčová slova: slovo, přesný význam, kdo je Disident?, význam pojmu, význam, odborný výraz, co je to Disident?, synonymum, lexikon, kdo to je, význam slova, definice, pojem, termín, informace, Disident

Pojem Disident je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Najít pojem Disident ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Disident ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Disident ve Wikimedia Commons

Najít slovo Disident ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Disident například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Disident

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Disident? Kdo to byl Disident? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Disident? Definice pojmu Disident je v kategorii politika. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též najít výraz, heslo, text, pojem kupř. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v politika.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.