Kdo je to?
Kdo je to, byl Disident? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Disident? Lidé, politika

Kdo je to Disident?

Jaký je význam slova Disident? Co to znamená?

Slovem disident označujeme člověka, který je odpůrcem politického režimu v totalitních, nedemokratických státech a aktivně a nenásilně proti němu bojuje. Disidenti bývají za svou činnost trestání vězením nebo i smrtí. Komunita disidentů bývá označována jako disent.Kdo je to, byl Disident? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Disident? Lidé, politika

Líbí se vám definice kdo je to Disident? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Recyklace? Znáte definici termínu Přístavek? Víte co je SWIFT? Pamatujete si definici pojmu Precedent?

Klíčová slova: politika, slovo, odborný výraz, popis, synonymum, definice, etymologie, popis, význam, pojem, termín, informace, lexikon, heslo, kdo to je, význam slova

Pojem Disident je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Najít pojem Disident ve fulltextu Seznam.cz

Hledat frázi Disident ve Wikipedii

Hledat pojem Disident na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Disident ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Disident například ve Wikislovníku, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Disident, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Disident? Kdo to byl Disident? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Disident? Definice pojmu Disident je v kategorii politika. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též najít pojem, termín, výraz, heslo řekněme například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než politika).

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.