Kdo je to?
Kdo je to, byl Chiméra? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chiméra? Lidé, mytologie

Kdo je to Chiméra?

Co znamená a jaký je význam slova Chiméra?

1. Chiméra byla fantastická příšera z antické mytologie. Její tělo se skládalo z částí těl lva, hada, divoké kozy a draka. Navíc měla tři hlavy a schopnost chrlit oheň. Tu využívala při plnění svého úkolu, a to byla stráž u vchodu do podsvětí. Chiméra dopadla neslavně, zabil ji několika šípy hrdina Bellerofontés, který si k tomu účelu osedlal bájného létajícího koně Pégasa.
2. V biologii se jako chimérismus označuje stav, kdy jsou v organismu dvě buněčné populace, každá od jiného jedince. Tyto populace se mohou lišit geneticky nebo pohlavím. Taková bytost se nazývá chiméra.
3. Slovo chiméra se běžně používá v přeneseném smyslu, kdy znamená nějaký přelud nebo klamnou představu.Kdo je to, byl Chiméra? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chiméra? Lidé, mytologie

Líbí se vám definice kdo je to Chiméra? Pak se podělte s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Exekuce? Víte, co je to Aterom? Rozumíte pojmu Moudrost? Rozumíte pojmu Buddhismus?

Klíčová slova: význam, co znamená, kdo je Chiméra?, informace, slovo, přesný výraz, heslo, pojem, kdo to je, popis, co je to Chiméra?, definice, Chiméra, vysvětlení, lexikon, mytologie

Pojem Chiméra je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít výraz Chiméra ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Chiméra ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Chiméra na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Chiméra ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Chiméra například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Chiméra? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Chiméra? Kdo to byl Chiméra? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Chiméra? Definice pojmu Chiméra je v sekci mytologie. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se také najít pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v mytologie.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.