Kdo je to?
Kdo je Ondřej Palát? Životopis Ondřej Palát, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Kdo je Ondřej Palát?

Kdo je Ondřej Palát? Životopis, informace, biografie, sport

Ondřej Palát je hokejový útočník hrající v NHL i české reprezentaci. Začal s hokejem ve Frýdku – Místku a ve Vítkovicích. Po mnoha úspěších se dostal do Juniorské kanadské hokejové soutěže Quebec Major Junior Hockey League jako hráč týmu Drummondville Voltigeurs. Pak hrál za Norfolk Admirals a s nimi vyhrál Calderův pohár.
V roce 2011 ho draftoval tým Tampa Bay Lightning, kde se stal asistentem kapitána a hrál ve finále Stanley Cupu. Ondřej Palát byl i členem reprezentačního týmu na ZOH v Soči.Kdo je Ondřej Palát? Životopis Ondřej Palát, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Hlavní data o osobě Ondřej Palát

Národnost: česká
Datum narození: 28.3.1991
Místo narození: Frýdek-Místek

Tento text (Ondřej Palát) můžete samozřejmě sdílet s kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Rozumíte pojmu Apnoe? Znáte pojem Katalogový podvod? Znáte definici termínu Pracovní úraz? Vzpomenete si na definici slova Gastronomie?

Klíčová slova: sport, datum narození, kde se narodil Ondřej Palát?, osobnosti, národnost, wiki, místo narození, biografie, Ondřej Palát, popis, lexikon, život, zajímavosti, narození, životopis, informace

Pojem Ondřej Palát je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Ondřej Palát

Najít termín Ondřej Palát ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Ondřej Palát ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Ondřej Palát ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Ondřej Palát ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ondřej Palát ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Ondřej Palát například ve fulltextu Yahoo.com, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Google obrázcích, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Životopis, kdo je Ondřej Palát? Stručná biografie

Teď už víte Kdo je to Ondřej Palát? Kdy se narodil Ondřej Palát? Kde se narodil Ondřej Palát? Ondřej Palát se nachází v kategorii Sport

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Ondřej Palát dejme tomu na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ondřej Palát i v jiné kategorii než je sport.