Kdo je to?
Kdo je to Josef Abrhám? Životopis Josef Abrhám, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Josef Abrhám?

Kdo je to Josef Abrhám? Stručný životopis

Josef Abrhám, český herec a dabér, ztvárňuje jak televizní, tak filmové role. Absolvoval DAMU, jako herec začínal v Divadle na Vinohradech a hostoval i v Národním divadle. Později nastoupil do Činoherního klubu. Ztvárnil výrazné role v mnoha filmech, z nichž některé jsou nezapomenutelné – doktor Blažej z Nemocnice na kraji města, třídní učitel v Marečku, podejte mi pero!, Vrchní, prchni!, Kulový blesk, Šakalí léta, Obsluhoval jsem anglického krále a dalších.
Za dokonalé herecké výkony získal Josef Abrhám Českého lva a Cenu ministra kultury.Kdo je to Josef Abrhám? Životopis Josef Abrhám, lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Josef Abrhám

Národnost: česká
Datum narození: 14.12.1939
Místo narození: Zlín

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Josef Abrhám s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo CNC stroj? Víte co je Kritické myšlení? Víte, co je to IMEI? Vzpomněli byste si co označuje výraz Exkláva?

Klíčová slova: pojem, slovo, význam pojmu, význam slova, co znamená, termín, herectví, etymologie, původ slova, popis, popis, wiki, význam, přesný význam, definice, přesný výraz

Pojem Josef Abrhám je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat výraz Josef Abrhám ve Wikipedii

Hledat heslo Josef Abrhám ve vyhledávači Qwant

Hledat frázi Josef Abrhám ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Josef Abrhám ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Josef Abrhám například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Josef Abrhám

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Josef Abrhám? Kdo to byl Josef Abrhám? Kdy se narodil Josef Abrhám? Kde se narodil Josef Abrhám? Josef Abrhám se nachází v sekci herectví. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Josef Abrhám např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Josef Abrhám i v jiné kategorii než je herectví.