Kdo je to?
Kdo je to Josef Abrhám? Životopis Josef Abrhám, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Josef Abrhám?

Kdo je to Josef Abrhám? Stručný životopis

Josef Abrhám, český herec a dabér, ztvárňuje jak televizní, tak filmové role. Absolvoval DAMU, jako herec začínal v Divadle na Vinohradech a hostoval i v Národním divadle. Později nastoupil do Činoherního klubu. Ztvárnil výrazné role v mnoha filmech, z nichž některé jsou nezapomenutelné – doktor Blažej z Nemocnice na kraji města, třídní učitel v Marečku, podejte mi pero!, Vrchní, prchni!, Kulový blesk, Šakalí léta, Obsluhoval jsem anglického krále a dalších.
Za dokonalé herecké výkony získal Josef Abrhám Českého lva a Cenu ministra kultury.Kdo je to Josef Abrhám? Životopis Josef Abrhám, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Josef Abrhám

Národnost: česká
Datum narození: 14.12.1939
Místo narození: Zlín

Tento text (Josef Abrhám) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo CNC stroj? Znáte pojem Lýkovec? Víte, co je to IMEI? Vzpomenete si na definici slova Turecká káva?

Klíčová slova: co znamená, co je to Josef Abrhám?, popis, termín, formulace, herectví, kdo to je, informace, význam, vysvětlení, Josef Abrhám, význam pojmu, heslo, synonymum, kdo je Josef Abrhám?, lexikon

Pojem Josef Abrhám je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat heslo Josef Abrhám ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Josef Abrhám na Youtube

Vyhledat termín Josef Abrhám v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat slovo Josef Abrhám ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Josef Abrhám například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Josef Abrhám?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Josef Abrhám? Kdo to byl Josef Abrhám? Kdy se narodil Josef Abrhám? Kde se narodil Josef Abrhám? Josef Abrhám je v kategorii herectví. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Josef Abrhám třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Josef Abrhám i v jiné kategorii než je herectví.