Kdo je to?
Kdo byl Cameron Boyce? Životopis Cameron Boyce, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Cameron Boyce

Kdo byl Cameron Boyce? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Cameron Mica Boyce byl americký seriálový a filmový herec, tanečník, zpěvák. Boyce se narodil v Los Angeles v Kalifornii v USA do rodiny Afroameričana a matky židovského původu. V mládí se začal věnovat tanečnímu stylu break dance a později založil se svými kamarády break dance skupinu X Mafie. Na televizních obrazovkách se poprvé objevil roku 2008 ve videoklipu skupiny Panic! At the Disco k písni That Green Gentleman (Things Have Changed). O rok později si zahrál v televizní reklamě na restauraci Burger King (2009).
V 9 letech debutoval v hororovém snímku Zrcadla. Ve stejném roce si zahrál ještě ve filmu Oko dravce (2008). Dále si zahrál v komedii Machři, kde hrál syna herce Adama Sandlera (2010), v pokračování Machři 2 (2013), s hercem Morganem Freemanem si zahrál v rodinném dramatu Můj přítel delfín 2 (2014). Následovala dobrodružná trilogie Následníci (2015), Následníci 2 (2017), Následníci 3 (2019).
Boyce si zahrál také v televizních seriálech Na parket! (2011), Jessie (2011-15), Průvodce všehoschopného hráče (2015-17), Paní Fletcherová (2019).
Cameron Boyce zemřel dne 6. 7. 2019 během spánku. Příčinou byl epileptický spánek. Boyce měl pouhých 20 let.Kdo byl Cameron Boyce? Životopis Cameron Boyce, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Cameron Boyce

Národnost: americká
Datum narození: 28. 5. 1999
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, USA
Datum úmrtí: 6. 7. 2019

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Cameron Boyce sdílet s kolegy, přáteli a partnery na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Víte, co je to Brusný papír? Pamatujete si definici pojmu Parlament? Vzpomněli byste si na význam slova Spandex? Vzpomněli byste si co znamená slovo Mobbing?

Klíčová slova: místo narození, vysvětlení, datum narození, herectví, wiki, herectví, kdo to je, národnost, osobnost, kdy se narodil Cameron Boyce?, národnost, datum úmrtí, život, nežijící, Kdy zemřel Cameron Boyce, informace

Pojem Cameron Boyce je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledejte bez špehování slovo Cameron Boyce ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Cameron Boyce v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít heslo Cameron Boyce ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Cameron Boyce ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít výraz Cameron Boyce ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Cameron Boyce například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Biografie, životopis, kdo je to Cameron Boyce?

Z předchozího textu jste se dozvěděli Kdo byl Cameron Boyce? Kdy se narodil Cameron Boyce? Kde se narodil Cameron Boyce? Kdy zemřel Cameron Boyce? Cameron Boyce je v sekci Herectví

Kategorie herectví, mladý hoch, cameron Boyce, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Všechny údaje jsou bez záruky. V obsahu stránek mohou být pravopisné, faktické chyby i nepřesnosti. Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Aktuální informace lze většinou nalézt osobnost, osobu, člověka Cameron Boyce kupř. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Cameron Boyce i v jiné kategorii než je herectví.