Kdo je to?
Kdo je Karolína Vrbasová? Životopis Karolína Vrbasová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Karolína Vrbasová

Kdo je Karolína Vrbasová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Karolína Vrbasová se narodila 7. září 1980. Oblasti její tvorby a činností jsou velmi rozmanité, působí jako scénáristka, režisérka, publicistka, moderátorka i ilustrátorka. Již na základní škole vynikala Karolína v psaní slohových prací, v recitaci a v neposlední řadě také v kreslení. Její slabou stránkou se naopak staly předměty jako matematika, chemie a fyzika. V útlém dětství hrála v loutkovém divadle.
Několik let pracovala jako redaktorka ve zpravodajství v televizi Nova a také na Novinky.cz jako redaktorka a produkční. První zkušenosti před kamerou přišly v roce 2005, kdy se na krátkou dobu stala moderátorkou sportovních aktualit na stanici Galaxie Sport. Do povědomí některých diváků se dostala v roce 2006 svou účastní v reality show Vyvolení 2.
V roce 2006 vytvořila s týmem redaktorů velmi populární internetovou televizi Stream.cz, která tvoří reportáže a seriály na aktuální témata všeho druhu. Velký skok v kariéře přišel v roce 2008, ve kterém Vrbasová vytvořila zábavný internetový pořad Fenomén. Ten se těší velké oblíbenosti a také značné sledovanosti.
Hlavním charakterovým rysem Vrbasové by byla nejspíše hyperaktivita, ostatně tak sama sebe popisuje. Má neustálou potřebu tvůrčí činnosti, svůj volný čas tráví sportováním, sebevzděláváním, psaním scénářů nebo tvorbou reportážních videí.
Nejslavnější dílo Vrbasové je Chlapidárium z roku 2015. Jedná se o autobiografickou knihu, kde v krátkých příbězích autorka popisuje humornou formou s ironickým dokreslením své milostné eskapády, své pokusy při hledání pravé lásky se stanou ale spíše tragikomedií, na své cestě za hledáním „toho pravého“ se setkává s řadou „divnochlapů“, se šíleným básníkem, dominantním agresorem, „divnosexuálem“ nebo submisivním kulturistou, rozhodně se tedy nejedná o povídku z červené knihovny, na své si přijdou milovníci sarkasmu, nadsázky a ironie.Kdo je Karolína Vrbasová? Životopis Karolína Vrbasová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Karolína Vrbasová

Národnost: česká
Datum narození: 7. září 1980
Místo narození: Brno

Zaujala vás biografie osobnosti Karolína Vrbasová? Potom se podělte s kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Rozumíte pojmu Alkovna? Znáte termín Solamyl? Znáte definici termínu Řeřicha? Víte, co je to Oxymoron?

Klíčová slova: zajímavosti, informace, kdo je Karolína Vrbasová?, kde se narodila Karolína Vrbasová?, wiki, Karolína Vrbasová, Karolína Vrbasová, životopis, kdy se narodila Karolína Vrbasová?, herectví, popis, biografie, lexikon, osobnosti, wikipedie, herectví

Pojem Karolína Vrbasová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít pojem Karolína Vrbasová ve vyhledávači Yahoo

Najít pojem Karolína Vrbasová ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Karolína Vrbasová ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Karolína Vrbasová ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Karolína Vrbasová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Karolína Vrbasová například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, v metavyhledávači Info.com, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Životopis, kdo je Karolína Vrbasová? Stručná biografie

Teďka již bezesporu víte Kdo je to Karolína Vrbasová? Kdy se narodila Karolína Vrbasová? Kde se narodila Karolína Vrbasová? Karolína Vrbasová se nachází v kategorii Herectví

Kategorie herectví, klapka film, karolína Vrbasová, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. Můžete též zkusit najít informace osobnost, osobu, člověka Karolína Vrbasová třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Karolína Vrbasová i v jiné kategorii než je herectví.