Kdo je to?
Kdo je to Jindřich Forejt? Životopis Jindřich Forejt, lidé, osobnosti z politika

Kdo je to Jindřich Forejt?

Kdo je to Jindřich Forejt? Stručný životopis

Jindřich Forejt je významný státní úředník, který působil jako ředitel odboru protokolu při Kanceláři prezidenta republiky. Je absolventem Právnické fakulty UK a studoval také na univerzitě v Mnichově. Ovládá několik cizích jazyků, např. němčinu, francouzštinu, angličtinu a další. Obě vysoké školy však prostřednictví mluvčích prohlásily, že studium nedokončil, přesto užíval právnický titul.
V Kanceláři prezidenta republiky začínal v roce 2002 ve funkci stážisty, později přešel jako zástupce ředitele na pražský magistrát. V roce 2004 se stal ředitelem odboru, zajišťujícím prezidentský protokol. Pravidelně se objevoval na veřejnosti při návštěvách významných osobností, kde si při častých setkáních s médii vysloužil přezdívku Forejt Gump. Jindřich Forejt se stal důvodem sporů mezi různými politiky, ministry i prezidentem. Po nejrůznějších obviněních se dobrovolně vzdal svých funkcí v lednu 2017.Kdo je to Jindřich Forejt? Životopis Jindřich Forejt, lidé, osobnosti z politika

Základní informace o osobě Jindřich Forejt

Národnost: česká
Datum narození: 26. října 1977
Místo narození: Karlovy Vary

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Jindřich Forejt? s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Dokovací stanice? Víte co je SD karta? Rozumíte pojmu Bílé zlato? Vzpomněli byste si co označuje výraz Chytrý telefon?

Klíčová slova: význam pojmu, popis, kdo to je, termín, formulace, význam, Jindřich Forejt, synonymum, přesný význam, odborný výraz, lexikon, co znamená, popis, etymologie, politika, pojem

Pojem Jindřich Forejt je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledejte bez špehování slovo Jindřich Forejt ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Jindřich Forejt na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jindřich Forejt ve Wikimedia Commons

Hledat termín Jindřich Forejt ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Jindřich Forejt například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Životopis, kdo je Jindřich Forejt? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Jindřich Forejt? Kdo to byl Jindřich Forejt? Kdy se narodil Jindřich Forejt? Kde se narodil Jindřich Forejt? Jindřich Forejt je v sekci politika. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Jindřich Forejt třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jindřich Forejt i v jiné kategorii než je politika.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.