Kdo je to?
Kdo je to Jindřich Forejt? Životopis Jindřich Forejt, lidé, osobnosti z politika

Kdo je to Jindřich Forejt?

Kdo je to Jindřich Forejt? Stručný životopis

Jindřich Forejt je významný státní úředník, který působil jako ředitel odboru protokolu při Kanceláři prezidenta republiky. Je absolventem Právnické fakulty UK a studoval také na univerzitě v Mnichově. Ovládá několik cizích jazyků, např. němčinu, francouzštinu, angličtinu a další. Obě vysoké školy však prostřednictví mluvčích prohlásily, že studium nedokončil, přesto užíval právnický titul.
V Kanceláři prezidenta republiky začínal v roce 2002 ve funkci stážisty, později přešel jako zástupce ředitele na pražský magistrát. V roce 2004 se stal ředitelem odboru, zajišťujícím prezidentský protokol. Pravidelně se objevoval na veřejnosti při návštěvách významných osobností, kde si při častých setkáních s médii vysloužil přezdívku Forejt Gump. Jindřich Forejt se stal důvodem sporů mezi různými politiky, ministry i prezidentem. Po nejrůznějších obviněních se dobrovolně vzdal svých funkcí v lednu 2017.Kdo je to Jindřich Forejt? Životopis Jindřich Forejt, lidé, osobnosti z politika

Základní informace o osobě Jindřich Forejt

Národnost: česká
Datum narození: 26. října 1977
Místo narození: Karlovy Vary

Líbí se stručný životopis s osobou Jindřich Forejt? Pak se podělte s vašimi přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je DIČ? Znáte pojem S-rank? Rozumíte pojmu Divadlo? Vzpomenete si na definici slova Parapet?

Klíčová slova: formulace, co je to Jindřich Forejt?, popis, wiki, termín, slovo, původ slova, politika, význam slova, co znamená, heslo, informace, kdo je Jindřich Forejt?, pojem, význam pojmu, etymologie

Pojem Jindřich Forejt je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Jindřich Forejt zkuste tyto odkazy

Najít heslo Jindřich Forejt na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jindřich Forejt ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Jindřich Forejt ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Jindřich Forejt ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Jindřich Forejt například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v Google překladači.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Biografie, životopis, kdo je to Jindřich Forejt?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Jindřich Forejt? Kdo to byl Jindřich Forejt? Kdy se narodil Jindřich Forejt? Kde se narodil Jindřich Forejt? Jindřich Forejt je v kategorii politika. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Jindřich Forejt řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jindřich Forejt i v jiné kategorii než je politika.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.