Kdo je to?
Kdo je to Jindřich Forejt? Životopis Jindřich Forejt, lidé, osobnosti z politika

Kdo je to Jindřich Forejt?

Kdo je to Jindřich Forejt? Stručný životopis

Jindřich Forejt je významný státní úředník, který působil jako ředitel odboru protokolu při Kanceláři prezidenta republiky. Je absolventem Právnické fakulty UK a studoval také na univerzitě v Mnichově. Ovládá několik cizích jazyků, např. němčinu, francouzštinu, angličtinu a další. Obě vysoké školy však prostřednictví mluvčích prohlásily, že studium nedokončil, přesto užíval právnický titul.
V Kanceláři prezidenta republiky začínal v roce 2002 ve funkci stážisty, později přešel jako zástupce ředitele na pražský magistrát. V roce 2004 se stal ředitelem odboru, zajišťujícím prezidentský protokol. Pravidelně se objevoval na veřejnosti při návštěvách významných osobností, kde si při častých setkáních s médii vysloužil přezdívku Forejt Gump. Jindřich Forejt se stal důvodem sporů mezi různými politiky, ministry i prezidentem. Po nejrůznějších obviněních se dobrovolně vzdal svých funkcí v lednu 2017.Kdo je to Jindřich Forejt? Životopis Jindřich Forejt, lidé, osobnosti z politika

Hlavní informace o osobě Jindřich Forejt

Národnost: česká
Datum narození: 26. října 1977
Místo narození: Karlovy Vary

Popis osobnosti Jindřich Forejt můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je DIČ? Znáte termín Kvásek? Rozumíte pojmu Divadlo? Víte, co je to Pražská kavárna?

Klíčová slova: původ slova, co je to Jindřich Forejt?, slovo, heslo, popis, etymologie, informace, wiki, přesný význam, význam pojmu, odborný výraz, pojem, význam slova, politika, vysvětlení, lexikon

Pojem Jindřich Forejt je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat videa s názvem Jindřich Forejt na Youtube

Najít heslo Jindřich Forejt ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít slovo Jindřich Forejt ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Jindřich Forejt na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Jindřich Forejt například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je Jindřich Forejt? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Jindřich Forejt? Kdo to byl Jindřich Forejt? Kdy se narodil Jindřich Forejt? Kde se narodil Jindřich Forejt? Jindřich Forejt se nachází v kategorii politika. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Jindřich Forejt třeba ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jindřich Forejt i v jiné kategorii než je politika.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.