Kdo je to?
Kdo je to Jindřich Forejt? Životopis Jindřich Forejt, lidé, osobnosti z politika

Kdo je to Jindřich Forejt?

Kdo je to Jindřich Forejt? Stručný životopis

Jindřich Forejt je významný státní úředník, který působil jako ředitel odboru protokolu při Kanceláři prezidenta republiky. Je absolventem Právnické fakulty UK a studoval také na univerzitě v Mnichově. Ovládá několik cizích jazyků, např. němčinu, francouzštinu, angličtinu a další. Obě vysoké školy však prostřednictví mluvčích prohlásily, že studium nedokončil, přesto užíval právnický titul.
V Kanceláři prezidenta republiky začínal v roce 2002 ve funkci stážisty, později přešel jako zástupce ředitele na pražský magistrát. V roce 2004 se stal ředitelem odboru, zajišťujícím prezidentský protokol. Pravidelně se objevoval na veřejnosti při návštěvách významných osobností, kde si při častých setkáních s médii vysloužil přezdívku Forejt Gump. Jindřich Forejt se stal důvodem sporů mezi různými politiky, ministry i prezidentem. Po nejrůznějších obviněních se dobrovolně vzdal svých funkcí v lednu 2017.Kdo je to Jindřich Forejt? Životopis Jindřich Forejt, lidé, osobnosti z politika

Hlavní data o osobě Jindřich Forejt

Národnost: česká
Datum narození: 26. října 1977
Místo narození: Karlovy Vary

Sdílejte tuto stránku s osobností Jindřich Forejt se známými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Naturopatie? Víte, co je to Koloidní stříbro? Rozumíte pojmu Kalibrace? Rozumíte pojmu Společenská škodlivost?

Klíčová slova: etymologie, lexikon, formulace, co je to Jindřich Forejt?, co znamená, popis, heslo, pojem, původ slova, politika, synonymum, vysvětlení, termín, Jindřich Forejt, popis, přesný výraz

Pojem Jindřich Forejt je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít termín Jindřich Forejt ve Wikislovníku

Vyhledat termín Jindřich Forejt na Google.cz

Hledat termín Jindřich Forejt ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Jindřich Forejt ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Jindřich Forejt například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jindřich Forejt

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Jindřich Forejt? Kdo to byl Jindřich Forejt? Kdy se narodil Jindřich Forejt? Kde se narodil Jindřich Forejt? Jindřich Forejt je v kategorii politika. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Jindřich Forejt řekněme na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jindřich Forejt i v jiné kategorii než je politika.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.