Kdo je to?
Kdo je Veronika Khek Kubařová? Životopis Veronika Khek Kubařová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Veronika Khek Kubařová

Kdo je Veronika Khek Kubařová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Veronika Khek Kubařová je česká divadelní, filmová a seriálová herečka, vítězka 10. řady televizní taneční soutěže StarDance 2019. Kubařová se narodila ve městě Rakovník. Po základní škole se přesunula do Prahy, kde začala studovat na Pražské konzervatoři obor herectví. Školu absolvovala divadelním představením Kytice (autor Jiří Suchý). Role v této divadelní hře ji přineslo také možnost hrát v pražském divadle Semafor, ale nakonec zvolila angažmá v Městském divadle v Mladé Boleslavi (hry Miláček, Sen noci svatojánské, Equus, Strakonický dudák, Tetovaná růže, Sebevrah, Romeo a Julie, Dědeček automobil, Zlomatka, Druhý břeh, Faust a Markétka). Přesto občas v divadle Semafor hostuje (Sekta, Kytice). Roku 2015 získala stálé angažmá v pražském Dejvickém divadle (Racek, Zimní pohádka, Zásek, Interview, Vzkříšení, Elegance molekuly). Ve stejném roce si vzala divadelního režiséra Pavla Kheka. Dále občas hostuje v Divadle Rokoko (Důkaz, Kdo se bojí Virginie Woolfové?) a v Divadle ABC (Markéta Lazarová).
Kubařová debutovala v televizním filmu Stříbrná vůně mrazu (2005). Následovaly role ve známých filmech Rafťáci (2006), v pohádce Nejkrásnější hádanka (2008), Ženy v pokušení (2010), Westernstory, Lidice (2011), Můj vysvlečenej deník (2012), Tři bratři (2014), Bezva ženská na krku (2016), Ženy v běhu (2019), Modelář (2020), Jedině Tereza, Přání Ježíškovi, Tajemství staré bambitky 2 (2021).
Kubařová si zahrála v českých seriálech 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem, Cirkus Bukowsky (2013), Všechny moje lásky (2015), Na vodě (2016), Specialisté (2017-20), Zkáza Dejvického divadla (2019) a Hvězdy nad hlavou (2021).
Veronika Kubařová spolu s tanečním partnerem Dominikem Vodičkou zvítězila v 10. řadě televizní taneční soutěže StarDance … když hvězdy tančí v roce 2019.Kdo je Veronika Khek Kubařová? Životopis Veronika Khek Kubařová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Veronika Khek Kubařová

Národnost: česká
Datum narození: 1. 6. 1987
Místo narození: Rakovník, Československo

Popis osobnosti Veronika Khek Kubařová můžete sdílet s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Znáte termín Křovinořez? Pamatujete si definici pojmu Twitter? Vzpomenete si na definici slova Mobogenie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Bulina?

Klíčová slova: životopis, vysvětlení, narození, popis, zajímavosti, wikipedie, informace, národnost, život, kdy se narodila Veronika Khek Kubařová?, herectví, biografie, místo narození, kde se narodila Veronika Khek Kubařová?, wiki, datum narození

Pojem Veronika Khek Kubařová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Veronika Khek Kubařová zkuste tyto odkazy

Hledejte bez špehování slovo Veronika Khek Kubařová ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Veronika Khek Kubařová ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Veronika Khek Kubařová ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat výraz Veronika Khek Kubařová ve vyhledávači Yandex

Najít termín Veronika Khek Kubařová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Veronika Khek Kubařová například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Veronika Khek Kubařová

Právě jste zjistili Kdo je to Veronika Khek Kubařová? Kdy se narodila Veronika Khek Kubařová? Kde se narodila Veronika Khek Kubařová? Veronika Khek Kubařová je v sekci Herectví

Kategorie herectví, skořicové dlouhé vlasy, veronika Khek Kubařová, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Vyzkoušejte nalézt informace osobnost, osobu, člověka Veronika Khek Kubařová řekněme na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Veronika Khek Kubařová i v jiné kategorii než je herectví.