Kdo je to?
Kdo je to František Nedvěd? Životopis František Nedvěd, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to František Nedvěd?

Kdo je to František Nedvěd? Stručný životopis

František Nedvěd je populární zpěvák a hráč na kytaru. Je významným představitelem trampských písní, country a folkové hudby. Nejdříve vystupoval jako člen skupin Toronto, později Brontosauři, a také Spirituál kvintetu. Pak začal vystupovat sólově a se svou vlastní skupinou, ve které hraje i jeho syn.
František Nedvěd je bratrem dalšího známého zpěváka a písničkáře Jana Nedvěda, se kterým v minulosti také vystupoval.Kdo je to František Nedvěd? Životopis František Nedvěd, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní informace o osobě František Nedvěd

Národnost: česká
Datum narození: 19. září 1947
Místo narození: Praha

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou František Nedvěd sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Vyhřezlá ploténka? Víte co je Afebrilní? Znáte pojem Pozidriv? Vzpomněli byste si co označuje výraz Bankovní záruka?

Klíčová slova: lexikon, popis, vysvětlení, synonymum, význam slova, kdo to je, význam pojmu, formulace, co znamená, přesný výraz, informace, etymologie, wiki, definice, pojem, odborný výraz

Pojem František Nedvěd je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu František Nedvěd lze najít v následujících zdrojích

Hledat pojem František Nedvěd v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít slovo František Nedvěd ve Wikislovníku

Najít heslo František Nedvěd ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem František Nedvěd ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo František Nedvěd například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby František Nedvěd

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to František Nedvěd? Kdo to byl František Nedvěd? Kdy se narodil František Nedvěd? Kde se narodil František Nedvěd? František Nedvěd se nachází v sekci hudba. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka František Nedvěd dejme tomu např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost František Nedvěd i v jiné kategorii než je hudba.