Kdo je to?
Kdo je to František Nedvěd? Životopis František Nedvěd, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to František Nedvěd?

Kdo je to František Nedvěd? Stručný životopis

František Nedvěd je populární zpěvák a hráč na kytaru. Je významným představitelem trampských písní, country a folkové hudby. Nejdříve vystupoval jako člen skupin Toronto, později Brontosauři, a také Spirituál kvintetu. Pak začal vystupovat sólově a se svou vlastní skupinou, ve které hraje i jeho syn.
František Nedvěd je bratrem dalšího známého zpěváka a písničkáře Jana Nedvěda, se kterým v minulosti také vystupoval.Kdo je to František Nedvěd? Životopis František Nedvěd, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní data o osobě František Nedvěd

Národnost: česká
Datum narození: 19. září 1947
Místo narození: Praha

Sdílejte tuto stránku s osobností František Nedvěd se známými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Status quo? Znáte definici termínu Chtíč? Znáte pojem Stáž? Pamatujete si definici pojmu Apple ID?

Klíčová slova: kdo je František Nedvěd?, co znamená, termín, přesný význam, formulace, wiki, vysvětlení, popis, pojem, lexikon, kdo to je, slovo, hudba, význam, odborný výraz, definice

Pojem František Nedvěd je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Vyhledat pojem František Nedvěd ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem František Nedvěd ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín František Nedvěd ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít frázi František Nedvěd v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo František Nedvěd například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby František Nedvěd

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to František Nedvěd? Kdo to byl František Nedvěd? Kdy se narodil František Nedvěd? Kde se narodil František Nedvěd? František Nedvěd je v kategorii hudba. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka František Nedvěd řekněme v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost František Nedvěd i v jiné kategorii než je hudba.