Kdo je to?
Kdo je to Blouznivec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Blouznivec? Lidé, vlastnosti

Blouznivec

Co znamená a jaký je význam slova Blouznivec?

Blouznivec je člověk, který žije odtržený od reality.
Blouznivec částečně žije ve svém vyfabulovaném světě a tomu reálnému se vyhýbá. Může mít například velké sny a plány, které však není schopen dovést do konce. Může také věřit nějakému svému vymyšlenému obrazu reality, který se od objektivní skutečnosti výrazně liší.
Jeho "blouznění" ho pak často může zavést do problémů. Například si v touze dosáhnout svých nereálných snů napůjčuje peníze, o které pak přijde apod.
Obvykle nejde o psychickou poruchu, spíše o specifické nastavení mysli a vnímání světa.Kdo je to Blouznivec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Blouznivec? Lidé, vlastnosti

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s dalšími lidmi na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co znamená slovo Obstřik? Vzpomněli byste si co znamená slovo Flirt? Víte, co je to Povídka? Víte co je Topůrko?

Klíčová slova: heslo, vlastnosti, formulace, význam pojmu, co znamená, termín, synonymum, význam slova, přesný výraz, wikipedie, význam, popis, wiki, přesný význam, definice, přesný výraz

Pojem Blouznivec je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít pojem Blouznivec v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat výraz Blouznivec ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Blouznivec ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Blouznivec ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Blouznivec ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Blouznivec například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google obrázcích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Blouznivec

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Blouznivec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Blouznivec? Definice pojmu Blouznivec se nachází v kategorii Vlastnosti

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Neručíme za správnost a aktuálnost uvedených informací. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste hledat informace pojem, slovo, termín, výraztřeba ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v vlastnosti.