Kdo je to?
Kdo je to Blouznivec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Blouznivec? Lidé, vlastnosti

Blouznivec

Jaký je význam slova Blouznivec? Co to znamená?

Blouznivec je člověk, který žije odtržený od reality.
Blouznivec částečně žije ve svém vyfabulovaném světě a tomu reálnému se vyhýbá. Může mít například velké sny a plány, které však není schopen dovést do konce. Může také věřit nějakému svému vymyšlenému obrazu reality, který se od objektivní skutečnosti výrazně liší.
Jeho "blouznění" ho pak často může zavést do problémů. Například si v touze dosáhnout svých nereálných snů napůjčuje peníze, o které pak přijde apod.
Obvykle nejde o psychickou poruchu, spíše o specifické nastavení mysli a vnímání světa.Kdo je to Blouznivec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Blouznivec? Lidé, vlastnosti

Uvedený text s definicí slova Blouznivec můžete samozřejmě sdílet s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co znamená slovo Freeware? Pamatujete si definici pojmu Endometrióza? Víte, co je to Myasthenia gravis? Vzpomněli byste si co znamená slovo Viskozita?

Klíčová slova: definice, odborný výraz, vlastnosti, termín, Blouznivec, význam pojmu, pojem, informace, přesný výraz, Blouznivec, etymologie, význam slova, synonymum, vlastnosti, slovo, popis

Pojem Blouznivec je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Blouznivec v následujících vyhledávačích

Vyhledat pojem Blouznivec ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Blouznivec ve Wikipedii

Zkusit najít výraz Blouznivec na Google obrázcích

Zkusit najít výraz Blouznivec na Google.cz

Zkusit najít slovo Blouznivec ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Blouznivec například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Vysvětlení významu slova Blouznivec, definice, vysvětlení pojmu

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Blouznivec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Blouznivec? Definice pojmu Blouznivec je v sekci Vlastnosti

Kategorie vlastnosti, zamilovaný pár, blouznivec, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Pokuste se vyhledat informace pojem, slovo, termín, definici řekněme v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste hledat odborný výraz Blouznivec i v jiné sekci než je kategorie vlastnosti.