Kdo je to?
Kdo je Taťána Kuchařová? Životopis Taťána Kuchařová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Taťána Kuchařová

Kdo je Taťána Kuchařová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, modeling

Taťána Kuchařová je česká modelka, vítězka prestižní modelingové soutěže Miss World.
V roce 2006 zvítězila v soutěži Miss České republiky, následně byla vyslána na mezinárodní Miss World, kde taktéž dosáhla vítězství. Je první a zatím jedinou českou modelkou, které se povedlo Miss World vyhrát.
Po těchto úspěších následovala bohatá modelingové kariéra. Pracovala po celém světě, fotila pro všechny prestižní módní časopisy a představila se ve spolupráci s mnoha světovými módními značkami. Pro své projekty a přehlídky si ji vybíraly takové značky jako Dior, Elie Saab, L’Oréal, Adidas, Oriflame a mnohé další.
Jako jediná česká Miss World si získala pozornost veřejnosti, takže se jí nevyhýbaly ani nabídky na spolupráci s televizí. V roce 2013 se účastnila populární soutěže StarDance …když hvězdy tančí a skončila na 2. místě. V roce 2015 se představila v hlavní roli v komedii Správnej dres. Objevila se též v Menzelově snímku Donšajni či seriálu Gympl s (r)učením omezeným. Byla také součástí natáčení několika zahraničních filmů.
V roce 2014 byla zařazena v žebříčku Forbes 30 pod 30, který představuje nejúspěšnější a nejinspirativnější osobnosti do třiceti let.
V roce 2008 se stala zakladatelkou nadace Krása pomoci, která se věnuje seniorům. Též je ambasadorkou Cílů udržitelného rozvoje OSN.
Jejím manželem je hudebník a herec Ondřej Gregor Brzobohatý.Kdo je Taťána Kuchařová? Životopis Taťána Kuchařová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Hlavní informace o osobě Taťána Kuchařová

Národnost: česká
Datum narození: 23. prosince 1987
Místo narození: Trnava, Slovensko

Popis osobnosti Taťána Kuchařová můžete sdílet s bližními na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Znáte termín Hiking? Znáte termín Celoživotní vzdělávání? Vzpomenete si na definici slova Finále? Víte, co je to Hrdobec?

Klíčová slova: kdo je Taťána Kuchařová?, wiki, Taťána Kuchařová, narození, vysvětlení, místo narození, popis, národnost, lexikon, osobnost, osobnosti, životopis, zajímavosti, život, kde se narodila Taťána Kuchařová?, modeling

Pojem Taťána Kuchařová je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat výraz Taťána Kuchařová ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Taťána Kuchařová ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Taťána Kuchařová ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Taťána Kuchařová ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Taťána Kuchařová na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Taťána Kuchařová například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google obrázcích nebo v Lingea slovnících.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Životopis, kdo je Taťána Kuchařová? Stručná biografie

Text na této internetové stránce vám umožnil zjistit Kdo je to Taťána Kuchařová? Kdy se narodila Taťána Kuchařová? Kde se narodila Taťána Kuchařová? Taťána Kuchařová se nachází v sekci Modeling

Kategorie modeling, modelka závoj, taťána Kuchařová, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít informace osobnost, osobu, člověka Taťána Kuchařová dejme tomu ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Taťána Kuchařová i v jiné kategorii než je modeling.