Kdo je to?
Kdo je Taťána Kuchařová? Životopis Taťána Kuchařová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Taťána Kuchařová?

Kdo je Taťána Kuchařová? Životopis, informace, biografie, modeling

Taťána Kuchařová je česká modelka, vítězka prestižní modelingové soutěže Miss World.
V roce 2006 zvítězila v soutěži Miss České republiky, následně byla vyslána na mezinárodní Miss World, kde taktéž dosáhla vítězství. Je první a zatím jedinou českou modelkou, které se povedlo Miss World vyhrát.
Po těchto úspěších následovala bohatá modelingové kariéra. Pracovala po celém světě, fotila pro všechny prestižní módní časopisy a představila se ve spolupráci s mnoha světovými módními značkami. Pro své projekty a přehlídky si ji vybíraly takové značky jako Dior, Elie Saab, L’Oréal, Adidas, Oriflame a mnohé další.
Jako jediná česká Miss World si získala pozornost veřejnosti, takže se jí nevyhýbaly ani nabídky na spolupráci s televizí. V roce 2013 se účastnila populární soutěže StarDance …když hvězdy tančí a skončila na 2. místě. V roce 2015 se představila v hlavní roli v komedii Správnej dres. Objevila se též v Menzelově snímku Donšajni či seriálu Gympl s (r)učením omezeným. Byla také součástí natáčení několika zahraničních filmů.
V roce 2014 byla zařazena v žebříčku Forbes 30 pod 30, který představuje nejúspěšnější a nejinspirativnější osobnosti do třiceti let.
V roce 2008 se stala zakladatelkou nadace Krása pomoci, která se věnuje seniorům. Též je ambasadorkou Cílů udržitelného rozvoje OSN.
Jejím manželem je hudebník a herec Ondřej Gregor Brzobohatý.Kdo je Taťána Kuchařová? Životopis Taťána Kuchařová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Základní údaje o osobě Taťána Kuchařová

Národnost: česká
Datum narození: 23. prosince 1987
Místo narození: Trnava, Slovensko

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Taťána Kuchařová s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Znáte termín Wakeboarding? Víte, co je to Hypotéza? Vzpomenete si na definici slova Reiki? Rozumíte pojmu Kyfóza?

Klíčová slova: zajímavosti, lexikon, modeling, osobnosti, popis, informace, datum narození, biografie, wiki, Taťána Kuchařová, vysvětlení, život, místo narození, modeling, Taťána Kuchařová, kdo je Taťána Kuchařová?

Pojem Taťána Kuchařová je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit najít Taťána Kuchařová ve Wikipedii

Hledat pojem Taťána Kuchařová ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Taťána Kuchařová ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Taťána Kuchařová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít heslo Taťána Kuchařová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Taťána Kuchařová například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Taťána Kuchařová

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Taťána Kuchařová? Kdy se narodila Taťána Kuchařová? Kde se narodila Taťána Kuchařová? Taťána Kuchařová se nachází v kategorii Modeling

Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Taťána Kuchařová řekněme v české Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Taťána Kuchařová i v jiné kategorii než je modeling.