Kdo je to?
Kdo je to Simon Pegg? Životopis Simon Pegg, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Simon Pegg?

Kdo je to Simon Pegg? Stručný životopis

Simon Pegg, původně Simon John Beckingham, je herec, komik a scénárista. Jeho otec byl jazzovým hudebníkem. Sám je absolventem dvou univerzit, studoval anglickou literaturu. Peggovy nejznámější role jsou ve filmech Soumrak mrtvých, Jednotka příliš rychlého nasazení a filmy Star Trek.
Účinkoval také v sitcomu Spaced. Hlavní roli ztvárnil ve filmu Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám. Spolupracoval na filmech Bratrstvo neohrožených či Nula od nuly pojde.Kdo je to Simon Pegg? Životopis Simon Pegg, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Simon Pegg

Národnost: britská
Datum narození: 14. února 1970
Místo narození: Gloucester

Sdílejte tuto stránku s osobností Simon Pegg se známými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Sebevědomí? Víte, co je to Cordon bleu? Rozumíte pojmu Polygon? Rozumíte pojmu Dyspraxie?

Klíčová slova: vysvětlení, co je to Simon Pegg?, význam slova, definice, kdo to je, lexikon, informace, synonymum, význam, pojem, přesný význam, herectví, termín, formulace, význam pojmu, odborný výraz

Pojem Simon Pegg je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít výraz Simon Pegg v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Simon Pegg ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Simon Pegg na Google.cz

Zkusit najít slovo Simon Pegg ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Simon Pegg například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Stručná biografie, resp. životopis osoby Simon Pegg

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Simon Pegg? Kdo to byl Simon Pegg? Kdy se narodil Simon Pegg? Kde se narodil Simon Pegg? Simon Pegg je v kategorii herectví. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Simon Pegg řekněme na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Simon Pegg i v jiné kategorii než je herectví.