Kdo je to?
Kdo je to Simon Pegg? Životopis Simon Pegg, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Simon Pegg?

Kdo je to Simon Pegg? Stručný životopis

Simon Pegg, původně Simon John Beckingham, je herec, komik a scénárista. Jeho otec byl jazzovým hudebníkem. Sám je absolventem dvou univerzit, studoval anglickou literaturu. Peggovy nejznámější role jsou ve filmech Soumrak mrtvých, Jednotka příliš rychlého nasazení a filmy Star Trek.
Účinkoval také v sitcomu Spaced. Hlavní roli ztvárnil ve filmu Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám. Spolupracoval na filmech Bratrstvo neohrožených či Nula od nuly pojde.Kdo je to Simon Pegg? Životopis Simon Pegg, lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Simon Pegg

Národnost: britská
Datum narození: 14. února 1970
Místo narození: Gloucester

Zaujala vás biografie osobnosti Simon Pegg? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Tračník? Vzpomenete si na definici slova Fraška? Rozumíte pojmu Věcné břemeno? Vzpomněli byste si na význam slova Genmaiča?

Klíčová slova: popis, popis, synonymum, přesný výraz, formulace, lexikon, termín, co znamená, herectví, odborný výraz, pojem, slovo, význam, původ slova, vysvětlení, přesný význam

Pojem Simon Pegg je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Simon Pegg ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Simon Pegg ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít Simon Pegg ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Simon Pegg ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Simon Pegg například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Simon Pegg

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Simon Pegg? Kdo to byl Simon Pegg? Kdy se narodil Simon Pegg? Kde se narodil Simon Pegg? Simon Pegg se nachází v sekci herectví. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Simon Pegg řekněme například v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Simon Pegg i v jiné kategorii než je herectví.