Kdo je to?
Kdo je to Náplava? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Náplava? Lidé, hanlivé

Náplava

Jaký je význam slova Náplava? Co to znamená?

Náplava je hanlivé označení pro člověka či skupinu lidí, co se z menších měst a vesnic do Prahy, zde žijí a pracují. Přišli zde za konkrétním účelem, za studiem, za prací, za lepším bydlením. Nejedná se o původní obyvatele Prahy, ale o nedávné přistěhovalce. Utváří, tak složení obyvatel z cizinců, studentů, dělníků, manažerů z velkých korporací. Původ slova je z podstatného jména naplavenina, náplav, což znamená nános, k němuž se přidá přípona -a, a vznikne podstatné jméno rodu ženského náplava. Synonyma pro slovo náplava jsou přistěhovalci, přistěhovalec, migrant, vesničan, vidláci, vidlák, příchozí, cizinec, uprchlík, imigrant, utečenec, běženec, dělník, cizák, turista, zájezdník, cizozemec.


Kdo je to Náplava? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Náplava? Lidé, hanlivé

Sdílejte text pojmu Náplava s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Územní plán? Znáte termín Fandom? Víte, co je to Sebevědomí? Víte, co je to Poplužní dvůr?

Klíčová slova: význam slova, přesný výraz, lexikon, wikipedie, wiki, pojem, synonymum, heslo, původ slova, Náplava, přesný výraz, význam pojmu, odborný výraz, definice, hanlivé, popis

Pojem Náplava je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Náplava zkuste tyto odkazy

Hledat videa s názvem Náplava na Youtube

Najít výraz Náplava ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Náplava ve vyhledávači Yahoo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Náplava ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Náplava ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Náplava například ve fulltextu Yahoo.com, v nabídce zboží na Heureka.cz, v metavyhledávači Info.com, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Náplava, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Náplava? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Náplava? Definice pojmu Náplava se nachází v kategorii Hanlivé

Kategorie hanlivé, metrosexuál v metru, náplava, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost poskytovaných informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste též najít informace výraz, slovo, definici, termín dejme tomu např. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít komplexní popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než hanlivé.