Kdo je to?
Kdo je to Jiří Drahoš? Životopis Jiří Drahoš, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Jiří Drahoš?

Kdo je to Jiří Drahoš? Stručný životopis

Jiří Drahoš je vysokoškolský profesor, učitel, vědec, fyzikální chemik a kandidát na úřad prezidenta České republiky pro volby v roce 2018 jako nezávislý kandidát. Byl také předsedou Akademie věd České republiky.
Má několik čestných doktorátů (Slovenská technická univerzita, Univerzita v Kóbe) a je nositelem Medaile za zásluhy o stát v oblasti vědy.Kdo je to Jiří Drahoš? Životopis Jiří Drahoš, lidé, osobnosti z politici

Základní údaje o osobě Jiří Drahoš

Národnost: česká
Datum narození: 20. února 1949
Místo narození: Český Těšín

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Jiří Drahoš s kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Pozdní sběr? Znáte termín Galangal? Znáte definici termínu Exodus? Víte, co je to Řadový dům?

Klíčová slova: Jiří Drahoš, význam slova, vysvětlení, formulace, pojem, informace, termín, politici, význam, kdo to je, co znamená, přesný výraz, popis, lexikon, odborný výraz, wiki

Pojem Jiří Drahoš je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat pojem Jiří Drahoš na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jiří Drahoš ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Jiří Drahoš ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Jiří Drahoš ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Jiří Drahoš například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Jiří Drahoš? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Jiří Drahoš? Kdo to byl Jiří Drahoš? Kdy se narodil Jiří Drahoš? Kde se narodil Jiří Drahoš? Jiří Drahoš se nachází v kategorii politici. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Jiří Drahoš dejme tomu v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiří Drahoš i v jiné kategorii než je politici.