Kdo je to?
Kdo je to Jiří Drahoš? Životopis Jiří Drahoš, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Jiří Drahoš?

Kdo je to Jiří Drahoš? Stručný životopis

Jiří Drahoš je vysokoškolský profesor, učitel, vědec, fyzikální chemik a kandidát na úřad prezidenta České republiky pro volby v roce 2018 jako nezávislý kandidát. Byl také předsedou Akademie věd České republiky.
Má několik čestných doktorátů (Slovenská technická univerzita, Univerzita v Kóbe) a je nositelem Medaile za zásluhy o stát v oblasti vědy.Kdo je to Jiří Drahoš? Životopis Jiří Drahoš, lidé, osobnosti z politici

Základní informace o osobě Jiří Drahoš

Národnost: česká
Datum narození: 20. února 1949
Místo narození: Český Těšín

Líbí se stručný životopis s osobou Jiří Drahoš? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Pečený čaj? Víte co je Warez? Znáte definici termínu Strach? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kastrace?

Klíčová slova: kdo to je, význam pojmu, wiki, formulace, přesný význam, definice, heslo, lexikon, co je to Jiří Drahoš?, význam, co znamená, vysvětlení, termín, synonymum, politici, popis

Pojem Jiří Drahoš je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Najít slovo Jiří Drahoš ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Jiří Drahoš ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít slovo Jiří Drahoš v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Jiří Drahoš na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Jiří Drahoš například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jiří Drahoš

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Jiří Drahoš? Kdo to byl Jiří Drahoš? Kdy se narodil Jiří Drahoš? Kde se narodil Jiří Drahoš? Jiří Drahoš je v kategorii politici. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Jiří Drahoš řekněme například v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiří Drahoš i v jiné kategorii než je politici.