Kdo je to?
Kdo je to Jiří Drahoš? Životopis Jiří Drahoš, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Jiří Drahoš?

Kdo je to Jiří Drahoš? Stručný životopis

Jiří Drahoš je vysokoškolský profesor, učitel, vědec, fyzikální chemik a kandidát na úřad prezidenta České republiky pro volby v roce 2018 jako nezávislý kandidát. Byl také předsedou Akademie věd České republiky.
Má několik čestných doktorátů (Slovenská technická univerzita, Univerzita v Kóbe) a je nositelem Medaile za zásluhy o stát v oblasti vědy.Kdo je to Jiří Drahoš? Životopis Jiří Drahoš, lidé, osobnosti z politici

Základní informace o osobě Jiří Drahoš

Národnost: česká
Datum narození: 20. února 1949
Místo narození: Český Těšín

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Jiří Drahoš? s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Pozdní sběr? Znáte definici termínu Arytmie? Znáte definici termínu Exodus? Pamatujete si definici pojmu Skanzen?

Klíčová slova: kdo je Jiří Drahoš?, slovo, formulace, přesný výraz, etymologie, odborný výraz, co je to Jiří Drahoš?, popis, Jiří Drahoš, popis, přesný význam, pojem, synonymum, termín, lexikon, definice

Pojem Jiří Drahoš je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit najít slovo Jiří Drahoš ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Jiří Drahoš ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Jiří Drahoš ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Jiří Drahoš ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Jiří Drahoš například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Jiří Drahoš?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Jiří Drahoš? Kdo to byl Jiří Drahoš? Kdy se narodil Jiří Drahoš? Kde se narodil Jiří Drahoš? Jiří Drahoš je v kategorii politici. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Jiří Drahoš například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiří Drahoš i v jiné kategorii než je politici.