Kdo je to?
Kdo je to Jiří Drahoš? Životopis Jiří Drahoš, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Jiří Drahoš?

Kdo je to Jiří Drahoš? Stručný životopis

Jiří Drahoš je vysokoškolský profesor, učitel, vědec, fyzikální chemik a kandidát na úřad prezidenta České republiky pro volby v roce 2018 jako nezávislý kandidát. Byl také předsedou Akademie věd České republiky.
Má několik čestných doktorátů (Slovenská technická univerzita, Univerzita v Kóbe) a je nositelem Medaile za zásluhy o stát v oblasti vědy.Kdo je to Jiří Drahoš? Životopis Jiří Drahoš, lidé, osobnosti z politici

Hlavní informace o osobě Jiří Drahoš

Národnost: česká
Datum narození: 20. února 1949
Místo narození: Český Těšín

Popis osobnosti Jiří Drahoš můžete sdílet s kolegy prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Pečený čaj? Znáte definici termínu 3G modem? Znáte definici termínu Strach? Pamatujete si definici pojmu Krajní pravice?

Klíčová slova: heslo, co je to Jiří Drahoš?, vysvětlení, popis, kdo je Jiří Drahoš?, definice, význam, popis, Jiří Drahoš, synonymum, informace, kdo to je, slovo, lexikon, etymologie, přesný výraz

Pojem Jiří Drahoš je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Jiří Drahoš

Vyhledat výraz Jiří Drahoš ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Jiří Drahoš na Google.cz

Hledat termín Jiří Drahoš ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jiří Drahoš ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Jiří Drahoš například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Jiří Drahoš?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Jiří Drahoš? Kdo to byl Jiří Drahoš? Kdy se narodil Jiří Drahoš? Kde se narodil Jiří Drahoš? Jiří Drahoš patří do sekce politici. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Jiří Drahoš dejme tomu například ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiří Drahoš i v jiné kategorii než je politici.