Kdo je to?
Kdo je to Harrison Ford? Životopis Harrison Ford, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Harrison Ford?

Kdo je to Harrison Ford? Stručný životopis

Harrison Ford, oblíbený a úspěšný americký herec, se vydal na hereckou dráhu již během univerzitních studií, které nakonec nedokončil. Jeho herecké počátky byly obtížné, přivydělával si truhlařinou a vybíral si role. Pět nominací na Oskara získal film The American Graffitti, ve kterém Harrison Ford získal jednu z hlavních rolí.
Hvězdou ho učinila postava Hana Sola v Hvězdných válkách, další filmy Apokalypsa a Oddíl 10 z Navarrone byly také úspěšné. V té době přišly role ve filmech s Indianou Jonesem, díky kterým se herec stal nezapomenutelným. Velkého úspěchu dosáhly také akční filmy, ve kterých ztvárnil Jacka Ryana, stejně jako romantičtější filmy a thrillery.Kdo je to Harrison Ford? Životopis Harrison Ford, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě Harrison Ford

Národnost: USA
Datum narození: 13.7.1942
Místo narození: Chicago

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Harrison Ford sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Karneval? Vzpomenete si na definici slova Mgr? Vzpomněli byste si co označuje výraz Chřipka? Vzpomněli byste si na význam slova BPEJ?

Klíčová slova: informace, lexikon, význam pojmu, význam slova, odborný výraz, přesný výraz, slovo, etymologie, wiki, přesný význam, vysvětlení, pojem, formulace, synonymum, kdo to je, herectví

Pojem Harrison Ford je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Harrison Ford doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít Harrison Ford ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Harrison Ford na Google.cz

Najít slovo Harrison Ford ve Wikipedii

Vyhledat výraz Harrison Ford ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Harrison Ford například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Harrison Ford

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Harrison Ford? Kdo to byl Harrison Ford? Kdy se narodil Harrison Ford? Kde se narodil Harrison Ford? Harrison Ford se nachází v sekci herectví. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Harrison Ford např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Harrison Ford i v jiné kategorii než je herectví.