Kdo je to?
Kdo je Harrison Ford? Životopis Harrison Ford, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Harrison Ford

Kdo je Harrison Ford? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Harrison Ford, oblíbený a úspěšný americký herec, se vydal na hereckou dráhu již během univerzitních studií, které nakonec nedokončil. Jeho herecké počátky byly obtížné, přivydělával si truhlařinou a vybíral si role. Pět nominací na Oskara získal film The American Graffitti, ve kterém Harrison Ford získal jednu z hlavních rolí.
Hvězdou ho učinila postava Hana Sola v Hvězdných válkách, další filmy Apokalypsa a Oddíl 10 z Navarrone byly také úspěšné. V té době přišly role ve filmech s Indianou Jonesem, díky kterým se herec stal nezapomenutelným. Velkého úspěchu dosáhly také akční filmy, ve kterých ztvárnil Jacka Ryana, stejně jako romantičtější filmy a thrillery.Kdo je Harrison Ford? Životopis Harrison Ford, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Harrison Ford

Národnost: USA
Datum narození: 13.7.1942
Místo narození: Chicago

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Harrison Ford sdílet s vašimi kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Znáte definici termínu Uloženka? Pamatujete si definici pojmu Komaxit? Vzpomněli byste si co označuje výraz Zikkurat? Vzpomněli byste si co znamená slovo OT?

Klíčová slova: Harrison Ford, wiki, osobnost, místo narození, osobnosti, vysvětlení, biografie, wikipedie, zajímavosti, životopis, život, herectví, datum narození, národnost, lexikon, kdo je Harrison Ford?

Pojem Harrison Ford je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Najít termín Harrison Ford v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Harrison Ford na Youtube

Hledat heslo Harrison Ford ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít pojem Harrison Ford ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Harrison Ford ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Harrison Ford například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikipedii nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Harrison Ford? Stručná biografie

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku Kdo je to Harrison Ford? Kdy se narodil Harrison Ford? Kde se narodil Harrison Ford? Harrison Ford je v sekci Herectví

Kategorie herectví, muž knír, harrison Ford, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace obsažené na našich webových stránkách byly pečlivě zkontrolovány. I přesto však nepřebíráme odpovědnost za případné chyby. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se také najít informace osobnost, osobu, člověka Harrison Ford dejme tomu třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Harrison Ford i v jiné kategorii než je herectví.