Kdo je to?
Kdo je to Harrison Ford? Životopis Harrison Ford, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Harrison Ford?

Kdo je to Harrison Ford? Stručný životopis

Harrison Ford, oblíbený a úspěšný americký herec, se vydal na hereckou dráhu již během univerzitních studií, které nakonec nedokončil. Jeho herecké počátky byly obtížné, přivydělával si truhlařinou a vybíral si role. Pět nominací na Oskara získal film The American Graffitti, ve kterém Harrison Ford získal jednu z hlavních rolí.
Hvězdou ho učinila postava Hana Sola v Hvězdných válkách, další filmy Apokalypsa a Oddíl 10 z Navarrone byly také úspěšné. V té době přišly role ve filmech s Indianou Jonesem, díky kterým se herec stal nezapomenutelným. Velkého úspěchu dosáhly také akční filmy, ve kterých ztvárnil Jacka Ryana, stejně jako romantičtější filmy a thrillery.Kdo je to Harrison Ford? Životopis Harrison Ford, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě Harrison Ford

Národnost: USA
Datum narození: 13.7.1942
Místo narození: Chicago

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Harrison Ford sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Občanský zákoník? Víte, co je to Nikasil? Vzpomněli byste si co označuje výraz Rozedma plic? Rozumíte pojmu Whiskey?

Klíčová slova: informace, etymologie, přesný výraz, kdo je Harrison Ford?, vysvětlení, wiki, termín, popis, odborný výraz, původ slova, přesný význam, herectví, popis, formulace, kdo to je, význam pojmu

Pojem Harrison Ford je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat frázi Harrison Ford ve Wikipedii

Hledat výraz Harrison Ford ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Harrison Ford ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Harrison Ford ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Harrison Ford například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Biografie, životopis, kdo je to Harrison Ford?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Harrison Ford? Kdo to byl Harrison Ford? Kdy se narodil Harrison Ford? Kde se narodil Harrison Ford? Harrison Ford patří do sekce herectví. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Harrison Ford dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Harrison Ford i v jiné kategorii než je herectví.