Kdo je to?
Kdo je to, byl Užitečný idiot? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Užitečný idiot? Lidé, politika

Kdo je to Užitečný idiot?

Co znamená a jaký je význam slova Užitečný idiot?

Užitečný idiot je pojem z neoficiální politické mluvy. Označuje se tak člověk, který je zneužíván k šíření určité propagandy, o jejímž konečném cíli nemá tušení.
Jako užiteční idioti byli v období studené války označování lidé ze Západu, sympatizující s Východem, které bez skrupulí zneužíval některý z komunistických režimů. V současnosti tak označuje každý člověk, který se nechá zmanipulovat politickými činiteli, aniž by si byl vědom účelu této manipulace.Kdo je to, byl Užitečný idiot? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Užitečný idiot? Lidé, politika

Zaujalo vás slovo, termín Užitečný idiot? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Ledek? Vzpomenete si na definici slova Eroze? Víte, co je to Pokora? Vzpomněli byste si na význam slova Gestační váček?

Klíčová slova: přesný význam, kdo to je, co znamená, etymologie, odborný výraz, termín, definice, wiki, význam slova, přesný výraz, formulace, heslo, co je to Užitečný idiot?, význam, původ slova, pojem

Pojem Užitečný idiot je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledejte bez špehování slovo Užitečný idiot ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Užitečný idiot na Youtube

Hledat frázi Užitečný idiot ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Užitečný idiot ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Užitečný idiot například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Užitečný idiot, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Užitečný idiot? Kdo to byl Užitečný idiot? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Užitečný idiot? Definice pojmu Užitečný idiot se nachází v sekci politika. Text vytvořen pro server Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se též vyhledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Můžete se proto pokusit najít heslo Užitečný idiot i v jiné sekci než v politika.