Kdo je to?
Kdo je to, byl Užitečný idiot? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Užitečný idiot? Lidé, politika

Kdo je to Užitečný idiot?

Co znamená a jaký je význam slova Užitečný idiot?

Užitečný idiot je pojem z neoficiální politické mluvy. Označuje se tak člověk, který je zneužíván k šíření určité propagandy, o jejímž konečném cíli nemá tušení.
Jako užiteční idioti byli v období studené války označování lidé ze Západu, sympatizující s Východem, které bez skrupulí zneužíval některý z komunistických režimů. V současnosti tak označuje každý člověk, který se nechá zmanipulovat politickými činiteli, aniž by si byl vědom účelu této manipulace.Kdo je to, byl Užitečný idiot? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Užitečný idiot? Lidé, politika

Tento text (Užitečný idiot) můžete sdílet s přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Hologram? Vzpomněli byste si co znamená slovo Nekrolog? Víte, co je to Tečkovací strojek? Víte co je Mluvnické kategorie?

Klíčová slova: wiki, lexikon, popis, politika, pojem, synonymum, formulace, Užitečný idiot, slovo, vysvětlení, termín, co znamená, kdo je Užitečný idiot?, informace, co je to Užitečný idiot?, význam pojmu

Pojem Užitečný idiot je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat termín Užitečný idiot ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Užitečný idiot ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Užitečný idiot na Youtube

Hledat pojem Užitečný idiot ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Užitečný idiot například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Užitečný idiot

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Užitečný idiot? Kdo to byl Užitečný idiot? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Užitečný idiot? Definice pojmu Užitečný idiot je v kategorii politika. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též najít pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání odborného pojmu Užitečný idiot i v jiné kategorii než je sekce politika.