Kdo je to?
Kdo je to, byl Užitečný idiot? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Užitečný idiot? Lidé, politika

Kdo je to Užitečný idiot?

Co znamená a jaký je význam slova Užitečný idiot?

Užitečný idiot je pojem z neoficiální politické mluvy. Označuje se tak člověk, který je zneužíván k šíření určité propagandy, o jejímž konečném cíli nemá tušení.
Jako užiteční idioti byli v období studené války označování lidé ze Západu, sympatizující s Východem, které bez skrupulí zneužíval některý z komunistických režimů. V současnosti tak označuje každý člověk, který se nechá zmanipulovat politickými činiteli, aniž by si byl vědom účelu této manipulace.Kdo je to, byl Užitečný idiot? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Užitečný idiot? Lidé, politika

Definici slova Užitečný idiot můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Hologram? Víte, co je to QR kód? Víte, co je to Tečkovací strojek? Rozumíte pojmu Lambliáza?

Klíčová slova: význam, přesný výraz, slovo, wiki, popis, pojem, informace, popis, heslo, vysvětlení, etymologie, termín, definice, přesný význam, formulace, lexikon

Pojem Užitečný idiot je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Užitečný idiot zkuste tyto odkazy

Najít výraz Užitečný idiot ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat frázi Užitečný idiot ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Užitečný idiot ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Užitečný idiot na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Užitečný idiot například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Co znamená Užitečný idiot? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Užitečný idiot? Kdo to byl Užitečný idiot? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Užitečný idiot? Definice pojmu Užitečný idiot se nachází v kategorii politika. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se vyhledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu třeba ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v politika.