Kdo je to?
Kdo je Jaroslav Kubera? Životopis Jaroslav Kubera, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Kdo je Jaroslav Kubera?

Kdo je Jaroslav Kubera? Životopis, informace, biografie, politici

Jaroslav Kubera je politik, dlouhodobý starosta a posléze primátor města Teplice. Za tento obvod je také senátorem, v senátu působí i jako předseda Ústavně-právního výboru. Je populární svými humornými výroky, které často bývají považovány za kontroverzní. Mediálně na sebe upozornil také jako silný kuřák, a také dalšími aktivitami.
V roce 2018 byl Jaroslav Kubera zvolen předsedou Senátu ČR.Kdo je Jaroslav Kubera? Životopis Jaroslav Kubera, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Hlavní data o osobě Jaroslav Kubera

Národnost: česká
Datum narození: 16. února 1947
Místo narození: Louny

Sdílejte tuto stránku s osobností Jaroslav Kubera s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Znáte termín Import? Znáte termín Fakultativní výlet? Vzpomenete si na definici slova Bivak? Víte, co je to Svěřenecký fond?

Klíčová slova: život, kdy se narodil Jaroslav Kubera?, osobnosti, datum narození, životopis, osobnost, Jaroslav Kubera, narození, zajímavosti, kde se narodil Jaroslav Kubera?, kdo je Jaroslav Kubera?, politici, informace, biografie, vysvětlení, Jaroslav Kubera

Pojem Jaroslav Kubera je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Jaroslav Kubera hledejte v níže uvedených zdrojích

Najít výraz Jaroslav Kubera ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Jaroslav Kubera v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít heslo Jaroslav Kubera ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Jaroslav Kubera na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Jaroslav Kubera například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Jaroslav Kubera? Stručná biografie

Teď už víte Kdo je to Jaroslav Kubera? Kdy se narodil Jaroslav Kubera? Kde se narodil Jaroslav Kubera? Jaroslav Kubera patří do sekce Politici

Sepsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Jaroslav Kubera dejme tomu třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jaroslav Kubera i v jiné kategorii než je politici.