Kdo je to?
Kdo je Jaroslav Kubera? Životopis Jaroslav Kubera, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Kdo je Jaroslav Kubera?

Kdo je Jaroslav Kubera? Životopis, informace, biografie, politici

Jaroslav Kubera je politik, dlouhodobý starosta a posléze primátor města Teplice. Za tento obvod je také senátorem, v senátu působí i jako předseda Ústavně-právního výboru. Je populární svými humornými výroky, které často bývají považovány za kontroverzní. Mediálně na sebe upozornil také jako silný kuřák, a také dalšími aktivitami.
V roce 2018 byl Jaroslav Kubera zvolen předsedou Senátu ČR.Kdo je Jaroslav Kubera? Životopis Jaroslav Kubera, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Základní údaje o osobě Jaroslav Kubera

Národnost: česká
Datum narození: 16. února 1947
Místo narození: Louny

Zaujala vás biografie osobnosti Jaroslav Kubera? Potom se podělte s blízkými na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Znáte termín Import? Vzpomněli byste si na význam slova Bidet? Vzpomenete si na definici slova Dědičný hřích? Znáte definici termínu Krevní obraz?

Klíčová slova: Jaroslav Kubera, kdy se narodil Jaroslav Kubera?, osobnost, politici, popis, kde se narodil Jaroslav Kubera?, wiki, životopis, osobnosti, místo narození, kdo je Jaroslav Kubera?, lexikon, datum narození, politici, wikipedie, národnost

Pojem Jaroslav Kubera je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Jaroslav Kubera hledejte v níže uvedených zdrojích

Zkusit najít výraz Jaroslav Kubera ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Jaroslav Kubera v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít výraz Jaroslav Kubera na Google obrázcích

Najít výraz Jaroslav Kubera na Google.cz

Vyhledat termín Jaroslav Kubera ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Jaroslav Kubera například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve fulltextu Yahoo.com, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je Jaroslav Kubera? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Jaroslav Kubera? Kdy se narodil Jaroslav Kubera? Kde se narodil Jaroslav Kubera? Jaroslav Kubera patří do sekce Politici

Sepsáno redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Informace nemohou být pravidelně updatovány, proto mohou být zastaralé, neplatné, neaktuální či nepřesné. Doporučujeme vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Jaroslav Kubera dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jaroslav Kubera i v jiné kategorii než je politici.