Kdo je to?
Kdo je to, byl Manipulátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Manipulátor? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Manipulátor?

Co znamená a jaký je význam slova Manipulátor?

Manipulátor je pojmenování člověka, který s jinými jedinci manipuluje, tedy se snaží působit na myšlení a chování jiných osob. Nejprve se snaží o vzbuzení sympatií, k čemuž využívá znalostí o manipulovaném jedinci a jeho slabých stránkách. Důležité je také manipulátorova výrazná osobnost.
Pomocí různých prostředků se manipulátor snaží prosadit určitou myšlenku, způsob jednání nebo názor a přesvědčit ostatní o tom, že právě jím prosazovaná věc je správná. Snaží se přesvědčit i ty jedince, o kterých ví, že by bez přesvědčení jeho postoj nepřijali. Osoba, na kterou se manipulátorův zájem soustředí, si není ovlivňování vědoma nebo se nechce či nemůže bránit.Kdo je to, byl Manipulátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Manipulátor? Lidé, vlastnosti

Sdílejte tuto stránku se slovem Manipulátor s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Schizofrenie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Ženská obřízka? Vzpomněli byste si co znamená slovo Oškrt? Víte co je Cesmína?

Klíčová slova: význam slova, kdo to je, co je to Manipulátor?, wiki, popis, přesný význam, Manipulátor, termín, definice, etymologie, odborný výraz, synonymum, vlastnosti, přesný výraz, co znamená, význam

Pojem Manipulátor je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Najít výraz Manipulátor v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat slovo Manipulátor ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Manipulátor na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Manipulátor ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Manipulátor například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Co znamená Manipulátor? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Manipulátor? Kdo to byl Manipulátor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Manipulátor? Definice pojmu Manipulátor je v sekci vlastnosti. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste hledat pojem, definici, text, výraz třeba v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto hledat termín Manipulátor hledat i v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?