Kdo je to?
Kdo je to, byl Manipulátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Manipulátor? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Manipulátor?

Co znamená a jaký je význam slova Manipulátor?

Manipulátor je pojmenování člověka, který s jinými jedinci manipuluje, tedy se snaží působit na myšlení a chování jiných osob. Nejprve se snaží o vzbuzení sympatií, k čemuž využívá znalostí o manipulovaném jedinci a jeho slabých stránkách. Důležité je také manipulátorova výrazná osobnost.
Pomocí různých prostředků se manipulátor snaží prosadit určitou myšlenku, způsob jednání nebo názor a přesvědčit ostatní o tom, že právě jím prosazovaná věc je správná. Snaží se přesvědčit i ty jedince, o kterých ví, že by bez přesvědčení jeho postoj nepřijali. Osoba, na kterou se manipulátorův zájem soustředí, si není ovlivňování vědoma nebo se nechce či nemůže bránit.Kdo je to, byl Manipulátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Manipulátor? Lidé, vlastnosti

Sdílejte tuto stránku se slovem Manipulátor s přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Kavitace? Víte, co je to Volný verš? Vzpomněli byste si co znamená slovo Pásová pila? Rozumíte pojmu Lockdown?

Klíčová slova: etymologie, pojem, odborný výraz, slovo, vlastnosti, původ slova, popis, termín, kdo je Manipulátor?, kdo to je, wiki, význam pojmu, formulace, co je to Manipulátor?, heslo, přesný význam

Pojem Manipulátor je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat pojem Manipulátor na Google.cz

Zkusit najít frázi Manipulátor ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat pojem Manipulátor ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Manipulátor ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Manipulátor například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Manipulátor

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Manipulátor? Kdo to byl Manipulátor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Manipulátor? Definice pojmu Manipulátor je v kategorii vlastnosti. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se vyhledat pojem, definici, text, výraz kupř. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Manipulátor i v jiné sekci než v vlastnosti.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?