Kdo je to?
Kdo je to Manipulátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Manipulátor? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Manipulátor?

Co znamená a jaký je význam slova Manipulátor?

Manipulátor je pojmenování člověka, který s jinými jedinci manipuluje, tedy se snaží působit na myšlení a chování jiných osob. Nejprve se snaží o vzbuzení sympatií, k čemuž využívá znalostí o manipulovaném jedinci a jeho slabých stránkách. Důležité je také manipulátorova výrazná osobnost.
Pomocí různých prostředků se manipulátor snaží prosadit určitou myšlenku, způsob jednání nebo názor a přesvědčit ostatní o tom, že právě jím prosazovaná věc je správná. Snaží se přesvědčit i ty jedince, o kterých ví, že by bez přesvědčení jeho postoj nepřijali. Osoba, na kterou se manipulátorův zájem soustředí, si není ovlivňování vědoma nebo se nechce či nemůže bránit.Kdo je to Manipulátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Manipulátor? Lidé, vlastnosti

Líbí se vám definice kdo je to Manipulátor? Pak se podělte s přáteli a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova Kavitace? Vzpomenete si na definici slova Napoleonský komplex? Vzpomněli byste si co znamená slovo Záhlubník? Vzpomněli byste si na význam slova Babí léto?

Klíčová slova: Manipulátor, vlastnosti, popis, etymologie, přesný výraz, heslo, vlastnosti, význam slova, formulace, slovo, wiki, význam, přesný výraz, Manipulátor, odborný výraz, synonymum

Pojem Manipulátor je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Manipulátor lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat slovo Manipulátor ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Manipulátor na Youtube

Hledat frázi Manipulátor ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Manipulátor v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Manipulátor například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Co znamená Manipulátor? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Manipulátor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Manipulátor? Definice pojmu Manipulátor je v kategorii Vlastnosti

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?