Kdo je to?
Kdo je to, byl Manipulátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Manipulátor? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Manipulátor?

Co znamená a jaký je význam slova Manipulátor?

Manipulátor je pojmenování člověka, který s jinými jedinci manipuluje, tedy se snaží působit na myšlení a chování jiných osob. Nejprve se snaží o vzbuzení sympatií, k čemuž využívá znalostí o manipulovaném jedinci a jeho slabých stránkách. Důležité je také manipulátorova výrazná osobnost.
Pomocí různých prostředků se manipulátor snaží prosadit určitou myšlenku, způsob jednání nebo názor a přesvědčit ostatní o tom, že právě jím prosazovaná věc je správná. Snaží se přesvědčit i ty jedince, o kterých ví, že by bez přesvědčení jeho postoj nepřijali. Osoba, na kterou se manipulátorův zájem soustředí, si není ovlivňování vědoma nebo se nechce či nemůže bránit.Kdo je to, byl Manipulátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Manipulátor? Lidé, vlastnosti

Budeme rádi, pokud budete definici slova Manipulátor sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova AIDS? Vzpomněli byste si co znamená slovo INTERPOL? Vzpomněli byste si co znamená slovo Sekt? Víte co je Chlorela?

Klíčová slova: popis, slovo, význam slova, informace, synonymum, co je to Manipulátor?, kdo je Manipulátor?, vysvětlení, vlastnosti, termín, heslo, wiki, co znamená, kdo to je, přesný význam, původ slova

Pojem Manipulátor je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Manipulátor lze najít v následujících zdrojích

Najít heslo Manipulátor ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Manipulátor ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Manipulátor na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Manipulátor ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Manipulátor například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Co znamená Manipulátor? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Manipulátor? Kdo to byl Manipulátor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Manipulátor? Definice pojmu Manipulátor se nachází v kategorii vlastnosti. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, text, definici, dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie vlastnosti.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?