Kdo je to?
Kdo je to, byl Manipulátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Manipulátor? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Manipulátor?

Co znamená a jaký je význam slova Manipulátor?

Manipulátor je pojmenování člověka, který s jinými jedinci manipuluje, tedy se snaží působit na myšlení a chování jiných osob. Nejprve se snaží o vzbuzení sympatií, k čemuž využívá znalostí o manipulovaném jedinci a jeho slabých stránkách. Důležité je také manipulátorova výrazná osobnost.
Pomocí různých prostředků se manipulátor snaží prosadit určitou myšlenku, způsob jednání nebo názor a přesvědčit ostatní o tom, že právě jím prosazovaná věc je správná. Snaží se přesvědčit i ty jedince, o kterých ví, že by bez přesvědčení jeho postoj nepřijali. Osoba, na kterou se manipulátorův zájem soustředí, si není ovlivňování vědoma nebo se nechce či nemůže bránit.Kdo je to, byl Manipulátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Manipulátor? Lidé, vlastnosti

Budeme rádi, pokud budete definici slova Manipulátor sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Schizofrenie? Znáte termín Bankovní záruka? Vzpomněli byste si co znamená slovo Oškrt? Víte, co je to Prasečí chřipka?

Klíčová slova: informace, kdo je Manipulátor?, popis, Manipulátor, co je to Manipulátor?, co znamená, etymologie, lexikon, kdo to je, popis, synonymum, odborný výraz, heslo, význam pojmu, vlastnosti, původ slova

Pojem Manipulátor je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Manipulátor zkuste tyto odkazy

Hledejte bez špehování slovo Manipulátor ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Manipulátor ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Manipulátor ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Manipulátor ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Manipulátor například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Manipulátor

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Manipulátor? Kdo to byl Manipulátor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Manipulátor? Definice pojmu Manipulátor patří do sekce vlastnosti. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se vyhledat pojem, výraz, termín, heslo řekněme třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie vlastnosti.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?