Kdo je to?
Kdo je to Dara Rolins? Životopis Dara Rolins, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Dara Rolins?

Kdo je to Dara Rolins? Stručný životopis

Dara Rolins, původně Darina Rolincová, rozená Gambošová, je populární zpěvačka. Absolvovala hudebně dramatický obor na konzervatoři, ale jako zpěvačka vynikla již dříve. V televiz se objevila již ve čtyřech letech, první desku vydala jako devítiletá. Pravidelně se umisťovala v anketě Zlatý slavík, populární byl zvláště její duet s Karlem Gottem Zvonky štěstí.
Na vlastní sólovou dráhu se Dara Rolins vydala ještě před dosažením plnoletosti. Působila také jako porotkyně v pěveckých soutěžích.Kdo je to Dara Rolins? Životopis Dara Rolins, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní data o osobě Dara Rolins

Národnost: slovenská
Datum narození: 7. prosince 1972
Místo narození: Bratislava

Sdílejte tuto stránku s osobností Dara Rolins s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Hypertonický nápoj? Rozumíte pojmu Eufemismus? Vzpomněli byste si co označuje výraz Svatý grál? Znáte pojem Anaerobní cvičení?

Klíčová slova: přesný význam, význam, lexikon, synonymum, termín, přesný výraz, odborný výraz, definice, Dara Rolins, pojem, formulace, wiki, co znamená, původ slova, kdo to je, etymologie

Pojem Dara Rolins je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit najít Dara Rolins na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dara Rolins ve Wikimedia Commons

Najít heslo Dara Rolins ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Dara Rolins ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Dara Rolins například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Životopis, kdo je Dara Rolins? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Dara Rolins? Kdo to byl Dara Rolins? Kdy se narodil Dara Rolins? Kde se narodil Dara Rolins? Dara Rolins je v sekci hudba. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Dara Rolins dejme tomu třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Dara Rolins i v jiné kategorii než je hudba.