Kdo je to?
Kdo je to Dara Rolins? Životopis Dara Rolins, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Dara Rolins?

Kdo je to Dara Rolins? Stručný životopis

Dara Rolins, původně Darina Rolincová, rozená Gambošová, je populární zpěvačka. Absolvovala hudebně dramatický obor na konzervatoři, ale jako zpěvačka vynikla již dříve. V televiz se objevila již ve čtyřech letech, první desku vydala jako devítiletá. Pravidelně se umisťovala v anketě Zlatý slavík, populární byl zvláště její duet s Karlem Gottem Zvonky štěstí.
Na vlastní sólovou dráhu se Dara Rolins vydala ještě před dosažením plnoletosti. Působila také jako porotkyně v pěveckých soutěžích.Kdo je to Dara Rolins? Životopis Dara Rolins, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní data o osobě Dara Rolins

Národnost: slovenská
Datum narození: 7. prosince 1972
Místo narození: Bratislava

Sdílejte tuto stránku s osobností Dara Rolins se známými na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Emulze? Vzpomněli byste si co označuje výraz Konflikt? Vzpomněli byste si co označuje výraz Determinant? Znáte termín Eskrima?

Klíčová slova: etymologie, formulace, přesný význam, kdo je Dara Rolins?, informace, popis, odborný výraz, heslo, význam, původ slova, vysvětlení, co je to Dara Rolins?, pojem, definice, co znamená, hudba

Pojem Dara Rolins je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat výraz Dara Rolins ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Dara Rolins ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Dara Rolins ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Dara Rolins ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Dara Rolins například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Dara Rolins

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Dara Rolins? Kdo to byl Dara Rolins? Kdy se narodil Dara Rolins? Kde se narodil Dara Rolins? Dara Rolins je v kategorii hudba. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Dara Rolins řekněme například v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Dara Rolins i v jiné kategorii než je hudba.