Kdo je to?
Kdo je to Dara Rolins? Životopis Dara Rolins, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Dara Rolins?

Kdo je to Dara Rolins? Stručný životopis

Dara Rolins, původně Darina Rolincová, rozená Gambošová, je populární zpěvačka. Absolvovala hudebně dramatický obor na konzervatoři, ale jako zpěvačka vynikla již dříve. V televiz se objevila již ve čtyřech letech, první desku vydala jako devítiletá. Pravidelně se umisťovala v anketě Zlatý slavík, populární byl zvláště její duet s Karlem Gottem Zvonky štěstí.
Na vlastní sólovou dráhu se Dara Rolins vydala ještě před dosažením plnoletosti. Působila také jako porotkyně v pěveckých soutěžích.Kdo je to Dara Rolins? Životopis Dara Rolins, lidé, osobnosti z hudba

Základní informace o osobě Dara Rolins

Národnost: slovenská
Datum narození: 7. prosince 1972
Místo narození: Bratislava

Líbí se stručný životopis s osobou Dara Rolins? Pak se podělte s vašimi přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Hypertonický nápoj? Pamatujete si definici pojmu LGBT? Vzpomněli byste si co označuje výraz Svatý grál? Vzpomněli byste si co znamená slovo Tinktura?

Klíčová slova: kdo je Dara Rolins?, wiki, popis, formulace, termín, odborný výraz, etymologie, Dara Rolins, definice, původ slova, hudba, synonymum, kdo to je, co je to Dara Rolins?, vysvětlení, význam

Pojem Dara Rolins je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat heslo Dara Rolins ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dara Rolins ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Dara Rolins ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Dara Rolins ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Dara Rolins například v Microsoft Bing, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Biografie, životopis, kdo je to Dara Rolins?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Dara Rolins? Kdo to byl Dara Rolins? Kdy se narodil Dara Rolins? Kde se narodil Dara Rolins? Dara Rolins je v kategorii hudba. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Dara Rolins kupř. v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Dara Rolins i v jiné kategorii než je hudba.