Kdo je to?
Kdo je to, byl Hmyzožravec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hmyzožravec? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Hmyzožravec?

Co znamená a jaký je význam slova Hmyzožravec?

Hmyzožravec je takový savec, který se živí hmyzem, tedy bezobratlými, ale nepohrdne ani drobnějšími obratlovci. Tvoří celý řád, který zahrnuje téměř 400 druhů. V našich podmínkách se vyskytuje podstatně méně hmyzožravců, cca 30 druhů, přímo v našem státě jen 10.
Typickými znaky celého řádu je drobné tělo, protáhlá lebka a jednoduchý a malý mozek. Vyvinuté jsou především čichové laloky, protože hmyzožravci se orientují pomocí hmatu a čichu, někdy i sluchu. Žijí nočním životem, proto mají slabý zrak.Kdo je to, byl Hmyzožravec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hmyzožravec? Lidé, vlastnosti

Definici slova Hmyzožravec můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Vikýř? Vzpomenete si na definici slova Kastrace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Překotné myšlení? Vzpomněli byste si na význam slova Pilíř?

Klíčová slova: popis, vlastnosti, Hmyzožravec, význam pojmu, význam slova, co je to Hmyzožravec?, lexikon, heslo, kdo je Hmyzožravec?, synonymum, informace, kdo to je, slovo, co znamená, vysvětlení, pojem

Pojem Hmyzožravec je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat slovo Hmyzožravec ve Wikipedii

Najít slovo Hmyzožravec ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat heslo Hmyzožravec ve Wikislovníku

Hledat termín Hmyzožravec v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Hmyzožravec například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Vysvětlení významu slova Hmyzožravec, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Hmyzožravec? Kdo to byl Hmyzožravec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hmyzožravec? Definice pojmu Hmyzožravec se nachází v sekci vlastnosti. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste hledat výraz, text, termín, pojem řekněme například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než vlastnosti.