Kdo je to?
Kdo je to Otužilec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Otužilec? Lidé, záliby

Otužilec

Jaký je význam slova Otužilec? Co to znamená?

Otužilec je osoba, která se v rámci svého životního stylu systematicky a dlouhodobě vystavuje nízkým teplotám, nejčastěji koupání ve studené vodě.
Otužování je způsob, jak posilovat imunitní systém, může jít i o prevenci proti některým chorobám, jako je například sezónní nachlazení či chřipka. Uvádí se, že otužování může též pomoci proti vysokému krevnímu tlaku či mít pozitivní vliv na metabolismus.
Otužilci cíleně vystavují své tělo chladu - například sprchováním studenou vodou, plaváním ve studené vodě, zchlazování pomocí sněhu či různých ledových komor apod. Otužování či aktivita zahrnující ledovou vodu jsou také součástí některých léčebných kúr či wellness technik; běžné jsou například zchlazovací bazénky v saunách nebo tzv. Kneippův chodník, v němž jsou nohy střídavě vystavovány teplým a studeným vodním proudům.
V případě, že chce člověk začít s otužováním, měl by začínat postupně, aby tělo nevystavil šoku. Je také důležité dbát na bezpečnost, například v případě koupání v rybnících, řekách a podobně by otužilec nikdy neměl podnikat otužování sám.Kdo je to Otužilec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Otužilec? Lidé, záliby

Definici slova Otužilec můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Víte, co je to Bungalov? Vzpomněli byste si co znamená slovo Medvědí služba? Vzpomněli byste si na význam slova Laktóza? Víte co je Mantisa?

Klíčová slova: původ slova, Otužilec, termín, význam slova, Otužilec, záliby, co znamená, vysvětlení, přesný výraz, záliby, informace, přesný význam, formulace, definice, wikipedie, popis

Pojem Otužilec je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit najít frázi Otužilec ve Wikislovníku

Hledat termín Otužilec na Google.cz

Najít výraz Otužilec ve Wikipedii

Hledat výraz Otužilec ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Otužilec na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Otužilec například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve fulltextu Yahoo.com nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Co znamená Otužilec? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Otužilec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Otužilec? Definice pojmu Otužilec je v kategorii Záliby

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též najít informace pojem, výraz,termín, heslo kupříkladu v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v záliby.