Kdo je to?
Kdo je Anna Slováčková? Životopis Anna Slováčková, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Kdo je Anna Slováčková?

Kdo je Anna Slováčková? Životopis, informace, biografie, hudba

Anna Julie Slováčková je česká muzikálová zpěvačka, divadelní a seriálová herečka, moderátorka. Slováčková se narodila v Praze do umělecké rodiny moderátorky Dagmar Patrasové a saxofonisty Felixe Slováčka. Ve 3 letech zvítězila v hlasovém konkursu na Krtečka od autora Zdeňka Milera. Svůj hlas Krtečkovi propůjčovala v letech 1998-2003. Už od svých 4 let se učila na klavír u profesorky Věry Svárovské a zpěv studovala u Jany Durczákové na Základní umělecké škole Bajkalská v Praze. Dále se učila anglický a německý jazyk na jazykové škole. Často se objevovala v dětských pořadech své matky Dády Patrasové.
Slováčková působí v Divadle Hybernia, kde si zahrála v muzikálech Alenka v kraji zázraků, Sněhová královna, Kapka medu pro Verunku, Swingujeme, Rejdíme, Doktor Ox, Královna Kapeska, Iago. V Divadle Semafor hostovala v divadelních hrách Skleněné prkno, Šest žen a Semafor má narozeniny. V Divadle Kalich si zahrála v muzikálu Krysař a v Kongresovém centru Praha se objevila v muzikálu Tři oříšky pro Popelku.
Na televizních obrazovkách se Slováčková objevila v několika epizodách seriálů Ohnivý kuře (2016) a Ordinace v růžové zahradě (2019-20). Na TV Barrandov dělala televizní reportérku v dětském pořadu KiWi Junior (2012). Ve stejném roce moderovala pořad Mixxxér na hudební stanici TV ÓČKO. Byla účastnicí televizní soutěže Tvoje tvář má známý hlas na TV Nova (2016).
Se svým otcem vystupuje v Big Bandu Felixe Slováčka, několikrát hostovala s Orchestrem Karla Vlacha, s Komorní filharmonií Pardubice nebo s Golden Big Bandem.
Má kapelu Anna Julie Slováčková, se kterou hraje žánr pop-rock. Jejich debutové album nese název Aura.
Roku 2019 ji lékaři zjistili nádor v prsu, kvůli kterému podstupuje chemoterapie. Spolu s hudebníkem Pokáčem vydala roku 2020 píseň I když jsem plešatý jako podporu pro onkologicky nemocné děti.Kdo je Anna Slováčková? Životopis Anna Slováčková, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Hlavní data o osobě Anna Slováčková

Národnost: česká
Datum narození: 22. 8. 1995
Místo narození: Praha, Česká republika

Tento text (Anna Slováčková) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Znáte termín Promile? Víte, co je to Bakterie? Vzpomenete si na definici slova Balata? Rozumíte pojmu Frizzante?

Klíčová slova: biografie, kde se narodila Anna Slováčková?, kdo je Anna Slováčková?, život, Anna Slováčková, Anna Slováčková, osobnost, wikipedie, wiki, narození, osobnosti, zajímavosti, místo narození, lexikon, hudba, popis

Pojem Anna Slováčková je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Anna Slováčková zkuste tyto odkazy

Najít slovo Anna Slováčková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Anna Slováčková ve vyhledávači Yahoo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Anna Slováčková ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Anna Slováčková ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Anna Slováčková na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Anna Slováčková například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Anna Slováčková

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Anna Slováčková? Kdy se narodila Anna Slováčková? Kde se narodila Anna Slováčková? Anna Slováčková je v sekci Hudba

Text vytvořen pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Aktuální informace lze většinou nalézt osobnost, osobu, člověka Anna Slováčková např. na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Anna Slováčková i v jiné kategorii než je hudba.