Kdo je to?
Kdo je Anna Slováčková? Životopis Anna Slováčková, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Kdo je Anna Slováčková?

Kdo je Anna Slováčková? Životopis, informace, biografie, hudba

Anna Julie Slováčková je česká muzikálová zpěvačka, divadelní a seriálová herečka, moderátorka. Slováčková se narodila v Praze do umělecké rodiny moderátorky Dagmar Patrasové a saxofonisty Felixe Slováčka. Ve 3 letech zvítězila v hlasovém konkursu na Krtečka od autora Zdeňka Milera. Svůj hlas Krtečkovi propůjčovala v letech 1998-2003. Už od svých 4 let se učila na klavír u profesorky Věry Svárovské a zpěv studovala u Jany Durczákové na Základní umělecké škole Bajkalská v Praze. Dále se učila anglický a německý jazyk na jazykové škole. Často se objevovala v dětských pořadech své matky Dády Patrasové.
Slováčková působí v Divadle Hybernia, kde si zahrála v muzikálech Alenka v kraji zázraků, Sněhová královna, Kapka medu pro Verunku, Swingujeme, Rejdíme, Doktor Ox, Královna Kapeska, Iago. V Divadle Semafor hostovala v divadelních hrách Skleněné prkno, Šest žen a Semafor má narozeniny. V Divadle Kalich si zahrála v muzikálu Krysař a v Kongresovém centru Praha se objevila v muzikálu Tři oříšky pro Popelku.
Na televizních obrazovkách se Slováčková objevila v několika epizodách seriálů Ohnivý kuře (2016) a Ordinace v růžové zahradě (2019-20). Na TV Barrandov dělala televizní reportérku v dětském pořadu KiWi Junior (2012). Ve stejném roce moderovala pořad Mixxxér na hudební stanici TV ÓČKO. Byla účastnicí televizní soutěže Tvoje tvář má známý hlas na TV Nova (2016).
Se svým otcem vystupuje v Big Bandu Felixe Slováčka, několikrát hostovala s Orchestrem Karla Vlacha, s Komorní filharmonií Pardubice nebo s Golden Big Bandem.
Má kapelu Anna Julie Slováčková, se kterou hraje žánr pop-rock. Jejich debutové album nese název Aura.
Roku 2019 ji lékaři zjistili nádor v prsu, kvůli kterému podstupuje chemoterapie. Spolu s hudebníkem Pokáčem vydala roku 2020 píseň I když jsem plešatý jako podporu pro onkologicky nemocné děti.Kdo je Anna Slováčková? Životopis Anna Slováčková, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Základní informace o osobě Anna Slováčková

Národnost: česká
Datum narození: 22. 8. 1995
Místo narození: Praha, Česká republika

Líbí se stručný životopis s osobou Anna Slováčková? Pak se podělte s vašimi kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Znáte termín Sangvinik? Víte co je Paternalismus? Vzpomenete si na definici slova Road movie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Soundbar?

Klíčová slova: kdy se narodila Anna Slováčková?, místo narození, hudba, zajímavosti, Anna Slováčková, osobnost, hudba, datum narození, popis, informace, vysvětlení, biografie, kdo je Anna Slováčková?, kde se narodila Anna Slováčková?, život, wikipedie

Pojem Anna Slováčková je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Anna Slováčková

Najít výraz Anna Slováčková ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Anna Slováčková ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Anna Slováčková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít frázi Anna Slováčková ve Wikipedii

Hledat heslo Anna Slováčková na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Anna Slováčková například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve fulltextu Yahoo.com, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Stručná biografie, resp. životopis osoby Anna Slováčková

Právě nyní již víte Kdo je to Anna Slováčková? Kdy se narodila Anna Slováčková? Kde se narodila Anna Slováčková? Anna Slováčková je v kategorii Hudba

Text vytvořen pro server Superia.cz. Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Anna Slováčková řekněme například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Anna Slováčková i v jiné kategorii než je hudba.