Kdo je to?
Kdo je Anna Slováčková? Životopis Anna Slováčková, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Kdo je Anna Slováčková?

Kdo je Anna Slováčková? Životopis, informace, biografie, hudba

Anna Julie Slováčková je česká muzikálová zpěvačka, divadelní a seriálová herečka, moderátorka. Slováčková se narodila v Praze do umělecké rodiny moderátorky Dagmar Patrasové a saxofonisty Felixe Slováčka. Ve 3 letech zvítězila v hlasovém konkursu na Krtečka od autora Zdeňka Milera. Svůj hlas Krtečkovi propůjčovala v letech 1998-2003. Už od svých 4 let se učila na klavír u profesorky Věry Svárovské a zpěv studovala u Jany Durczákové na Základní umělecké škole Bajkalská v Praze. Dále se učila anglický a německý jazyk na jazykové škole. Často se objevovala v dětských pořadech své matky Dády Patrasové.
Slováčková působí v Divadle Hybernia, kde si zahrála v muzikálech Alenka v kraji zázraků, Sněhová královna, Kapka medu pro Verunku, Swingujeme, Rejdíme, Doktor Ox, Královna Kapeska, Iago. V Divadle Semafor hostovala v divadelních hrách Skleněné prkno, Šest žen a Semafor má narozeniny. V Divadle Kalich si zahrála v muzikálu Krysař a v Kongresovém centru Praha se objevila v muzikálu Tři oříšky pro Popelku.
Na televizních obrazovkách se Slováčková objevila v několika epizodách seriálů Ohnivý kuře (2016) a Ordinace v růžové zahradě (2019-20). Na TV Barrandov dělala televizní reportérku v dětském pořadu KiWi Junior (2012). Ve stejném roce moderovala pořad Mixxxér na hudební stanici TV ÓČKO. Byla účastnicí televizní soutěže Tvoje tvář má známý hlas na TV Nova (2016).
Se svým otcem vystupuje v Big Bandu Felixe Slováčka, několikrát hostovala s Orchestrem Karla Vlacha, s Komorní filharmonií Pardubice nebo s Golden Big Bandem.
Má kapelu Anna Julie Slováčková, se kterou hraje žánr pop-rock. Jejich debutové album nese název Aura.
Roku 2019 ji lékaři zjistili nádor v prsu, kvůli kterému podstupuje chemoterapie. Spolu s hudebníkem Pokáčem vydala roku 2020 píseň I když jsem plešatý jako podporu pro onkologicky nemocné děti.Kdo je Anna Slováčková? Životopis Anna Slováčková, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Základní údaje o osobě Anna Slováčková

Národnost: česká
Datum narození: 22. 8. 1995
Místo narození: Praha, Česká republika

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Anna Slováčková s jinými lidmina svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Znáte termín Piknik? Vzpomenete si na definici slova Afebrilní? Vzpomenete si na definici slova HDP? Vzpomněli byste si na význam slova Halloween?

Klíčová slova: informace, osobnost, kdo je Anna Slováčková?, hudba, zajímavosti, národnost, životopis, Anna Slováčková, osobnosti, hudba, popis, Anna Slováčková, biografie, narození, kde se narodila Anna Slováčková?, datum narození

Pojem Anna Slováčková je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Anna Slováčková v následujících vyhledávačích

Hledat frázi Anna Slováčková na Google.cz

Hledat heslo Anna Slováčková ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Anna Slováčková ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Anna Slováčková na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Anna Slováčková ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Anna Slováčková například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Anna Slováčková

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Anna Slováčková? Kdy se narodila Anna Slováčková? Kde se narodila Anna Slováčková? Anna Slováčková patří do sekce Hudba

Napsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Anna Slováčková dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Anna Slováčková i v jiné kategorii než je hudba.