Kdo je to?
Kdo je Robin Ferro? Životopis Robin Ferro, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Robin Ferro

Kdo je Robin Ferro? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Český herec a komik Robin Ferro se narodil 31. ledna 1996 ve Valašském Meziříčí, nicméně celé dětství prožil v městečku Zubří, které se nachází nedaleko Rožnova pod Radhoštěm. Už během základní školy se věnoval literárně-dramatickému oboru, a proto se není čemu divit, že pokračoval ke studiu na Janáčkově konzervatoři v Ostravě, kde bylo jeho oborem herectví.
Již ve středoškolských letech hostoval v Národním divadle moravskoslezském a v ostravském Divadle loutek. V Divadle loutek Ostrava také po úspěšném ukončení studia také získal stálé angažmá.
S kamarádem ze studií Štěpánem Kozubem a jeho hereckým učitelem Albertem Čubou společně vytvořili improvizační show Tři tygři. Albert Čuba v roce 2016 založil v Ostravě divadlo Mír, kde v současnosti Robin i se svými dvěma kolegy vystupuje. Diváci jej mohou vidět například v představení Lakomec či Bull, Už ani den, Ráno po tom nebo Trochu hodně mimo.
První hereckou zkušeností Robina před kamerami se stal seriál BikDýl v režii Martina Jůzy. Později si zahrál také v seriálu s názvem Strýček Tonton, v komediální show Tři tygři i v pokračování Tři tygři: Cesta na Olymp.
Se stejnou skupinou herců natočil v době covidové pandemie i humorný seriál Horníci na home office, kde Robin ztvárnil postavu, kterou měl původně hrát Štěpán Kozub. Ten se však kvůli nemoci musel natáčení vzdát a přenechat místo právě Robinovi.
V současnosti jej mohou diváci pravidelně potkávat jako Kamila Pulkrába v historickém seriálu Zlatá labuť, který mapuje osudy lidí v obchodním domě v předválečné Praze.
Od roku 2015, kdy se Robin objevil ve svém prvním filmu Wilsonov stihl již několik filmových rolí. Zahrál si ve snímcích Smrt talentovaného vepře, Riško a Fučo: Na konci cesty, Porota, Volným pádem, Kumštýři: Ostruhy nekonečna, Adam stvořitel, Tři tygři ve filmu: JACKPOT, S písní v tísni, Pokoj za větrem, Grand Prix, Zatmění a Hovnays.
Robin se účastnil také natáčení mnoha televizních pořadů, talkshows a podcastů včetně Všechnopárty, Show Jana Krause, 7 pádů Honzy Dědka, Standashow, Real Talk a objevil se kupříkladu i jako Host Lucie Výborné.
Je ženatý. V roce 9. dubna 2021 si vzal svou partnerku Pavlu.Kdo je Robin Ferro? Životopis Robin Ferro, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Robin Ferro

Národnost: česká
Datum narození: 31. ledna 1996
Místo narození: Valašské Meziříčí

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Robin Ferro sdílet s vašimi sledujícími na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Znáte definici termínu Unisex? Znáte pojem Afekt? Vzpomněli byste si co označuje výraz Koleda? Vzpomenete si na definici slova Tuřín?

Klíčová slova: Robin Ferro, narození, zajímavosti, osobnosti, životopis, informace, kdo je Robin Ferro?, kdy se narodil Robin Ferro?, biografie, herectví, místo narození, popis, národnost, herectví, život, osobnost

Pojem Robin Ferro je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Robin Ferro

Zkusit najít frázi Robin Ferro ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Robin Ferro ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Robin Ferro ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Robin Ferro ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Robin Ferro na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Robin Ferro například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Stručná biografie, resp. životopis osoby Robin Ferro

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku Kdo je to Robin Ferro? Kdy se narodil Robin Ferro? Kde se narodil Robin Ferro? Robin Ferro patří do kategorie Herectví

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Snažili jsme se kontrolovat a ověřovat texty a informace. Přesto se mohlo stát, že je zde nepřesný údaj nebo chyba. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Robin Ferro řekněme v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Robin Ferro i v jiné kategorii než je herectví.