Kdo je to?
Kdo je David Sillmen? Životopis David Sillmen, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

David Sillmen

Kdo je David Sillmen? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, novináři

David Sillmen vystudoval Mezinárodní a teritoriální studia na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy. Bakalářský titul získal v roce 2010 díky obhájení práce na téma Výmarská republika v krizi 1922-23: společensko-politické důsledky hyperinflace. Magisterské studium dokončil až za čtyři roky, nicméně i v tomto případě zvládl úspěšně obhájit svoji práci na téma Dluhová brzda jako instrument konsolidace veřejných rozpočtů v Německu.
Dlouhou dobu, již od roku 2003, působil jako publicista na volné noze. Věnoval se zejména tématům souvisejícím s moderními technologiemi a počítačovými hrami. Coby externí redaktor přispíval do různých magazínů včetně Score, Digitálně a BonusWeb.
Působil také v časopisech Score a Level. Postupem času navázal také spolupráci s webovou stránkou měšec.cz, která se zaměřuje především na ekonomická témata. Ve spolupráci s ním napsal více než šedesát článků.
A právě ekonomie patří k jeho dalším zájmům. V průběhu jeho novinářské kariéry totiž nastal postupný odklon od technologií a počítačových her právě do k vážnějším ekonomickým a geopolitickým tématům.
David Sillmen je velkým fanouškem basketbalu a kvalitního červeného vína. Rád se udržuje v kondici běháním a věnuje se různým médiím. V současné době pracuje v marketingové oblasti. Od května 2020 pracuje jako výkonný ředitel v internetovém vydavatelství Quality Publishing s.r.o. Pod jeho záštitou vychází tituly jako Gamebro.cz (videoherní magazín), AAzdraví (magazín o zdravém životním stylu), Mix24.cz (Internetový magazín) nebo SnadnoBydlet.cz (magazín o bydlení).Kdo je David Sillmen? Životopis David Sillmen, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Hlavní data o osobě David Sillmen

Národnost: česká

Tento text (David Sillmen) můžete samozřejmě sdílet s vašimi sledujícími na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Pamatujete si definici pojmu Radler? Víte co je Kondenzátor? Znáte termín Proforma faktura? Vzpomněli byste si co označuje výraz Stalinismus?

Klíčová slova: informace, David Sillmen, životopis, osobnosti, novináři, David Sillmen, osobnost, wiki, národnost, život, novináři, wikipedie, biografie, vysvětlení, kdo je David Sillmen?, popis

Pojem David Sillmen je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu David Sillmen zkuste tyto odkazy

Najít výraz David Sillmen ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem David Sillmen ve Wikimedia Commons

Najít slovo David Sillmen v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo David Sillmen ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz David Sillmen ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo David Sillmen například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v metavyhledávači Info.com nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Stručná biografie, resp. životopis osoby David Sillmen

Teď už víte Kdo je to David Sillmen? David Sillmen patří do kategorie Novináři

Kategorie novináři, žurnalista mladík, david Sillmen, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Aktuální informace lze většinou nalézt osobnost, osobu, člověka David Sillmen dejme tomu třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost David Sillmen i v jiné kategorii než je novináři.